Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-05-2006, 21:09   #681
matyjasek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-05-2006
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał kielkac
nie rozumiem do kogo masz pretensje?
pretensje to ewentualnie mogę mieć do takich jak ty, którzy zamiast pomóc walą jakieś bezsensowne posty na temat dynamiki mojego auta... a ochłonąć nie mam z czego, zdążyłem już sprawdzić osiągi twojej kanapy i jestem w zupełności usatysfakcjonowany... dobrze że mam młodszą siostrę z rodziny, bo bujając tą starszą można pewnie usnąć... jeszcze jakieś rady kolego??

matyjasek jest offline  
Stary 14-05-2006, 21:51   #682
maup
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: Tarnów
Postów: 152
Domyślnie

1. Przypominam obu kolegom powyżej, że to dyskusja o blosie a nie o wyższości małego hopla nad wielkim czy odwrotnie. Zaraz się zaczniecie przezbywać, który potrafi dalej nasikać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

2. [matyjasek] - jedźże na tę analizę i popatrz co się dzieje ze składem spalin jak jedziesz po obrotach, podreguluj skład na taki jak instrukcja podaje i próbuj dalej. Blos jest jak linuks - nie ma gotowych sprawdzonych patentów na każde auto i każdą okoliczność, cały czas się uczymy. Być może okaże się, że np. pomoże przestawienie blosa kawałek dalej lub bliżej kolektora albo odczynianie uroków. Najpierw jednak regulacja na analizatorze (i ew. doregulowanie parownika - może mu czułość podkręć?)
__________________
== ramy dadę ! ============================ maup ==
= http://forum.ford-scorpio.pl ======== http://www.blos.prv.pl ===
maup jest offline  
Stary 14-05-2006, 21:53   #683
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

W związku z tym, że temat zaczał zbaczać i zaczynacie pisac nie na temat:
zamykam.
Moje zdanie jest takie, ze na temat blosa napisaliscie juz prawie wszystko.
Pomału zaczynacie pisać to samo. Jest ponad 680 odpowiedzi, czy ktos to czyta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy zadaje kolejne pytanie identyczne z tym co było kilkadziesiat postów wcześniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Według mnie : nie. Nikt nie czyta tego od poczatku, a jesli juz ktos to czyta to nie zadaje juz pytań, bo po co, jak juz takie pytanie było.
 
Zamknięty Temat


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.