Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-01-2012, 14:34   #111
Mortevor
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 08-01-2012
Skąd: wroclaw
Model: mondeo mk 2
Silnik: 1.8 zetec
Rocznik: 1997
Postów: 1
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

A zna ktos ten serwis?
Auto Serwis. Krzysztof Kłowaty Diagnostyka, Mechanika
Adres: Rogowska 153, 54-440 Wrocław
Bylem tam dwa razy, sympatyczne chlopaki. Ale nie mam jeszcze porownania z innymi.

Mortevor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-02-2012, 08:31   #112
AndreL1970
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 31-05-2010
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCI 100 KM; 2.0 TDDI 90 KM
Rocznik: 2007; 2002
Postów: 5
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam. Proszę o pomoc w znalezieniu warsztatu we Wrocławiu gdzie porządnie (bez zrywania gwintu, ukręcenia) wymienię świece żarowe w Mondeo Mk III TDDI 90 KM. Dziękuję za pomoc.
AndreL1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2012, 19:38   #113
GrekuPL
ford::advanced
 
Avatar GrekuPL
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 07-06-2007
Skąd: Kraków/Wrocław
Model: Mdo mkIV/Foka mkII fl
Silnik: 2.0TDCI 140KM/1.8TDCI 115KM
Rocznik: 2008/2008
Postów: 330
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

spokojnie i tanio wymienisz świeczki tutaj: Caspro Service na ul. Pięknej na przeciwko salonu VW. Warsztat znajduje się obok zakładu od rozruszników Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mój mondek czeka aktualnie na wymianę łożysk w kołach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a w drugim niedawno było grzebane, wszystko szybko i dobrze a co najważniejsze w baaardzo dobrej cenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Polecam. Nr do właściciela: 510696627 Artur, młody gość i solidny.
GrekuPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2012, 22:49   #114
johnny5
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-05-2010
Skąd: Legnica
Model: Fiesta
Silnik: 1,1
Rocznik: 1993
Postów: 41
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał fogel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie,

od tygodnia jestem dumnym posiadaczem kupionego w Niemczech Mondeo (11.2007) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chciałbym go ogólnie przeglądnąć we Wrocławiu (też do rejestracji) i ewentualnie wgrać nowy soft. Możecie mi coś, jako świeżynce, polecić?

Ogólnie, raczej Germaz/Pol-Motors czy niezależne warsztaty?

dzięki!
Moje zdanie o Germaz jest takie, że auto stoi tam dwa tygodnie, a do roboty zabierają się piętnastego dnia... Drogo, długo i jakoś tak mało solidnie. Tak więc ja zdecydowanie jestem za serwisem Pol-Motors...

_____________________
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] przy pięknych autach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
johnny5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2012, 08:54   #115
kabe87
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam
W moim Focusie występuje następujący problem: gdy silnik się nagrzeje traci moc, dodaję gazu a on zamiast przyśpieszać robi "kangurka" i strasznie się muli. Szukam dobrego zakładu gdzie usuną tą usterkę porządnie i w normalnej cenie. Kogo możecie polecić?
Z góry dzięki!
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2012, 19:18   #116
alanf
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-03-2012
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDDI 90 KM
Rocznik: 2001
Postów: 13
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał GrekuPL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
spokojnie i tanio wymienisz świeczki tutaj: Caspro Service na ul. Pięknej na przeciwko salonu VW. Warsztat znajduje się obok zakładu od rozruszników Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mój mondek czeka aktualnie na wymianę łożysk w kołach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a w drugim niedawno było grzebane, wszystko szybko i dobrze a co najważniejsze w baaardzo dobrej cenie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Polecam. Nr do właściciela: 510696627 Artur, młody gość i solidny.
Również gorąco polecam! Robiłem u niegho swojeg mondka, między innymi dwumase ze sprzęgłem, amory, łączniki oraz wszelkie płyny i filtry. Powiem wam, że cena w porównaniu z innymi zdecydowanie na plus! został moim mechanikiem już na stałe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
alanf jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2012, 05:51   #117
SS WROCŁAW
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-04-2012
Skąd: wrocław
Model: Mondeo III
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 2
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu - unikać ul. Potokowej

