Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-10-2014, 10:01   #1141
siwy05
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 23-09-2010
Skąd: Focus Klub Polska
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5EB 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 108
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Cytat:
Napisał darkpassenger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja dokładnie tak zrobiłem i w mk5 jest duuuzo ciasniejszy, zarowno siedzisko jak i oparcie - boki plecow i nog czuje ze sa sciskane przez fotel, zero mozliwosci ruchu. No chyba ze sie fotel z czasem rozejdzie ... jak buty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ze man bylo kilka osob mk4 i takie sme odczucia - mneijsze fotele, nisko w srodku, ciasniej na boki.
Ale to jest właśnie to, co mi pasuje w tych fotelach, ja jestem raczej cieńki niż szeroki i są do mnie idealnie dopasowane, rozumiem, że nie wszystkim będzie to odpowiadać. Dużo łatwiej też znalazłem dobrą pozycję za kierownicą i na szczęście akumulator się nie rozładował od przestawiania fotela i kierownicy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie przeczytałem ten artykuł. Jest bardzo ogólnikowy ale redaktor raczej nie miał się do czego przyczepić. Nawet wspomniał, że użyte materiały są in plus w porównaniu do Mk4, a większość z Was ma odmienne zdanie.
Może wersja produkcyjna faktycznie jest lepiej wykonana od tych demówek?
Czego oczekiwać po kolejnym przedruku z Autobilda

Bump:
Cytat:
Napisał midisso2010 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak na marginesie, po co dają skórę do pokazówek ni to ładnie wygląda, ani nie jest tym co ludzie chcieli by zobaczyć.W PL 99% nie kupuje skóry ale materiał...
Bo to wersja na pokaz? Swoją drogą nieźle ich pogięło z tą skórą w cenniku żeby najtańsza opcja nie szmacianych foteli kosztowała 10 300 zł, za tą kwotę spokojnie idzie zrobić obszycie auta na zamówienie z wybrzydzaniem co do koloru nici.

Bump:
Cytat:
Napisał potraff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jako osoba będąca trochę przeciw gadżetom, kiedyś się zastanawiałem jak działa właśnie aktywny tempomat. Sam mam zwykły i uważam to za super gadżet i i gdyby tylko można było to mieć bez navi to bym teoretycznie go brał. Piszę teoretycznie, bo nie sądzę, że przez najbliższe lata będę kupował nowe auto.
Co do dyskusji o wyższości mkV nad mk IV. Gdybym miał teraz kupić nowe auto, to szukałbym sobie fajnie wyposażonego mk IV.
Ale przecież jest taka możliwość.

siwy05 jest offline  
Stary 20-10-2014, 12:43   #1142
ulmar
Zablokowany
 
Imię: mariusz
Zarejestrowany: 06-11-2012
Skąd: opole
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 121
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Cytat:
Napisał Spiller Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dwa dni jeździłem tym samochodem i z pełnym przekonaniem twierdzę, że nowe fotele są bardzo wygodne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli jesteś dealerem Forda

Bump:
Cytat:
Napisał kruger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W środku ma się wrażenie, że samochód nas otula i stąd niektórzy piszą, że jest ciasny. NIE JEST CIASNY. Sposób siedzenia jest zbliżony do sportowych aut i stąd takie wrażenie. Mi się siedziało wyśmienicie, z tyłu też.
Coś mi się wydaje że dla Ciebie 126p byłby ok też mnie mocno otula. Sportowe auto. Z jednej strony jestem przytulony do drzwi z drugiej do pasażera.
ulmar jest offline  
Stary 20-10-2014, 13:01   #1143
midisso2010
Zablokowany
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 13-08-2012
Skąd: wawa
Model: mk4 titanium kombi
Silnik: 2.0 diesel 163km
Rocznik: 2011
Postów: 0
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Cytat:
Napisał ulmar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli jesteś dealerem Forda
Czytaj uważnie, kolega pisał, że pisze artykuły, zatem jest dziennikarzem moto.
Jego artykuł o mk5 ma być teraz na autocentrum.pl :

" Moja publikacja na temat Mdo pojawi się dopiero po niedzieli na AutoCentrum.pl. Prezentacja Passata dla dziennikarzy dopiero w poniedziałek i tylko jedna znana mi osoba jeździła obydwoma modelami"
midisso2010 jest offline  
Stary 20-10-2014, 13:03   #1144
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Cytat:
Napisał siwy05 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale przecież jest taka możliwość.
Wiem. Ale na razie mam mojego 6cio letniego trenda, który mi w zupełności wystarcza, a jeśli o zakup nowego to jak pisałem na razie nie myślę o takim zakupie.
Napisałem to hipotetycznie. Ja jestem raczej anty na te nowe wnętrza, focus mk3 mnie odstrasza, a dwa nie stać mnie na nowe auto i tyle, ale skoro taka gorąca dyskusja się toczy to i swoje słowa napisałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
potraff jest offline  
Stary 20-10-2014, 13:13   #1145
ulmar
Zablokowany
 
