Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-07-2012, 13:43   #11
dikileiden
ford::professional
 
Avatar dikileiden
 
Zarejestrowany: 21-07-2008
Skąd: Leiden NL - Kraków
Model: Transit Courier
Silnik: 1.5TDCi 90KM
Rocznik: 2017
Postów: 1,142
Domyślnie Odp: trójstrefowa klimatyzacja - serwis

Tylny dod. układ klimatyzacji - no to u mnie występuje , tylko jak to się obsługuje , czy klimę się nabija jak w każdym aucie.

dikileiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2012, 14:00   #12
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: trójstrefowa klimatyzacja - serwis

Jak najbardziej normalnie jak każde autko, tylko trzeba pamiętać o odpowiedniej ilości czynnika.
Tu masz link ile tego powinno być Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

http://forum.fordclubpolska.org/show...6&postcount=25
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2012, 00:00   #13
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: trójstrefowa klimatyzacja - serwis

..........
Prywatne wycieczki proszę załatwiać na PW

Ostatnio edytowane przez jvc ; 07-07-2012 o 06:50 Powód: Nie na temat
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2012, 00:51   #14
dikileiden
ford::professional
 
Avatar dikileiden
 
Zarejestrowany: 21-07-2008
Skąd: Leiden NL - Kraków
Model: Transit Courier
Silnik: 1.5TDCi 90KM
Rocznik: 2017
Postów: 1,142
Domyślnie Odp: trójstrefowa klimatyzacja - serwis

............
Jak wyżej

Ostatnio edytowane przez jvc ; 07-07-2012 o 06:56 Powód: Nie na temat
dikileiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2012, 06:53   #15
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Talking Odp: trójstrefowa klimatyzacja - serwis

Cytat:
Napisał dikileiden Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tżeby ''pan Mietek'' nie wciskał kitu lub co gorsza jeszcze pogorszył stanu klimy, a u nas w kraju jest sporo takich ''panów Mietków''. Mietków czy innych fachurów.
jakbym był Panem Mietkiem, i miał serwis klimatyzacji. To po krótkiej rozmowie z takim człowiekiem jak Ty cennik zrobiłbym x2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum... po obsługa 3 stref to mega ciężka praca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jescze bym kazał pracownikom odkurzyć lewy boczek - jakieś 150 złotych byśmy "przycięli". Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

smaruj do ASO lub zaufanego warsztatu i zrobiąwszystko jak należy.
masz jeden kompresor i 2 parowniki.
jeśłi śmeirdzi z nich grzybami to odgrzybianie i ew. ozonopwanie + wymiana filtry kabinowego.

Wszystko, kropka.
bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2017, 12:37   #16
agamemnons
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-07-2017
Model: Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 09
Postów: 9
Domyślnie Odp: Trójstrefowa klimatyzacja - serwis

Przymierzam się do zakupu Ford-a Galaxy 2009 no i tak się składa że auto które mam na oku posiada dodatkowo Tylny dod. układ klimatyzacji co to jest dokładnie takiego. Czy ewentualnie można w ostateczności pozbyć się tego? Pytam ponieważ chciałbym w przyszłości zamontować gaz.
agamemnons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2017, 17:14   #17
czarnygda
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-02-2008
Skąd: Gdańsk
Model: Galaxy Ghia MK I
Silnik: 2,3 PB iLPG
Rocznik: 1998
Postów: 268
Domyślnie Odp: Trójstrefowa klimatyzacja - serwis

kolego ja mam MK1 z 98r i mam dwa parowniki które obsługuje jedna sprężarka jedyna różnica w obsłudze -serwisie polega na większej ilości czynnika w układzie , można wykręcić rurke na tylny skraplacz(ja tak zrobiłem dopóki nie ogarnołem rurek(wymiana na gumowe)idących na tył. jak ktoś chce to może nazwać klime 7 strefową bo każdy fotel ma swój nadmuch,myślenie nie boli zanim napiszesz pomyśl lub poszukaj. są zeczy które ciężko znależć i tu FORUMOWICZE są nie ocenieni,serwis to spece od podłączenia kompa i dumania co to jest. pozdrawiam forumowiczów .

Ostatnio edytowane przez czarnygda ; 07-07-2017 o 21:20
czarnygda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2017, 23:59   #18
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: Trójstrefowa klimatyzacja - serwis

Cytat:
Napisał agamemnons Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przymierzam się do zakupu Ford-a Galaxy 2009 no i tak się składa że auto które mam na oku posiada dodatkowo Tylny dod. układ klimatyzacji co to jest dokładnie takiego. Czy ewentualnie można w ostateczności pozbyć się tego? Pytam ponieważ chciałbym w przyszłości zamontować gaz.
Jest tak jak pisze kolega wyżej....
Pozbycie, czy odcięcie tylnego parownika nie powiekszy ci miejsca do zamontowanai butli na gaz. Układ, czy lepiej parownik tylnej klimatyzacji jest wmontowany w całym komplecie tylnej nagrzewnicy i jego usunięcie nie da ci zadnego dodatkowego miejsca. Ciesz sie że akurat to auto ma taką klimę.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2017, 00:11   #19
storgi
ford::beginner
 
Avatar storgi
 
Zarejestrowany: 21-06-2016
Skąd: Zwoleń
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 benzyna+lpg
Rocznik: 2010
Postów: 33
Domyślnie Odp: Trójstrefowa klimatyzacja - serwis

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozbycie, czy odcięcie tylnego parownika nie powiększy ci miejsca do zamontowania butli na gaz.
mylisz się ja u siebie odłączyłem właśnie tą dodatkową instalację z 3 rzędu siedzeń i pozwoliło mi to wyciąć schowek i zamontować tam butle ....
storgi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2017, 14:19   #20
czarnygda
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-02-2008
Skąd: Gdańsk
Model: Galaxy Ghia MK I
Silnik: 2,3 PB iLPG
Rocznik: 1998
Postów: 268
Domyślnie Odp: Trójstrefowa klimatyzacja - serwis

tylny parownik obsługuje 2 i 3 rząd siedzeń więc została ci tylko klima z przodu. jaką butle wcisniesz w miejsce po nagrzewnicy? ja mam butle 55l w miejscu koła zapasowego a zapas w pionie za ostatnim fotelem , pozatym jak to wyglądawycęcie plastiku nadkola
czarnygda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.