Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-09-2021, 20:56   #1
Ratownik-jan@o2.pl
ford::amateur
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 04-09-2019
Skąd: Storkówko
Model: Mk5
Silnik: 2.0 150 km
Rocznik: 2014
Postów: 1
Domyślnie gdy jadę po łuku to przy wyjeździe z tego łuku prostując kierownicę mam jak by blokad

Witam posiadam mondeo MK5 z 2014 roku - od 2 lat w maju pojawiło się strzelanie w końcowej pozycji kierownicy - diagnoza urwane śruby od maglownicy - magik od przekładni poddał ją od razu regeneracji.
W między czasie doszła wymiana szyby czołowej i pojawiły się problemy:

- gdy jadę po łuku w lewą lub prawą stronę i mam lekko skręconą kierownicę to przy wyjeździe z tego łuku prostując kierownicę mam jak by blokadę - chwilową dziwne uczucie, pojawia się to także gdy jadę np po rondzie

- nie jest to zawsze dzisiaj byłem u magika od przekładni i nie zadziało się to w ogóle każe jeździć aż coś więcej się zadzieje - mam niby rok gwarancji na tą przekładnię u niego.

W ASO gdzie była wymieniana szyba przeprowadzili ponownie kalibracje asystenta pasa ruchu i się wypinają na mnie - czy ktoś miał podobną sytuację ?

Ratownik-jan@o2.pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2021, 00:06   #2
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: gdy jadę po łuku to przy wyjeździe z tego łuku prostując kierownicę mam jak by b

Gdybys wcześniej chociaż odwiedził ASO,to dowiedziałbyś się że jest akcja naprawcza na urwane śruby. W skrajnym przypadku dostaję się nową przekładnię.Magikowi od regeneracji możesz przekazać że jest debilem.Asystent pasa nie ma tu nic do tego.Obstawiam uszkodzenie przekładni po regeneracji przez janusza-paparucha.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.