Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-08-2018, 09:11   #321
gdaj
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-06-2016
Model: Ford Focus II
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2005
Postów: 17
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Czy możecie podać dokładniejsze namiary na Pana Adama w Niepołomicach. Mam wodę w świecach w FF mk2 1.6 100KM. Dwóch mechaników już to ogarniało i po wczorajszej burzy znowu jest trochę wody obok fajek:/ Chcę temat raz na zawsze zamknąć więc szukam kogoś kto wie, że w Focusie jest z tym problem i zrobi to raz a dobrze. A może ktoś naprawiał tą usterkę w okolicach Krakowa, Niepołomic i może kogoś polecić.

gdaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2018, 19:44   #322
thomas77
ford::average
 
Avatar thomas77
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 24-04-2012
Skąd: Focusklubpolska
Model: focus MK I
Silnik: 1,6 benz
Rocznik: 2000
Postów: 72
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Niepołomice naprzeciwko straży pozarnej chyba Garbarska 9
thomas77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2018, 09:26   #323
damianisko5
ford::professional
 
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: małopolska/Kraków
Model: Focus MKI, Fiesta MK5
Silnik: 1,6/1,25
Rocznik: 2004/2000
Postów: 1,216
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

gdaj - sam to ogarniesz. Poszukaj na forum - ponoć osłona z Volvo idealnie pasuje i nic się wtedy nie leje.

Ostatnio edytowane przez damianisko5 ; 12-08-2018 o 16:46
damianisko5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2018, 19:13   #324
wujojuzo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-06-2016
Model: MK4
Silnik: 2.0 TDCI 140 KM
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Jeśli chodzi o elektrykę / elektronikę, polecam Auto-Volt ul. Paproci 7A, tel. 12 656 02 14. Niech Was nie zwiedzie to, że właściciel jest dość "małomówny". Serwisuję u niego czwarte auto (a miałem audi, vw, citroena i forda) i nie ma opcji, żeby sobie z czymś nie poradził...
wujojuzo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2018, 16:18   #325
alexxxks
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 04-09-2016
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus Mk2
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Cytat:
Napisał gdaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy możecie podać dokładniejsze namiary na Pana Adama w Niepołomicach. Mam wodę w świecach w FF mk2 1.6 100KM. Dwóch mechaników już to ogarniało i po wczorajszej burzy znowu jest trochę wody obok fajek:/ Chcę temat raz na zawsze zamknąć więc szukam kogoś kto wie, że w Focusie jest z tym problem i zrobi to raz a dobrze. A może ktoś naprawiał tą usterkę w okolicach Krakowa, Niepołomic i może kogoś polecić.
Woda zbiera się w świecach ponieważ przecieka przez spryskiwacze.
Są dwa sposoby na rozwiązanie tego problemu.

1. Zakup spryskiwaczy z uszczelką
2. Zakup i montaż plastikowej osłony silnika.

Osłona ta do focusa w benzynie silnik 1.6 duratec pasuje tylko i wyłącznie z modelu volvo C30, S40 II, V50. Link: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Posiadam takiego focusa ale ze spryskiwaczami z uszczelką, mimo to zakupiłem tego typu pokrywę (profilaktycznie żeby mieć spokój) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Doradzam zrobić to tak jak, mianowicie pokrywę zakupiłem od jednego z użytkowników tego forum dzięki czemu zaoszczędziłem ok. 30 zł w porównaniu do ceny na tej stronie. Można poszukać na allegro, olx itp. Śruby mocujące zaś kupiłem w obi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. + podkładki. Ważne żeby były takiej samej długości (gwint) jak te na stronie. 4 sztuki + podkładki kosztowały grosze a nie po 15 zł szt jak wyżej w linku.

Jak masz jakieś pytanie to pisz na priv Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. Mogę Ci przesłać zdjęcia jak mam to zamontowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
alexxxks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2018, 18:00   #326
gdaj
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-06-2016
Model: Ford Focus II
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2005
Postów: 17
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Dzięki, ale osłona juz zamontowana. Spryskiwacze z uszczelkami dodatkowo uszczelnione silikonem tez. Osłona kupiona w Volvo za 50 parę złotych a śruby w Castoramie za miedziaka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gdaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2018, 23:00   #327
easydoitman
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2018
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus Mk3
Silnik: 1.6 TDCi 95KM -> 115KM by Tedi_K
Rocznik: 2013
Postów: 5
Smile Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Cytat:
Napisał yoouhoou Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie, bo im więcej stron w temacie, tym więcej opinii i warsztatów. Postarałem się zebrać te które pojawiają się najczęściej.
Czy w takim razie można wnioskować że oddając forda do:

a) pana Adama z Niepołomic
b) A&G AutoSerwis Kraków
c) Autoserwis wadowicka

naprawa zostanie wykonana należycie?
Cześć, z racji tego, że nie pochodzę z Krakowa, ponowię pytanie kolegi.
Czy faktycznie w w/w serwisach usługa dajmy na to serwisu po kupnie pojazdu (rozrząd, płyny, filtry) zostanie wykonana profesjonalnie?

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
easydoitman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2018, 17:40   #328
thomas77
ford::average
 
Avatar thomas77
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 24-04-2012
Skąd: Focusklubpolska
Model: focus MK I
Silnik: 1,6 benz
Rocznik: 2000
Postów: 72
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

W pierwszych dwuch na pewno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. korzystali koledzy lub ja sam u drugiegio i zadowolony byłem a teraz korzystam z usług znajomka w Mogilanach [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez thomas77 ; 30-09-2018 o 17:42
thomas77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2018, 18:49   #329
easydoitman
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2018
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus Mk3
Silnik: 1.6 TDCi 95KM -> 115KM by Tedi_K
Rocznik: 2013
Postów: 5
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Dzięki serdeczne za odpowiedź w poniedziałek się wybiorę na zwiady.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam!
easydoitman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2018, 11:19   #330
kobrys
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2013
Skąd: Krosno
Model: Galaxy A8
Silnik: 2.0 EcoBlue 150km
Rocznik: 11.2018
Postów: 182
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Czy w Krakowie jakiś warsztat ogarnie montaż tempomatu aktywnego do Mondeo Mk4, S-Max mk1.5 - tj. radar, moduł sterujący, przyciski w kierownicy + programowanie?
kobrys jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.