Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-12-2019, 17:00   #1121
CHARONSKI
ford::advanced
 
Imię: krzysztof
Zarejestrowany: 18-11-2012
Skąd: poznan
Model: FORD FOCUS mk3
Silnik: 1,5tdci 134Km 360Nm
Rocznik: 2017
Postów: 463
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Bidżej nie pisz takich rzeczy,bo AdoKrycha cie zruga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

CHARONSKI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2019, 18:06   #1122
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
The software will fix the rolling issue during gear shift from D to R.
Brawo, może w końcu Ford ogarnie chociaż jeden problem skrzyni automatycznej że sprzęgłem hydrokinetycznym - Bo nie dalej jak przedwczoraj zabrakło mi milimetrów żeby stoczyć się komuś w auto na ulicy.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ja myślę że to już jest wiadome, że tu piszą posty tylko 3 osoby, a z Focusem nie ma żadnych problemów.
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2019, 19:27   #1123
wesmond
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 08-07-2007
Skąd: Gorzów Wlkp
Model: Focus Active
Silnik: 1,5 PB 150 PS
Rocznik: 2019
Postów: 289
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał potraff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A mi się marzy, nawet żonie mówiłem, że chcę na 40tkę, ot na weekend mieć np mustanga, albo inne coś z 5l pod maską. Ale na co dzień, już nie mam takich chęci.
A moja jazda, to nie patrzenie, aby jak najmniej palił, ot tak jeżdżę.
Taki też może być na co dzień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale ja już jestem chwilę po 40-stce.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wesmond jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2019, 21:24   #1124
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,517
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał CHARONSKI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bidżej nie pisz takich rzeczy,bo AdoKrycha cie zruga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie, bo odfiltrowałem posty dieslowców z początku produkcji - i nagle tak się mooooocno dział zmniejszył.
Diesel to jest do traktorów, a początki produkcji dla bogatych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2019, 08:48   #1125
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał wesmond Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja już jestem chwilę po 40-stce.
Ja chwilę przed Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sam myślałem nad jakąś zadbanym w124 albo jakiejś Sklasie, np z aut ściągniętych z Japonii. No cóż, druga połówka bała się spalania/wieku/gabarytu (dowolne skreślić, zależne od pory dnia, roku i pogody Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). I to jeszcze przed zakupem mondeo jej proponowałem. No ale jeżdżę litrową benzyną, która się rozsypuje, wszystko w niej pada itp (to apropo's tematu i off topu- ok kończę OT).
Ps. żeby nie było, współczuje tym, którzy mają tu problemy i rozumiem ich rozgoryczenie. Ale zanim kupiłem auto byłem na forum Citroena i Hyundaia. Tam też podobne były tematy (w Citroenie problemy z paskiem).
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2019, 10:53   #1126
stefanekmac
ford::average
 
Imię: stefan
Zarejestrowany: 25-02-2014
Skąd: Tomaszów Maz
Model: fokus stline
Silnik: 1500 ecoblue. 120 KM
Rocznik: 2018
Postów: 93
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Komunikat-Kamera cofanie nieczynna, a kamera ok. Po chwili zgasł. Zapowiedź to była ?
stefanekmac jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2019, 11:38   #1127
wesmond
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 08-07-2007
Skąd: Gorzów Wlkp
Model: Focus Active
Silnik: 1,5 PB 150 PS
Rocznik: 2019
Postów: 289
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał potraff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja chwilę przed Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sam myślałem nad jakąś zadbanym w124 albo jakiejś Sklasie, np z aut ściągniętych z Japonii. No cóż, druga połówka bała się spalania/wieku/gabarytu (dowolne skreślić, zależne od pory dnia, roku i pogody Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). I to jeszcze przed zakupem mondeo jej proponowałem. No ale jeżdżę litrową benzyną, która się rozsypuje, wszystko w niej pada itp (to apropo's tematu i off topu- ok kończę OT).
Ps. żeby nie było, współczuje tym, którzy mają tu problemy i rozumiem ich rozgoryczenie. Ale zanim kupiłem auto byłem na forum Citroena i Hyundaia. Tam też podobne były tematy (w Citroenie problemy z paskiem).
Żeby nie było. Foką śmiga moja żona. Ja od 2018 mam Volvo V90 CrossCountry. przejechane 67 000 km.
I pierwsza laweta po miesiącu....
I II laweta po 1,5 roku.....
Oraz 2 akcje serwisowe. W tym kilka aktualizacji systemu ..... O czym tu więc piszemy....
Taka dziś motoryzacja. Co nie zmienia faktu,że lubię akurat moje auto bo jest świetnie wykończone i dobrze wyciszone. Co do Focusa to uważam,że mój egzemplarz jest całkiem solidnie złożony.

Jedyne moje auto,które nie było na lawecie to Fiat Freemont ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A to tylko Fiat.
Więc już przestańmy jęczeć. Tylko odczekajmy swoje aż nam te Foki dopracują i będą śmigać.
wesmond jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2019, 15:58   #1128
Moleki
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 19-06-2019
Model: Focus Hatchback
Silnik: 1.5 ecoboost 182kM/AT
Rocznik: 2019
Postów: 19
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Dzisiejsze auta to hardware i software. Tak mnie nauczono w pewnym amerykańsko-włoskim serwisie przy okazji przygód z innym autem. Jak widać kłopoty są i będą. Wszystko się komplikuje przez nieustanne zmiany w przepisach, obowiązkach nakładanych na producentów, etc.

Też dostałem owo wezwanie do akcji serwisowej. Obserwuję ten wątek ale nic specjalnego nie mogę dorzucić bo mój Focus nie sprawia kłopotów (8.5tys) co oczywiście nie oznacza nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Nie mniej jednak czytanie jakie macie zdarzenia choćby z krotkotrwałymi znikającymi komunikatami budzi niepokój. Ale cóż pozostaje. Wybór dokonany, pojazd na gwarancji, trza jeździć.

Żal tylko czasu spędzonego w serwisie jeśli coś niedomaga.
Moleki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2019, 17:00   #1129
blablawla
ford::advanced
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 22-02-2019
Skąd: Żory
Model: Focus MK4 HB
Silnik: 1.5 Ecoboost A8
Rocznik: 2019
Postów: 243
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Myślałem że wezwanie dotyczy tylko diesla bo ja nic nie dostałem. Tak dla równowagi, ja mam przejechane naście tysięcy i odpukać ani jednej usterki.
blablawla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2019, 10:26   #1130
dziedzic
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-04-2019
Model: Ford Focus Vignale kombi automat
Silnik: 1.5 EcoBoost 182 KM
Rocznik: 2019
Postów: 71
Domyślnie Odp: Wady i usterki wieku dziecięcego.

Ja mam automat i też nie dostałem wezwania. Ciekawe od czego to zależy. Wspomniany wcześniej problem a czujnikami ciśnienia był i u mnie. Ciśnienie ok a samochód pokazywał problem z jednym kołem. W ASO mi to zresetowali. I raz na pustej drodze samochód ostrzegał mnie przed kolizją..
dziedzic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.