Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-06-2012, 18:54   #121
faker
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-08-2010
Skąd: Dębica
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 22
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Mam coś grubszego do zrobienia w moim Mondziaku przy silniku, jaki solidny warsztat mi polecicie?

faker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2012, 15:25   #122
trociu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-06-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 31
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Jakieś doświadczenia w temacie naprawy klimy (uszczelnienie parownika)? Dołączyłem się do wątku z zeszłego roku szukając aktualizacji - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].
trociu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2012, 10:42   #123
GrekuPL
ford::advanced
 
Avatar GrekuPL
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 07-06-2007
Skąd: Kraków/Wrocław
Model: Mdo mkIV/Foka mkII fl
Silnik: 2.0TDCI 140KM/1.8TDCI 115KM
Rocznik: 2008/2008
Postów: 330
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

większość z MondeoKlubPolska robi u mojego kolegi Artura w warsztacie na ul. Pięknej na przeciwko ASO VW między elektronikiem a serwisem klimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Caspro Service. Artur robi baaardzo dobrze a i poprawek po nim nie ma!! Ja swoje auta również daje do niego. Nie rusza tego czego nie umie. Robi solidnie i szybko. Jak się powołacie na mnie to cenowo będziecie zachwyceni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GrekuPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2012, 01:26   #124
faker
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-08-2010
Skąd: Dębica
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 22
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

W takim razie kiedy odzyskam autko przejadę się tam, bo jesteś już którąś osobą, która poleca ten serwis. Mam kłopot z kompresją, podejrzewam jakąś nieszczelność w bloku silnika, myślisz że poradziłby z tym sobie? Może jakieś jeszcze pomniejsze rzeczy, bo auto jest po dzwonie więc może coś jeszcze dojść.

Ostatnio edytowane przez faker ; 22-06-2012 o 02:17
faker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2012, 20:08   #125
GrekuPL
ford::advanced
 
Avatar GrekuPL
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 07-06-2007
Skąd: Kraków/Wrocław
Model: Mdo mkIV/Foka mkII fl
Silnik: 2.0TDCI 140KM/1.8TDCI 115KM
Rocznik: 2008/2008
Postów: 330
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

spokojnie da radę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GrekuPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2012, 20:42   #126
trociu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-06-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 31
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Dzięki za namiar. Może nawet jutro uda mi się tam podjechać.
Póki co byłem w TiM na Smętnej i jakoś nie potrafiłem się dogadać z facetem, bo on wparcie twierdził, że to zatkana rurka a nie nieszczelność, bo nawet nie potrafił sobie wyobrazić, że tam jest jakaś obudowa i ona przepuszcza.
trociu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2012, 09:22   #127
trociu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-06-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 31
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

GrekuPL - a możesz zapodać linka do tego forum mondeo, na którym polecają p.Artura. Byłem na Pięknej dzisiaj przelotem i oto co zastałem.

Nie widziałem Caspro Service, tylko Casper Motors. Obok niego jest elektryk, więc p.Artur nie może być pomiędzy nimi. Obok Casper Motors jest co prawda serwis klimy (ac-klima.com.pl), ale kolega w środku to nie p.Artur i powiedział mi, że często ktoś się o niego pyta.

Bliżej w stronę kościoła jest inny serwis klimy, ale na bannerze (nie miałem już czasu wchodzić do środka), jest p.Andrzej i p.Aleksander.

Więc albo nie w tym miejscu szukałem (mimo że na przeciwko ASO), albo coś się pozmieniało.

Tak więc będę wdzięczny na odpowiedni link albo aktualizację co do lokalizacji.
trociu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-07-2012, 09:00   #128
gruby1984
ford::amateur
 
Imię: michal
Zarejestrowany: 18-07-2012
Skąd: wieden austria
Model: ford mondeo 2,0 diesel titan x tr
Silnik: diesel 2,0
Rocznik: 2007
Postów: 5
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

witam poszukuje warsztatu gdzie bede mogl zrobic kilka rzeczy naraz geometrie,komputer, silnki, taki wszystko w jednym miejscu.czytalem troche i kazdy poleca inny do innej dolegliwoaci a czy jest jeden zeby nie jezdzic poniewaz bede kilka dni w kraju i nie mam czasu
dzieki pozdrawiam
gruby1984 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2012, 21:32   #129
trociu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-06-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 31
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał trociu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GrekuPL - a możesz zapodać linka do tego forum mondeo, na którym polecają p.Artura. Byłem na Pięknej dzisiaj przelotem i oto co zastałem.

Nie widziałem Caspro Service, tylko Casper Motors. Obok niego jest elektryk, więc p.Artur nie może być pomiędzy nimi. Obok Casper Motors jest co prawda serwis klimy (ac-klima.com.pl), ale kolega w środku to nie p.Artur i powiedział mi, że często ktoś się o niego pyta.
Hej
No i odszukałem - p.Artur to wspomniany Casper Motors. I obudowa nagrzewnicy już sklejona. Po kilku dniach wszystko jest ok. Przy okazji zmienił mi wypalone żaróweczki podświetlenia deski rozdzielczej.

No ale dzisiaj podczas dość mocnej burzy zalało mi środek po stronie pasażera, więc trzeba będzie przyjrzeć się podszybiu niestety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
trociu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2012, 20:06   #130
Gregorrr
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Panowie, mam łożyska w kołach do wymiany FUSION 2004. Który serwis polecacie? Czytałem dobre opinie o Carosie i rzeczonym Panu Tomku. Jest może jeszcze jakiś godny polecenia we Wrocławiu? Z góry dzięki za odp.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.