Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-06-2017, 15:22   #11
NN23715
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2.0 benzyna 2009 prosze o opinie

Witam.
Aby nie zakładać nowego wątku podepnę się już do istniejącego.
A mianowicie mogę kupić Forda Mondeo 2009 benzyna 2,0 z DE.
Auto sprowadzone jeszcze nie wystawione na sprzedaż.
Posiadam vin WF0GXXBBG9B87545.
Proszę o sprawdzenie i ewentualne uwagi.
Pozdrawiam serdecznie

Ale babol :-)
powinno być: WF0GXXGBBG9B87545


Ostatnio edytowane przez NN23715 ; 09-06-2017 o 23:02
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2017, 17:27   #12
bzyq81
ford::advanced
 
Avatar bzyq81
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 05-05-2013
Skąd: Sosnowiec
Model: S-Max
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2006
Postów: 314
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2.0 benzyna 2009 prosze o opinie

Taaaaaaa od handlarza z takim przebiegiem. Zapomnij. Wszystkie takie mają. A jak prywatna osoba sprzedaje z oryginalnym 310tys to kręcenie nosem. Polacy lubią być oszukiwanie i w tym problem.

Wysłane z Tapatalk
bzyq81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2017, 13:24   #13
boruch13
ford::average
 
Avatar boruch13
 
Imię: boruch
Zarejestrowany: 14-12-2014
Model: Mondeo
Silnik: EB 2.0 203KM
Rocznik: 2011
Postów: 81
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2.0 benzyna 2009 prosze o opinie

Cytat:
Napisał bzyq81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taaaaaaa od handlarza z takim przebiegiem. Zapomnij. Wszystkie takie mają. A jak prywatna osoba sprzedaje z oryginalnym 310tys to kręcenie nosem. Polacy lubią być oszukiwanie i w tym problem.

Wysłane z Tapatalk
Dokładnie, od 3 tygodni chcę sprzedać małego Transita, ale na swoje nieszczęście nie skręciłem licznika i ma prawdziwe 307800 km.
Nieważne, że krajowy, bezwypadkowy i wszystko w nim działa, a faktury mam na każdą zakupioną do niego śrubkę, do tego wystawię FV 23% na kwotę za którą sprzedam. Bez śmiesznych faktur marża, albo Vat od faktury. To wszystko nie ważne, ważne że handlarze mają ośmioletnie perełki z zachodu z licznikami 167000km.
Dramat z tymi kupującymi, a jestem przekonany, że pierwszy kto przyjedzie oglądać samochód to go kupi, bo lubię się targować i puszczę cenę, bo na siebie już zarobił i nowy podemonstracyjny już upatrzony.
boruch13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2017, 23:57   #14
PaBlLoO90
ford::advanced
 
Avatar PaBlLoO90
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 09-10-2009
Skąd: Gdynia
Model: MONDEO MK4 GHIA
Silnik: 1,8 TDCI 125 PS
Rocznik: 2009
Postów: 481
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2.0 benzyna 2009 prosze o opinie

Faktycznie , tak jak opisujecie , Polacy lubią być oszukiwani . Wydawałoby się że gdy natrafimy na ogłoszenie 10 letniego diesla z przebiegiem np. 120.000 km , to każdemu myślącemu człowiekowi powinna się zapalić w głowie kontrolka ostrzegawcza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale nie.............

Przy zakupie każdego z samochodów kierowałem się prostą zasadą : Trzeba mieć przede wszystkim świadomość tego jaki samochód chcemy kupić , jakie są jego wady i zalety , oraz czy jego specyfikacja i konfiguracja , spełnia nasze potrzeby i oczekiwania . Ostatecznie wybierając dany egzemplarz , trzeba sprawdzić czy aby na pewno jego cena jest adekwatna do stanu technicznego , oraz wyposażenia .
__________________
Warto odwiedzici :
sierra : http://www.sierra.internetdsl.pl
Sierra MK2 92 r. 1,8 TD -> Mondeo MK4 2008 r. 1,8 TDCI 125PS GHIA
PaBlLoO90 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2017, 07:51   #15
Pern
ford::beginner
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 26-04-2017
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy
Silnik: 2,0
Rocznik: 2007
Postów: 21
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2.0 benzyna 2009 prosze o opinie

Mi się udało kupić nie od handlarza, w PL samochód przez właściciela użytkowany przez 5 lat. Polecam, przepraszam za reklamę, portale typu OLX, Gratka, Gumtree itd. Trochę się naszukałem ale można, trzeba pamiętać że handlarze też na tych portalach szukają "okazji".
Pern jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.