Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-01-2016, 19:41   #81
PiotrKil
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-06-2015
Model: S-Max
Silnik: 1,5EB
Rocznik: 2015
Postów: 54
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał galloper Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Np. gdzie włożyc pilot od bramy? Poprzednio był w schowku w konsoli centralnej i był na wyciąhnięcie ręki. (była tam taka plastikowa wkładka). Teraz jak tam włoże pilota to musze się schylać (jest głeboki).
Nie pamiętam w jakim samochodzie to widziałem, ale zastanawiam się dlaczego nie mogą tego wprowadzić w standardzie lub dodatkowej opcji. Mianowicie w konsoli nad szyba był wolny przycisk, który można było zaprogramować jako pilot do bramy.

PiotrKil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2016, 19:48   #82
Khonamesta
ford::beginner
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 16-08-2015
Skąd: Chełmno
Model: Ford S-Max II
Silnik: 2.0 180 Km
Rocznik: 2015
Postów: 32
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał PiotrKil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał galloper Zobacz post
Np. gdzie włożyc pilot od bramy? Poprzednio był w schowku w konsoli centralnej i był na wyciąhnięcie ręki. (była tam taka plastikowa wkładka). Teraz jak tam włoże pilota to musze się schylać (jest głeboki).
Nie pamiętam w jakim samochodzie to widziałem, ale zastanawiam się dlaczego nie mogą tego wprowadzić w standardzie lub dodatkowej opcji. Mianowicie w konsoli nad szyba był wolny przycisk, który można było zaprogramować jako pilot do bramy.
I to byłby fajny pomysł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. póki co chyba ten mały schowek pod włącznikiem świateł jest chyba najsensowniejszy
Khonamesta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2016, 21:32   #83
kris2682
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-01-2015
Model: ford fiesta
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 63
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Na niemieckim forum ludziska piszą że zamówiona szyba z IR powoduje znaczne opóźnienie dostawy, bo ich brakuje. Może Wam panowie nie zamontowali bo akurat wyszły.
A właśnie jak sprawdzić czy jest wszystko Co zamawialismy w nowo odbieranym aucie? Czy jak odbiorę a nie dopatrze jakiegoś braku, a wyjdzie on w trakcie najbliższych dni mam prawo do czegoś? Czy już po zawodach?
kris2682 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2016, 21:46   #84
kasjapa
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 11-01-2014
Skąd: Liszki k.Krakowa
Model: s-max MK2, był MK1 lift
Silnik: 2,0 EcoBlue 190 KM, był 2.0 163 KM
Rocznik: 2019
Postów: 20
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał PiotrKil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie pamiętam w jakim samochodzie to widziałem, ale zastanawiam się dlaczego nie mogą tego wprowadzić w standardzie lub dodatkowej opcji. Mianowicie w konsoli nad szyba był wolny przycisk, który można było zaprogramować jako pilot do bramy.
W mercedesach (oczywiście w zależności od wersji) pod lusterkiem wstecznym są trzy przyciski programowalne do bramy...
kasjapa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2016, 08:59   #85
loop_77
ford::advanced
 
Avatar loop_77
 
Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: Warszawa
Model: Tiguan II/BMW F30 Estoril Blue
Silnik: 2.0 TFSi 220 KM/335i Xdrive
Rocznik: 2016/2012
Postów: 336
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał PiotrKil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie pamiętam w jakim samochodzie to widziałem, ale zastanawiam się dlaczego nie mogą tego wprowadzić w standardzie lub dodatkowej opcji. Mianowicie w konsoli nad szyba był wolny przycisk, który można było zaprogramować jako pilot do bramy.
W BMW jest , w audi tez miałem . Mogli by to w sumie zrobić - dobry gadżet.
A co do schowków w smaxie to tragedii nie ma .
Ja pilota chowam w podłokietnik , nie do tego dużego głębokiego schowka tylko do tego mniejszego . W poprzednim tez tam chowałem .
co do miejsca z tylu - podobnie jak w poprzednim esiu , ja dużej różnicy nie widzę .
__________________
Pozdrawiam
loop_77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2016, 14:38   #86
Gregonio
ford::advanced
 
