Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-05-2017, 21:23   #1
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Dodatkowe podgrzewanie płynu chłodzącego 2.0 tdci ?

Witam, tak jak w temacie. Rozmawialiśmy ostatnio z kolegą o tym, że auto dosyć długo mi się nagrzewa, nawet teraz wiosną do 5 kilometrów, termostat nowy, wymieniałem zimą, a jeżdzę też nowymi Transitami 2.0 tdci 130 i 170 km, wystarczy 1,5-2 km i mają te 87 stopni, a u mnie wskazówka dalej leży. Później zeszło na to, że ciężko mi palił zimą i mam świece do wymiany, no i ostatecznie, czy nie ma dodatkowej nagrzewnicy płynu, może właśnie związanej ze świecami żarowymi? Auto z dwulitrowym diesel'em, bardzo wysoko wyposażone, ma też nagrzewnicę powietrze. Niestety cały czas jeździ niedogrzane, bo 5 km to ja akurat mam do pracy i dopiero wtedy wskazówka jest pionie. Może można założyć jakieś niefabryczne podgrzewanie ?

Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.