Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-01-2021, 12:01   #61
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie Wyłącznik poduszki pasażera - czy jest możliwość dołożenia wyłącznika?

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
50 wpisów....ja się czasem przez 50 stron przekopuję żeby znaleźć jedną wskazówkę


wniosek, trzeba sprawdzić samemu, zamiast angażować szklaną kulę

Możesz odpuścić złośliwości. Zrobiłem w samochodzie kilkadziesiąt modyfikacji, od drobnych po naprawdę grube, wiec wiem czego się można spodziewać. Ale jeśli ktoś zna odpowiedz na pytanie, zanim rozbiorę coś czego nie mam pod ręka aktualnie, to korona z głowy nie spadnie żeby odpowiedzieć.

P.S. Przez kilkanaście lat przebrnąłem na tym forum przez tysiące postów. 90% to bzdury dlatego czasem lepiej zapytać ponownie.


Ostatnio edytowane przez metmusic ; 31-01-2021 o 12:05
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2021, 12:45   #62
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,465
Domyślnie Odp: Wyłącznik poduszki pasażera - czy jest możliwość dołożenia wyłącznika?

To nie usprawiedliwia Twojego lenistwa.
Na wszystko o co zapytałeś była tu odpowiedź.

Jak dotąd wszyscy zainteresowani mieli instalację, ale tylko szklana kula odpowie czy w Twojej "bieda Fiescie" coś jest czy nie ma.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-01-2021, 14:26   #63
metmusic
ford::professional
 
Avatar metmusic
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 FL Titanium S, B-Max Titanium
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM, 1.0 Ecoboost 100KM
Rocznik: 2012, 2014
Postów: 1,665
Domyślnie Wyłącznik poduszki pasażera - czy jest możliwość dołożenia wyłącznika?

Ciesz się, że nie założyłem oddzielnego wątku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No i tak jak pisałem, odpuść złośliwości - to forum i tak ma za dużo informacji nie na temat i bzdur, żeby je dopełniać kolejnymi zbędnymi komentarzami. Niemniej jednak - dzięki za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez metmusic ; 31-01-2021 o 15:29
metmusic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-04-2021, 18:23   #64
creepone
ford::average
 
Avatar creepone
 
Zarejestrowany: 09-07-2018
Model: Fiesta ST
Silnik: 1.6 EB
Rocznik: 2014
Postów: 71
Domyślnie Odp: Wyłącznik poduszki pasażera - czy jest możliwość dołożenia wyłącznika?

Cytat:
Napisał metmusic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podpiąłeś? Z jakiej wersji to jest? Bo widzę że w postach powyżej lampka airbaga jest w tym rzędzie 3 przycisków
Tak i działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jedynie nie ma po przełączeniu ze jest off co dla mnie i tak spoko. A ten dekor pochodzi z fiesty lift
Edit ale to zależy jak podepniesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. możesz podpiąć tak ze on będzie się swieciło a off nie kumasz o co chodzi z pewnoscia

Ostatnio edytowane przez creepone ; 26-04-2021 o 18:26
creepone jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2021, 09:34   #65
jacas_14
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 14-04-2021
Skąd: Bydgoszcz
Model: fiesta mk7
Silnik: 1,25
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: Wyłącznik poduszki pasażera - czy jest możliwość dołożenia wyłącznika?

ma ktoś może na sprzedaż kontrolkę poduszki do przedlifta ? 1513291 albo 1513292 czyli dodatkowo z wyłącznikiem esp bądź bez
jacas_14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2021, 10:09   #66
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,465
Domyślnie Odp: Wyłącznik poduszki pasażera - czy jest możliwość dołożenia wyłącznika?

Cytat:
Napisał jacas_14 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ma ktoś może na sprzedaż kontrolkę poduszki do przedlifta ? 1513291
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
został mi już tylko jeden taki zestaw i odbierzesz go nawet dzisiaj

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Antej ; 02-05-2021 o 10:12
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2021, 20:55   #67
arczx
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 30-12-2021
Skąd: Zielona Góra
Model: Fiesta MK7
Silnik: 1.25 82KM
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Odp: Wyłącznik poduszki pasażera - czy jest możliwość dołożenia wyłącznika?