Avatar Gregonio
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 16-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy V-line
Silnik: 2.0 EcoBLUE 240KM
Rocznik: 2020
Postów: 236
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Szanowni a mozna zamowic nowego Smaxa Titanium w wersji S? Nie widze go w cennikach. Drugie pytanie: Czy mozna zamowic Smaxa Titanium bez grzejacej szyby przedniej? Nawet gdybym mial zaplacic za ta opcje, a jej nie miec?
Pytam poniewaz jest na forum troche ludzi majacych blizszy konktakt lub pracujacych w Fordzie. Chodzi mi o niestendardowe zamowienie.
Gregonio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2016, 14:57   #87
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Nie ma takiej mozliwości. Też chciałem coś niestandardowego - zapomnij.
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2016, 16:41   #88
loop_77
ford::advanced
 
Avatar loop_77
 
Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: Warszawa
Model: Tiguan II/BMW F30 Estoril Blue
Silnik: 2.0 TFSi 220 KM/335i Xdrive
Rocznik: 2016/2012
Postów: 336
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Można kupić pakiet stylizacyjny:

Pakiet Sport 1 (AB1BG)
zawieszenie sportowe, pedały z aluminiowymi nakładkami,
pełny pakiet stylizacyjny nadwozia; zawiera: spojler przedniego i tylnego zderzaka oraz stylizowane listwy progowe lakierowane w kolorze nadwozia; stylizowane kraty wlotu powietrza: górna i dolna;
obudowy przednich świateł przeciwmgielnych lakierowane w kolorze czarnym z chromowanym pierścieniem czujniki parkowania z przodu i z tyłu
Podgrzewana przednia szyba to standard w wyposażeniu titanium , a opcja w trend .
Nie można zrezygnować jak ktoś bierze titanium.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez loop_77 ; 17-01-2016 o 16:44
loop_77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2016, 16:48   #89
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał kris2682 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A właśnie jak sprawdzić czy jest wszystko Co zamawialismy w nowo odbieranym aucie? Czy jak odbiorę a nie dopatrze jakiegoś braku, a wyjdzie on w trakcie najbliższych dni mam prawo do czegoś? Czy już po zawodach?
Jeśłi kupujesz jako konsument to obowiązuje ustawa konsumencka. Możesz oddac samochód jako produkt sprzedany niezgodnie z umową. Jełsi kuoujesz jako przesiebiorca to tutaj już jest gorzej - kodeks cywilny.
JAk sprawdzić? Poproś dealera o możliwośc dokładnego sprawdzenia samochodu przed odbiorem. Punkt po punkcie. Tak jak ja zrobiłem.
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2016, 07:18   #90
Gregonio
ford::advanced
 
Avatar Gregonio
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 16-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy V-line
Silnik: 2.0 EcoBLUE 240KM
Rocznik: 2020
Postów: 236
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego

Cytat:
Napisał loop_77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można kupić pakiet stylizacyjny:

Pakiet Sport 1 (AB1BG)
zawieszenie sportowe, pedały z aluminiowymi nakładkami,
pełny pakiet stylizacyjny nadwozia; zawiera: spojler przedniego i tylnego zderzaka oraz stylizowane listwy progowe lakierowane w kolorze nadwozia; stylizowane kraty wlotu powietrza: górna i dolna;
obudowy przednich świateł przeciwmgielnych lakierowane w kolorze czarnym z chromowanym pierścieniem czujniki parkowania z przodu i z tyłu
Podgrzewana przednia szyba to standard w wyposażeniu titanium , a opcja w trend .
Nie można zrezygnować jak ktoś bierze titanium.
Dzięki za informację
Gregonio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.