Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|lubuska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-07-2014, 13:01   #1
MarcosMK5
 
Postów: n/a
Exclamation zjechane sprzeglo daleko od domu czy ktoś w okolicy poleci mechanika ?

Witam

Sprzeglo sie zaslizgalo albo docisk nie daje rady. Przyjechalem ze znajomymi na wooda i raczej nie wiem czy da rade wrocic, bo nawet z gorki nie da rady auta rozbujac. Dzwonilem po 3 mechanikach jakich udalo sie wygooglowac ale do niedzieli nikt nawet na niego nie popatrzy. Jezeli znacie jakichs mechanikow do ktorych bym mogl go dojechac albo jakkolwiek pomoc bylbym wdzieczny za kontakt telefoniczny na numer 516 51 11 22(mam tylko telefon)

probowalem obrocic ta 'lape' sprzegla o 1zabek, ale nic to nie pomoglo


Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 01-08-2014 o 15:43 Powód: moderator ktory dal mi nadzieje na ratunek piszac post o zmiane tematu
 
Stary 01-08-2014, 13:46   #2
lukaszek_socho
ford::professional
 
Imię: x
Zarejestrowany: 19-08-2009
Model: x
Silnik: x
Rocznik: x
Postów: 1,259
Domyślnie Odp: zjechane sprzeglo daleko od domu

Może podaj miejscowość gdzie jesteś bo woj. lubuskie jest dość duże a bez sprzęgła daleko nie dojedziesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do Wojtka to nie zamknął Ci tematu, nie usunął a jedynie poprosił o zmianę tytułu. Jestem pewny, że gdybyś potrzebował pomocy w Poznaniu to Wojtek by Ci pomógł.

Ostatnio edytowane przez lukaszek_socho ; 01-08-2014 o 13:51
lukaszek_socho jest offline  
Stary 01-08-2014, 17:45   #3
canin
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: zjechane sprzeglo daleko od domu czy ktoś w okolicy poleci mechanika ?

Napisał, że na wooda, czyli Kostrzyn.
 
Stary 02-08-2014, 11:50   #4
MarcosMK5
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: zjechane sprzeglo daleko od domu czy ktoś w okolicy poleci mechanika ?

Przepraszalem z gory,mam slaba sytuacje i jak zobaczylem ze ktos odpisal na post to mnie skrzywilo, ze temat mam zmienic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj wieczorem moze sprobuje ruszyc, bo za dnia na zadnym rondzie sie nie wbije(ostro bluzgalem na Gorzow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) 2 osoby wysylam pociagiem zeby ulzyc autku, ale zbyt wiele to chyba nie da.
W razie co mam mozliwosc holu jakis kawalek w kierunku Poznania.

Ps. dzieki za wyrozumialosc Moderatora i dopelnienie tematu.
 
Stary 02-08-2014, 23:53   #5
MarcosMK5
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: zjechane sprzeglo daleko od domu czy ktoś w okolicy poleci mechanika ?

Udalo sie! Dzieki za zainteresowanie i checi pomocy(jak i porady w tworzeniu tematu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
A jezeli ktos bedzie mial podobny problem w przyszlosci to polecam wyjac dwa klucze 13 i obrocic w strone przodu auta o 1 czy 2 zabki to 'ramie', do ktorego zaczepiona jest linka sprzegla(na skrzyni biegow). Zeby je zdjac trzeba odkrecic srube z nakretka blokujace ow ramie. Nie zaszkodzi tez by troche odchudzic autko i bardzo delikatnie operowac gazem-mi pomoglo przejechac pol Polski.

temat do zamkniecia

Ostatnio edytowane przez MarcosMK5 ; 03-08-2014 o 00:25 Powód: zapomnialem dodac gdzie odkrecac-padam po podrozy..
 
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.