Odradzam GM Auto Serwis na ul. Potokowej 46. Pojechałem Mondeo Mk3 tylko żeby podłączyli do kompa bo wywaliło kontrolkę CHECK i zaczęły obroty wariować. Miało kosztować 50zł. Przyjęcie punktualne, więc zaczęło się fajnie. a potem zdziwo - 2 panów podeszło do auta z laptopem i pierwsze co musieli zrobić, to w internecie czy swoich plikach szukali, gdzie by można ich kabel do mojego auta podłączyć - widać chyba pierwszy ford u nich.
Ale się w końcu udało. Okazało się, że błąd EGR. No i kolejny problem, gdzie to jest pod tą maską. Najpierw odłączyli mi krokowca i pobawili się linką od gazu. Ale w końcu znaleźli. Za przeczyszczenie zapowiedzieli 30zł, jeśli się zdecyduję. Uznałem niech robią.
Po południu odebrałem auto. Ponoć było wszystko super. Ale nagle obsługa kto inny i cena 200zł!!! Do tego uznali, że mam sprzęgło do natychmiastowej wymiany, bo dziwne odgłosy spod maski co ustępują po wciśnięciu pedała. Powiedzieli, że mogą mi to zrobić za 1000zł - części 600 i robocizna 400. Dodatkowo, że krokowiec do wymiany za 600zł bo wariuje.
Nim dojechałem do domu kontrolka znów się zapaliła! Takie to ich czyszczenie.

Mój błąd - nie sprawdziłem dokładnie wszystkiego pod maską. Jadąc autostradą parę dni później do Katowic zaczęły się stuki spod maski. Zjechałem na parking i okazało się, że ów czyszczony EGR wisi jedynie na kablu i wężach i obija się o wszystko wokół. Patrząc bo zabrudzeniach przykręcili na 1 śrubkę i to niedokręconą.

Po powrocie pojechałem do znanego już warsztatu na Dmowskiego, bo objawy w ogóle nie ustępowały. I tu zupełnie inny świat:
1. wizyta - diagnoza po podłączeniu do komputera i jeździe próbnej - uszkodzone klapki kolektora dolotowego. Opłata 0zł! (słownie ZERO). Zdecydowałem się na usunięcie za 2 stówy w umówionym terminie.
2. wizyta - rano zostawiłem auto, o dziesiątej gotowe - klapki usunięte. Zapłaciłem jak było mówione 200zł. Wszystko się unormowało, tylko zaczął mi przygasać po dojeździe do domu. Ale zadzwoniłem, kazali podjechać następnego dnia poza kolejką rano - zresetowali porządnie komputer i bez żadnych dodatkowych opłat i się wszystko uspokoiło.

Poza tym okazało się , że tak jak sądziłem sprzęgło jest w stanie bdb i nie wymaga żadnej ingerencji - 1000zł zaoszczędzone. Pan Tomek podpowiedział tylko wymianę amortyzatora z przodu lub kompletu, bo jeden jest podkrzywiony - zewnętrznie patrząc to problem to w ogóle wychwycić. Dodatkowo też za darmo zaproponował wyczyszczenie krokowca, bo obroty leciutko falują.

Amortyzatory zdecydowałem kupić nówki Bilsteina i tylko dostanę umawiam się na wymianę. Cena 120zł za stronę.

GM Auto Serwis - nigdy więcej - praktycznie brak pojęcia i naciągacze.
Auto Serwis TOMANEK - w pełni polecam i od dziś jeżdżę tylko tam z Fordem.
SS WROCŁAW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2012, 06:03   #118
SS WROCŁAW
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-04-2012
Skąd: wrocław
Model: Mondeo III
Silnik: 1.8 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 2
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał johnny5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moje zdanie o Germaz jest takie, że auto stoi tam dwa tygodnie, a do roboty zabierają się piętnastego dnia... Drogo, długo i jakoś tak mało solidnie. Tak więc ja zdecydowanie jestem za serwisem Pol-Motors...

