Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-01-2018, 19:44   #21
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.

Cytat:
Napisał Fireman26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jutro napisze jaka była interpretacja urzędników.
I to się nazywa szczęśliwe zakończenieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Powalcz jeszcze o ten 14r. bo powinieneś taki mieć na 100% nie daj się spławić, bo jest o co walczyćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Urzędnicy często popełniają błędy i bardzo rzadko chcą się do tego przyznać.

Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2018, 19:50   #22
Martinowo
ford::average
 
Avatar Martinowo
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 14-03-2011
Skąd: Bydgoszcz
Model: Galaxy mk4
Silnik: 2.0 TDCI 180km
Rocznik: 10/2017
Postów: 123
Domyślnie Odp: Problem z rejestracją.

Cytat:
Napisał Przemeq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciesz się, że Ci nie zarejestrowali. Może życie Ci uratowali.

Nie bez powodu jest taki status. Pokombinujesz to obejdziesz, tylko czy to warte?


W roznych krajach jest roznie z przyznaniem szkody calkowitej. W uk po wystrzale poduch przewaznie auto idzie do kasacji co nie oznacza ze uszkodzenia byly duze.
__________________
Bylo:Mondeo Mk2 2.0pb,Mondeo Mk3 2.0tdci., Mondeo Mk4 2.0 TDCi
Jest: Goalaxy Mk4 2.0TDCI
Martinowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2018, 20:10   #23
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie Odp: Problem z rejestracją.

Cytat:
Napisał Przemeq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciesz się, że Ci nie zarejestrowali. Może życie Ci uratowali.
Nie bez powodu jest taki status. Pokombinujesz to obejdziesz, tylko czy to warte?
Już nie przesadzaj! To Escape w porównaniu do niektórych aut ściąganych (i rejest.) z USA ma praktycznie znikome szkodyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapewne jakiś urzędas coś schrzanił i dlatego koledze nie chcieli go zarejestrować.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2018, 09:39   #24
Fireman26
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 16-07-2012
Skąd: Koronowo
Model: Escape
Silnik: 2.0 ecobost
Rocznik: 2014
Postów: 17
Domyślnie Odp: Problem z rejestracją.

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już nie przesadzaj! To Escape w porównaniu do niektórych aut ściąganych (i rejest.) z USA ma praktycznie znikome szkodyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapewne jakiś urzędas coś schrzanił i dlatego koledze nie chcieli go zarejestrować.
Koledzy jeżeli chodzi o uszkodzenia auta, to faktycznie były znikome. Wywalić dwie poduszki kolanowa i kierowcy plus kurtyna. Samochod jeżdżący. Pas przedni w całości chłodnice całe. Wymienione lampy, zderzak i maska. A co do rejestracji. Od pewnego czasu w stanie Ilinois dopisuje się do tytułu salvage dopisek Only non registable. Chodzi o to zeby nikt ulicy nie mógł kupić takiego auta. Może go kupić firma zajmująca się odbudowa pojazdów, rozbiórka na części lub zlomujaca auta. W urzędzie byli niedoinformowani. Pozdro.
Fireman26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2018, 14:58   #25
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli auto jest ze stanów i rok modelowy masz wyższy( tak samo jak pierwsza rej w USA) to w dowodzie będziesz właśnie mieć taki właśnie rok produkcji, taką informację usłyszałem w urzędzie celnym, o więcej nie wypytywałem, bo ucieszyła mnie taka wiadomość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Diagnosta nie ma tu nic do gadania, bo to nie on wypisuje dokumenty w urzędzie!!!
gorzej jak przyszły kupujący spojrzy w tabliczkę na budzie i porówna z dowodem. rok produkcji to rok produkcji.
co do danych w dowodzie to zależy od urzędu. w moim przypadku wszystkie dane do cepiku zostały wprowadzone przez diagnostę, bo niby skąd ma je mieć urzędnik? do samochodu idzie tabliczkę oglądać przy rejestracji?

wracając do tematu, ważne że szczęśliwe zakończenie.
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2018, 16:10   #26
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.

Cytat:
Napisał vtec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gorzej jak przyszły kupujący spojrzy w tabliczkę na budzie i porówna z dowodem. rok produkcji to rok produkcji.
co do danych w dowodzie to zależy od urzędu. w moim przypadku wszystkie dane do cepiku zostały wprowadzone przez diagnostę, bo niby skąd ma je mieć urzędnik?
Jak to skąd ma je mieć??? przecież do urzędu idziesz z przetłumaczonymi papierami przecież i tam jest wszystko jak byk wyszczególnione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do roku produkcji skoro w stanach ktoś go kupił i zarej. w nowym roku to czemu w Polsce mają Ci postarzeć o rok auto??? moim zdaniem to uczciwe skoro auto zostaje z takim rokiem produkcji jak w USA i
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2018, 17:03   #27
Fireman26
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 16-07-2012
Skąd: Koronowo
Model: Escape
Silnik: 2.0 ecobost
Rocznik: 2014
Postów: 17
Domyślnie Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to skąd ma je mieć??? przecież do urzędu idziesz z przetłumaczonymi papierami przecież i tam jest wszystko jak byk wyszczególnione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do roku produkcji skoro w stanach ktoś go kupił i zarej. w nowym roku to czemu w Polsce mają Ci postarzeć o rok auto??? moim zdaniem to uczciwe skoro auto zostaje z takim rokiem produkcji jak w USA i
No nie do końca tak jest. Mój Escape wszędzie w dokumentacji istnieje jako 2014. Ale na tabliczce ma 2013. I jak sprawdziłem w Carfax to rejestracja również 2013. Nawet w 2013 był na akcji serwisowej w serwisie Forda. Diagnosta powiedział ze musi wpisać to co jest na tabliczce gdyż były JUŻ przypadki ze był zarejestrowany na rok modelowy czyli w moim przypadku 2014 a przy sprzedaży kupujący nie zwrócił uwagi ze jest na tabliczce 2013 dopiero za jakiś czas wyśzlo ze to 2013 i diagnosta miał sprawę w sądzie ze źle określił rok produkcji. Może trochę to źle opisałem ale w gruncie rzeczy to diagnosta określa rok produkcji auta.
Fireman26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2018, 18:05   #28
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.

U mnie akurat na tabliczce mam 10.14 a w Polsce produkcja jako 15r ale to dlatego, że w stanach był zarej. w 15r i wiem, że nie tylko jak tam mam.
Skoro Twoje auto było na akcji serwisowej w 13r. to nie ma mowy abyś miał wbite w dowód 14r.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2018, 18:46   #29
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.

Cytat:
Napisał Wacman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to skąd ma je mieć??? przecież do urzędu idziesz z przetłumaczonymi papierami przecież i tam jest wszystko jak byk wyszczególnione Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.i
waga pojazdu, dopuszczalna ładowność, itp. również?
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2018, 08:17   #30
damian-m-k
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.

Witam kupiłem fusiona z tego samego stanu i także mam wpis salvage only non-profit registerable i jak zrobiłem tłumaczenie title to jak byk jest napisane że nie jest przeznaczony do rejestracji . Dodam że auto jest mało uszkodzone . Jak trzeba przekonać urzędnika żeby zarejestrował mi to auto ? Przyznam że ciężkich mam urzędników bo miesiąc temu rejestrowałem auto z czystym title i ciężko mieli to ogarnąć . Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi 😊 pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.