Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-06-2016, 22:27   #3221
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

No to współczuje i dziekuje. W moim przypadku dogrzane opony po ok. 200km, asfalt jak na nasze krajowe drogi bardzo dobrej jakości i suchy przedewszystkim + opona goodyear i układ hamulcowy w mk5 dodatkowo lata spędzone od zx spectrum grając w test drive po ps 3 i need for speed spowodowały to że mogę dzisiaj tu pisać. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czynniki które spowodowały całą sytuacje to wkur.....ie że muszę zjeżdżać z A4 jadąc od Katowic na Krapkowice i Nysę żeby dotrzeć do Dzierżoniowa bo jakis truckman zasnął za kierownicą i położył konstrukcje viatoll na pasie drogi a nasze dupiate służby usuwają takie elementy prawie dobę.
Generalnie moja wina bo omijając całe to zdarzenie o którym poinformowała mnie nawigacja to wyprzedzanie dwóch osobówek z dwoma tirami na drodze jednojezdniowej nie było najlepszym pomysłem ale mk5 dało radę.
Inaczej wygląda pełne hamowanie w kolumnie a zupełnie inaczej jadąc na czołówkę. Mój manewr bardziej przypominał ten z 6 minuty drugiej części filmu gliniarz z beverly hills ferrari 308/328 tylko on wchodził w zakręt a ja wracałem na swój pas między dwa Tiry ;(.


Ostatnio edytowane przez pedroso ; 02-06-2016 o 23:19
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2016, 09:19   #3222
dobo
ford::beginner
 
Avatar dobo
 
Zarejestrowany: 15-05-2012
Skąd: Krk
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 1.5 EB AT
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Przecjechałem 200 km na razie głównie po mieśćie i jedna rzecz, która mnie zastanawia to dzinwy dzwięk przy odpalaniu na zimnym silniku, znika on gdzieś po 10 sekundach, kiedy silnik wejdzie na wyższe obroty. Pytanie do użytkowników 1.5 EB, czy to normalne, czy to zniknie, czy udać się z tym do serwisu?
dobo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2016, 09:50   #3223
tomsiw
ford::average
 
Avatar tomsiw
 
Zarejestrowany: 02-09-2015
Skąd: Katowice
Model: Ford Mondeo MK5 (LB)
Silnik: 1.5L EB 160KM A6
Rocznik: 2015
Postów: 104
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Wszyscy o tym dźwięku piszą a ja w swoim 1.5 EB tego nie słyszę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Albo głuchy jestem, albo faktycznie mi nic takiego się nie dzieje.
tomsiw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2016, 14:48   #3224
Voldemord
ford::average
 
Avatar Voldemord
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 01-10-2015
Skąd: Lubin
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 1.5 EB 160KM AT
Rocznik: 03.2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał tomsiw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszyscy o tym dźwięku piszą a ja w swoim 1.5 EB tego nie słyszę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Albo głuchy jestem, albo faktycznie mi nic takiego się nie dzieje.
Nie wszyscy. Jeszcze jak były mini-przymrozki nocne, z rana stałem i sprawdzałem czy mam te dźwięki - nie stwierdzono do dziś. Ale my mamy automaty 1.5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Voldemord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2016, 14:55   #3225
dobo
ford::beginner
 
Avatar dobo
 
Zarejestrowany: 15-05-2012
Skąd: Krk
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 1.5 EB AT
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Voldemord Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wszyscy. Jeszcze jak były mini-przymrozki nocne, z rana stałem i sprawdzałem czy mam te dźwięki - nie stwierdzono do dziś. Ale my mamy automaty 1.5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja też i dzwięk mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dobo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2016, 16:15   #3226
Voldemord
ford::average
 
Avatar Voldemord
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 01-10-2015
Skąd: Lubin
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 1.5 EB 160KM AT
Rocznik: 03.2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał dobo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja też i dzwięk mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Toż to skandal! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Należy znaleźć gościa w Walencji, który skladał Twój silnik i postawić pod pręgierz. Normalnie zepsuje nam opinię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Voldemord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2016, 16:38   #3227
dobo
ford::beginner
 
Avatar dobo
 
Zarejestrowany: 15-05-2012
Skąd: Krk
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 1.5 EB AT
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Muszę któregoś dnia podjechać i zobaczyć co na to w serwisie. Na razie cieszę się jazdą. Z ciekawostek btw naklejkę sync przy skrzyni mam bez napisu 'by Microsoft' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dobo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2016, 17:22   #3228
Voldemord
ford::average
 
Avatar Voldemord
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 01-10-2015
Skąd: Lubin
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 1.5 EB 160KM AT
Rocznik: 03.2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał dobo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Muszę któregoś dnia podjechać i zobaczyć co na to w serwisie. Na razie cieszę się jazdą. Z ciekawostek btw naklejkę sync przy skrzyni mam bez napisu 'by Microsoft' Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A to ciekawe, u mnie z tyłu za skrzynią jest napis "by Microsoft".
Voldemord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2016, 18:17   #3229
dobo
ford::beginner
 
Avatar dobo
 
Zarejestrowany: 15-05-2012
Skąd: Krk
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 1.5 EB AT
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Voldemord Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A to ciekawe, u mnie z tyłu za skrzynią jest napis "by Microsoft".
Czyli mam wersję Sync 3 Ready Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dobo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2016, 18:54   #3230
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Albo Sync 2 not ready. :-D
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.