Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-06-2013, 17:37   #21
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Cytat:
Napisał hebron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pytanie tylko czy w razie ew. kolizji (czego nikomu nie życzę) nie jest dla kierowcy i pasażerów zagrożeniem. Przecież to kawałek metalu... który w razie nieoczekiwanych wydarzeń może być jak pocisk...
Pod warunkiem że ktoś siedzi na dźwigni zmiany biegów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak ma wylecieć , to poleci przez przednią szybę / a właściwie to kabel antenowy nie pozwoli /.

Hansolo jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2013, 21:07   #22
hebron
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-01-2013
Model: Focus
Silnik: diesel
Rocznik: 2003
Postów: 18
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pod warunkiem że ktoś siedzi na dźwigni zmiany biegów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak ma wylecieć , to poleci przez przednią szybę / a właściwie to kabel antenowy nie pozwoli /.
nie do końca masz rację. Możesz znaleźć w necie filmik jak się zachowują różne przedmioty w aucie np. podczas dachowania (rolki)...
hebron jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2013, 07:44   #23
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Każdy zrobi jak uważa. Tak się składa że z racji zawodu widziałem już dużo, na prawdę dużo samochodów w miejscu wypadku. Większym zagrożeniem są fatalne foteliki samochodowe dla dzieci ( widziałem połamane, z wyrwanymi szelkami -dziecko było pociskiem ) źle lub w ogóle zamocowany bagaż ( szczególnie w kombi -vanach , połamane oparcie kanapy ), lub auta które po grubych naprawach lakierniczych, składają się jak harmonijka, nie mówiąc już o jakiś niedziałających air bagach, napinaczach pasów itp.
Hansolo jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2013, 19:55   #24
hebron
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-01-2013
Model: Focus
Silnik: diesel
Rocznik: 2003
Postów: 18
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Każdy zrobi jak uważa. Tak się składa że z racji zawodu widziałem już dużo, na prawdę dużo samochodów w miejscu wypadku. Większym zagrożeniem są fatalne foteliki samochodowe dla dzieci ( widziałem połamane, z wyrwanymi szelkami -dziecko było pociskiem ) źle lub w ogóle zamocowany bagaż ( szczególnie w kombi -vanach , połamane oparcie kanapy ), lub auta które po grubych naprawach lakierniczych, składają się jak harmonijka, nie mówiąc już o jakiś niedziałających air bagach, napinaczach pasów itp.
Jasne, masz rację. Ale po co do tego dokładać 1kg. metalu?...?
Ale każdy zrobi jak uważa :-)

Te foteliki to chyba takie marketowe za 50 zł ???

Bo w przedziale do 18 kg w cenie 600-1000 zł można kupić już naprawdę porządny fotelik- czy się mylę?
hebron jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2013, 20:08   #25
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Najczęściej są to foteliki marketowe / niestety najczęściej kupowane / . Choć widziałem też te lepsze, nawet producenta foteli sportowych. Może akurat wtedy był źle zamocowany, lub niedopasowany .
Kończymy już , bo jest to nie na temat i podniesiemy ciśnienie moderatorowi.
Hansolo jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2016, 17:52   #26
PSYCHOLX
ford::average
 
Avatar PSYCHOLX
 
Imię: Maro
Zarejestrowany: 10-03-2015
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2,0 LPG
Rocznik: 2008
Postów: 124
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Tez podłączam w swoim Mondku Cb zasilanie wzięłem z kabli doprowadzajacych do tylnego gniazdka .
Ciężko było ściągnąć tylnie gniazdko ale się udało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przymocowane na cztery wciski
A wyciągając plastik przy tunelu zauważyłem ze do tylnego gniazdka idzie zasilanie z kostki wiec i tam można wpiąć zasilanie
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na koniec montaż mojego cb do szyny fotela. Nie chciałem dziurawic plastików a cb dobrze się trzyma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PSYCHOLX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2017, 14:07   #27
PSYCHOLX
ford::average
 
Avatar PSYCHOLX
 
Imię: Maro
Zarejestrowany: 10-03-2015
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2,0 LPG
Rocznik: 2008
Postów: 124
Domyślnie Odp: Podłączenie zasilania radia CB

Kiedyś rozkręcałem a dziś zapomniałem że po wysiagnieciu popielniczki tylniej jest tam jeszcze śruba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PSYCHOLX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.