_____________________
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] przy pięknych autach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w Germazie byłem 2 razy. Pierwszy raz bo na pilnie potrzebowałem nakrętki do koła do Mondka, a od ręki problem dostać gdzie indziej. Jechałem prosto z pracy, to w spodniach dresowych i bluzie z kapturkiem ze względu na charakter mojego zawodu. Wszedłem do salonu i nikt o mnie nawet nie podszedł ,tylko stali i gapili się jak na jakiegoś innego. Jak ktoś mnie w końcu skierował do działu z częściami (i to sam się musiałem upomnieć o pomoc, bo obsługa zajęta sama sobą) to tam też dziwne spojrzenia i traktowanie klienta z góry.
2 razem też zadzwoniłem po coś nietypowego, to uznali, że na magazynie nie ma i albo czekać nie wiadomo ile, albo zapłacić za sprowadzenie - ASO!!! OBCIACH!
Więcej tam nie wpadam.
Byłem w PolMotors tam koło Gaju wypożyczyć Transita i zupełnie inny świat. Nikt nie patrzy na twój ubiór czy twoją fryzurę tylko normalna miła obsługa, która wszystko wytłumaczy co i jak i wszystko bez problemu się załatwi.
SS WROCŁAW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2012, 09:01   #119
Los_Dawidos
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 24-10-2011
Model: Brak
Silnik: Brak
Rocznik: Brak
Postów: 3
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam.

Ja mam małe pytanko. W najbliższym czasie planuje zmienić auto na Focusa I, 1.8TDCi i znalazłem coś we Wrocławiu. Gdyby auto bardziej mi się spodobało chciałbym je gdzieś sprawdzić, tylko nie wiem gdzie można w miarę pewnie auto przed zakupem sprawdzić we Wrocławiu. Do żadnego ASO nie chcę jechać, bo tam wiecznie ze wszystkim problem mają.

Co polecacie z niezależnych zakładów?
Los_Dawidos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2012, 14:14   #120
P. Marcin
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-10-2011
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2005
Postów: 26
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał SS WROCŁAW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w Germazie byłem 2 razy. Pierwszy raz bo na pilnie potrzebowałem nakrętki do koła do Mondka, a od ręki problem dostać gdzie indziej. Jechałem prosto z pracy, to w spodniach dresowych i bluzie z kapturkiem ze względu na charakter mojego zawodu. Wszedłem do salonu i nikt o mnie nawet nie podszedł ,tylko stali i gapili się jak na jakiegoś innego. Jak ktoś mnie w końcu skierował do działu z częściami (i to sam się musiałem upomnieć o pomoc, bo obsługa zajęta sama sobą) to tam też dziwne spojrzenia i traktowanie klienta z góry.
2 razem też zadzwoniłem po coś nietypowego, to uznali, że na magazynie nie ma i albo czekać nie wiadomo ile, albo zapłacić za sprowadzenie - ASO!!! OBCIACH!
Więcej tam nie wpadam.
Byłem w PolMotors tam koło Gaju wypożyczyć Transita i zupełnie inny świat. Nikt nie patrzy na twój ubiór czy twoją fryzurę tylko normalna miła obsługa, która wszystko wytłumaczy co i jak i wszystko bez problemu się załatwi.

To już nudne pisanie dobrych opinii z kilku kont i polecanie własnego warsztatu, gdzie nie wejdę w strefę dolnośląską to posty chwalące Pana Tomka z kont mających po 5 postów.

Byłem u Ciebie Tomku i wcale nie jest tak super i dobrze o tym wiesz bo Twoje diagnozy były chybione - nie ma co się nabijać w butelkę ! uważajcie na te pochwaly bo to proba ściągnięcia Was w tamto miejsce.
P. Marcin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.