Czy ktoś jeszcze może posiada na sprzedaż kontrolkę poduszki do przedlifta? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ewentualnie rozważam kupno od polifta i przerobienia kostki, aby się tylko wpiąć bo jakby nie było to tylko dwie diody.. więc nie powinno być większych problemów z tym. Fajnie, jakby jednak wyglądało to tak jak powinno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Edit:
No więc dodam edit dla kolejnych osób, które będą chciały, aby ich kobiety woziły pociechy z przodu tak, aby się nie stresować podczas jazdy i zaglądać do tyłu.
Z racji tego, że jest niesamowity problem z dostępnością kontrolek do przedlifta, zaryzykowałem i kupiłem używaną kontrolkę jak i wyłącznik w schowku od polifta.
Wyłącznik plug & play, umiejscowienie jak i sposób aktywacji wszystkiego - parę postów wyżej w wątku.
Kontrolkę zakupiłem razem z maskownicą od polifta, w przedlifcie należy maskownicę wyciągnąć oraz odkręcić na dole dwie śruby, które trzymają taki motylkowy uchwyt do maskownicy, a poliftową trzeba delikatnie popieścić, aby mocowania weszły w otwory.
Jeśli chodzi o podpięcie kontrolki, to tak jak myślałem, jest to tylko dioda i brak sygnału na diodzie powoduje błąd poduszki na desce rozdzielczej (teoretycznie, wystarczy wpiąć się w kostkę i można wyprowadzić zwykłego leda, aby to również działało). Jak to podpiąć, dodaję zdjęcia w załączniku.
Osobiście wypiąłem sobie przewody odpowiedzialne za kontrolkę airbaga z kostki i wpiąłem je bezpośrednio do kontrolki, przez co po wyłączeniu poduszki pasażera zapala nam się informacja OFF. Polift ma tę różnicę, że tam ON świeci się cały czas, jeśli ktoś będzie miał ochotę to wystarczy podciągnąć najbliższe zasilanie do diody ON i będzie to działało identycznie.
No i najwięcej czasu zajmuje przeciągnięcie fabrycznej kostki w górę, aby dosięgnąć nią do kontrolki, można ją przepchać za panelem klimatyzacji i delikatnie naciąć taśmę, która trzyma tę wiązkę z wiązką główną - tak, aby wydłużyć sobie zasięg.
Na zdjęciu z efektu finalnego widać jak kontrolka delikatnie odstaje, to dlatego, że nie wpinałem jej jeszcze na stałe, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.
Szkoda, że nie mogłem znaleźć w internecie schematów elektrycznych do fiesty, byłoby na pewno szybciej i przyjemniej, ale jak widać poradziłem sobie i kolejne osoby mają już lżej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1przeciągnięcie kostki.jpg (41.9 KB, 27 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2kostka.jpg (44.0 KB, 30 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 3podpięcie kontrolki.jpg (95.2 KB, 31 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 4działanie.jpg (70.9 KB, 30 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 5efekt finalny.jpg (78.8 KB, 32 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez arczx ; 11-01-2022 o 15:25 Powód: Aktualizacja
arczx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2023, 12:29   #68
Aiuspaktyn
ford::amateur
 
Avatar Aiuspaktyn
 
Imię: Giuseppe
Zarejestrowany: 25-09-2011
Skąd: Zimbawe
Model: Fiesta MK7
Silnik: 1.2 82cv
Rocznik: 2009
Postów: 3
Arrow Odp: Wyłącznik poduszki pasażera - czy jest możliwość dołożenia wyłącznika?

NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW W ODPOWIEDZI, A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM !!!!!

MOŻNA UŻYĆ JESZCZE FUNKCJI "CYT. SELEKTYWNY" (część tekstu zaznaczonego)


Wow świetna robota! - Wow Great Job!
Jak podłączyć pozostałe 2 piny? - How to connect the other 2 pin?

Przepraszam, jestem Włochem i korzystałem z internetowego tłumacza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Polift ma tę różnicę, że tam ON świeci się cały czas, jeśli ktoś będzie miał ochotę to wystarczy podciągnąć najbliższe zasilanie do diody ON i będzie to działało identycznie.
Możesz wyjaśnić zdjęciem? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dziękuję
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 3podpięcie kontrolki.jpg (95.2 KB, 11 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez SRS ; 27-06-2023 o 19:19
Aiuspaktyn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
airbag



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.