Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Administracja forum > Wasze propozycje

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-06-2018, 09:36   #1
arielo87
ford::beginner
 
Imię: Ariel
Zarejestrowany: 05-05-2010
Skąd: Gdynia
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 37
Domyślnie Propozycja nowego wątku - Ciekawe linki na aukcjach, oferty sprzedaży itp.

Cześć

Przesiadłem się na forum forda stosunkowo niedawno ale od samego początku bardzo brakuje mi opcji, która bardzo sprawdzała się na innym forum.

Każdy model samochodu miał przyklejony wątek, który się nazywał "Części do XXX - Ciekawe oferty na aukcjach"

W temacie użytkownicy forum umieszczali linki do znanych portali ogłoszeniowych i aukcyjnych ze znalezionymi przez siebie okazjami, np. lampy xenonowe za pół ceny, zestaw hamulców na swap, ciężko dostępne części wyposażenia, unikatowe felgi za małe pieniądze itp.

Może warto byłoby coś takiego umieścić i na naszym forum? Sam znalazłem kilka wartych uwagi aukcji tyle, że mi akurat te części nie były potrzebne ale ktoś inny mógłby zabić za poliftowy licznik Converse+ za 80 Euro (znalazłem kiedyś taki) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

arielo87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2018, 14:47   #2
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Propozycja nowego wątku - Ciekawe linki na aukcjach, oferty sprzedaży itp.

A to ci nie wystarcza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

https://forum.fordclubpolska.org/sho...d.php?t=130736
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-06-2018, 21:52   #3
arielo87
ford::beginner
 
Imię: Ariel
Zarejestrowany: 05-05-2010
Skąd: Gdynia
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 37
Domyślnie Odp: Propozycja nowego wątku - Ciekawe linki na aukcjach, oferty sprzedaży itp.

Hyde Park, czyli ciekawe linki, które z założenia są jednocześnie wszystkim i niczym. Linki i treści interesujące, nie przeczę, ale to zupełnie nijak się ma do tego, o czym ja napisałem.

Mi chodzi tylko i wyłącznie o ogłoszenia sprzedaży, tzw. okazji albo smaczków do naszych aut. Gro ludzi codziennie przegląda różne serwisy pokroju alledrogo i może przypadkiem, może specjalnie trafią na jakieś interesujące ogłoszenie, którym mogliby się podzielić. Coś podobnego funkcjonuje na forum mojego poprzedniego auta i ma się świetnie. Ba, sam korzystałem i dzieliłem się znaleziskami.

Czy w Hyde Park szukałbym jakiegoś artykułu do kawy? Tak. Jakiejś zakupowej okazji do swojego auta? Nie. No ale mogę być dziwny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
arielo87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.