Imię: mariusz
Zarejestrowany: 06-11-2012
Skąd: opole
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 121
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nagle wszyscy ci, którzy tak narzekali na zbyt ściskające fotele zamilkli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W MK5 nie ma żadnej regulacji boczków. Takiej kupy to jeszcze nie czytałem.
Ludziska co wy wypisujecie. Mam przed sobą instrukcję do MK5. W elektryce jest

1: regulacja fotela w przód i tył
2: kontrola oparcia lędźwiowego (ta buła co się z fotela wysuwa)
3: regulacja wysokości fotela
4: regulacja kąta nachylenia fotela

W tym w którym siedziałem w wersji Titanium nie było regulacji boczków a była to podobno wersja z pełną elektryką.
Było dokładnie tak jak w instrukcji.

Kruger powiedz mi gdzie ta dzwignia od rozsuwania boczków. ?

Poza tym napisałeś "Lewarek biegów masywny, świetnie leży w dłoni "
Akurat w egzemplarzu w którym siedziałem był lewarek żywcem wzięty z MK4 Titanium.

Ostatnio edytowane przez ulmar ; 20-10-2014 o 14:44
ulmar jest offline  
Stary 20-10-2014, 14:53   #1146
midisso2010
Zablokowany
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 13-08-2012
Skąd: wawa
Model: mk4 titanium kombi
Silnik: 2.0 diesel 163km
Rocznik: 2011
Postów: 0
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Cytat:
Napisał Kruger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kruger powiedz mi gdzie ta dzwignia od rozsuwania boczków. ?
Dawać te info, jutro podskocze do bemo i sprawdze
midisso2010 jest offline  
Stary 20-10-2014, 15:08   #1147
ulmar
Zablokowany
 
Imię: mariusz
Zarejestrowany: 06-11-2012
Skąd: opole
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 121
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

W egzemplarzu, który oglądałem nie było. Myslę ,że Kruger pomylił regulację oparcia lędźwiowego z regulacją boczków. Albo w innym egzemplarzu było coś takiego w superopcji.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 20-10-2014 o 19:47
ulmar jest offline  
Stary 20-10-2014, 15:25   #1148
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Nie ma regulacji boczków, jest tylko regulacja odcinka lędźwiowego. Pisałem wcześniej. Z resztą sprawdzić można w instrukcji do Fusiona na US stronie.
Atlis jest offline  
Stary 20-10-2014, 15:28   #1149
ulmar
Zablokowany
 
Imię: mariusz
Zarejestrowany: 06-11-2012
Skąd: opole
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 121
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Krugerowi się boczki pompowały ?!!! Ale tak na poważnie to niektórzy mają niezłą fantazję. Ostatnio rozmawiałem ze znajomym z NL. Był też na prezentacji MK5 w Holandii. Obecnie jeździ MK4 2012 i testował wersję z fotelami bez skóry. Od razu mówił, że MK5 to auto wewnatrz zdecydowanie mniejsze niż MK4. Tak naprawdę Mondeo MK5 jest następcą amerykańskiego Fusiona. W Europie powinno nazywać się Fusion E albo coś takiego. Mondeo od MK1 do MK4 było projektowane w Europie i dlatego odniosło olbrzymi sukces.

A co z Fordem Edge też mial być w Europie i nic

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 20-10-2014 o 15:54
ulmar jest offline  
Stary 20-10-2014, 15:55   #1150
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

ulmar - nie ma czegoś takiego jak Fusion E, jest Fusion Energi, czyli elektryczna wersja Fusiona. Nowy Fusion jest następca Fusiona w Stanach, i co? Focus US też wyglądał zupełnie inaczej niż obecny Focus, który jest taki sam jak ten Europejski. Przecież Ford już od czterech lat mówi o koncepcji One Ford. A że akurat w Stanach Fusion jest znanym modelem, nie zmienili nazwy.

To, że Mk1-Mk4 odniosły sukces co ma wspólnego z Mk5? Przecież na razie nie sprzedano nawet jedynej sztuki. O tym, jakim sukcesem będzie czy nie okaże się za rok. Na razie Mk4 leży i kwiczy od dwóch lat.

Ostatnio edytowane przez Atlis ; 20-10-2014 o 15:58
Atlis jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.