Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-01-2022, 22:27   #891
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 313
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Masz rację. Ostatnio sprawdzałem na mobile.de z ciekawości… Nawet wersje ST X i ST-Line Vignale nie mają przełącznika do składania lusterek. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Do czego to doszło…

mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2022, 23:00   #892
kemal_
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-08-2018
Model: Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2013
Postów: 72
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Za to modułów do grzania dupy nie brakuje bo widzę tę opcję w każdym ogłoszeniu, to chyba tak na otarcie łez. Skrobaczka do lusterek gratis. Teraz przynajmniej wiadomo skąd ta "promocja" cenowa na nowy model ;]
kemal_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2022, 23:06   #893
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Generalnie caly automotiv mozna by powiedziec ze lezy. W porownaniu z koncowka 20 roku czy nawet poczatkiem zeszlego, to mkzna powiedziec ze jest slabo. Na rynku europejskim poki co to chyba tylko koreance jeszcze jakos daja rade.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2022, 09:24   #894
Wasabi88
ford::average
 
Avatar Wasabi88
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 14-09-2017
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta ST- Line
Silnik: 1.0 EcoBoost
Rocznik: 2019
Postów: 69
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Oryginalna ładowarka bezprzewodowa w ASO kosztuje 350 pln. Montaż samodzielny około 15-20 minut.
Wasabi88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2022, 10:27   #895
_Semtex_
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-01-2022
Model: KIA CEED GT
Silnik: 1.6 T-GDI 204 KM DCT
Rocznik: 2021
Postów: 2
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał Wasabi88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oryginalna ładowarka bezprzewodowa w ASO kosztuje 350 pln. Montaż samodzielny około 15-20 minut.
I tak też bym zrobił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Podobnie zresztą jak z ogrzewanymi lusterkami - koszt trochę wyższy, czasochłonność również, ale te 2 rzeczy do Fiesty bym dokładał już po odbiorze. Brak składanych lusterek można jakoś przeżyć, z BLISem gorzej, ale też będzie trzeba...
_Semtex_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2022, 11:36   #896
Wasabi88
ford::average
 
Avatar Wasabi88
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 14-09-2017
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta ST- Line
Silnik: 1.0 EcoBoost
Rocznik: 2019
Postów: 69
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Ja osobiście nowej Fiesty już bym nie kupił, chociaż jeździ się tym bardzo fajnie - poza trochę zbyt słabym silnikiem. Jak kupowałem swoją to za 70 tysięcy można było kupić na prawdę fajnie wyposażonego ST Line'a. Ale jak patrzę na otomoto i za 85 tysięcy jest wersja, która nie ma kamery cofania, składanych lusterek, lusterko wewnętrzne z dzyndzlem i zwykłe światła drogowe to wygląda to słabo. Wiem, że konkurencja też podniosła ceny. Ale nie wiem czy inny producent aż tak kastruje swoje auta jak Ford. Co zauważyłem co się zmieniło: - brak regulacji wysokości pasów, brak samopoziomowania full ledów (ciekawe czy w tych nowych matrycach jest?), w wersji st line bębny z tyłu, brak temperatury na panelu klimatyzacji automatycznej, opony Michelin Primacy zamiast Pilot Sportów, w titanium szmaciana podsuftika z trenda. W nowej wersji st line - gałka z mk7 z trenda, gumowe nakładki na pedały.
Wasabi88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2022, 11:38   #897
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 313
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Potrzeby są różne, wg mnie składane lusterka to bardzo przydatna rzecz w mieście. W przeciwieństwie do chociażby cyfrowych zegarów. To trochę tak jakby nagle ucięli elektryczne szyby z tyłu... chociaż może lepiej nie podsuwać pomysłów. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2022, 12:12   #898
_Semtex_
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-01-2022
Model: KIA CEED GT
Silnik: 1.6 T-GDI 204 KM DCT
Rocznik: 2021
Postów: 2
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał Wasabi88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem, że konkurencja też podniosła ceny. Ale nie wiem czy inny producent aż tak kastruje swoje auta jak Ford.
Ostatnio trochę pochodziłem po salonach. VW czy Seat nie kastrują aż tak, za to nie można się doczekać na ich samochody, a sensownie skonfigurowany LEON wychodzi >140 tys. zł z silnikiem 1.5 TSI, co nawet zważywszy na COVID i związane z tym problemy logistyczne/produkcyjne, inflację, Nowy Ład i inne syfy, uważam... jest sporą przesadą.

Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Potrzeby są różne, wg mnie składane lusterka to bardzo przydatna rzecz w mieście. W przeciwieństwie do chociażby cyfrowych zegarów. To trochę tak jakby nagle ucięli elektryczne szyby z tyłu... chociaż może lepiej nie podsuwać pomysłów.
Zgadzam się - składane lusterka super rzecz, nie napisałem, że nie. Tylko to już trudno "przeskoczyć" - nie wiem czy da się to dorzucić post factum na zasadzie: drogie ASO, zapłacę, proszę mi zamontować elektryczne składane lusterka.
_Semtex_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2022, 12:27   #899
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał Wasabi88 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja osobiście nowej Fiesty już bym nie kupił, chociaż jeździ się tym bardzo fajnie - poza trochę zbyt słabym silnikiem. Jak kupowałem swoją to za 70 tysięcy można było kupić na prawdę fajnie wyposażonego ST Line'a. Ale jak patrzę na otomoto i za 85 tysięcy jest wersja, która nie ma kamery cofania, składanych lusterek, lusterko wewnętrzne z dzyndzlem i zwykłe światła drogowe to wygląda to słabo. Wiem, że konkurencja też podniosła ceny. Ale nie wiem czy inny producent aż tak kastruje swoje auta jak Ford. Co zauważyłem co się zmieniło: - brak regulacji wysokości pasów, brak samopoziomowania full ledów (ciekawe czy w tych nowych matrycach jest?), w wersji st line bębny z tyłu, brak temperatury na panelu klimatyzacji automatycznej, opony Michelin Primacy zamiast Pilot Sportów, w titanium szmaciana podsuftika z trenda. W nowej wersji st line - gałka z mk7 z trenda, gumowe nakładki na pedały.
Za 4 miesiące będę sprzedawał naszą st-line 1.0 EB. Mam na pokładzie niezłe wyposażenie, o którym pisałeś że teraz już nie ma. Za nową zapłaciliśmy 72k, to ile wg Was można za nią krzyczeć? Przebieg 31 tys w chwili obecnej, moc podniesiona na 145KM i 220Nm. Odebrana z salonu październik 2018 Robiona pod indywidualne zamówienie.

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2022, 12:36   #900
Wasabi88
ford::average
 
Avatar Wasabi88
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 14-09-2017
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta ST- Line
Silnik: 1.0 EcoBoost
Rocznik: 2019
Postów: 69
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Przeglądając otomoto myślę, że śmiało możesz wystawić ją za 66-67 tysięcy, do drobnej negocjacji.
Wasabi88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.