Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-05-2019, 18:40   #71
DOHC16v
ford::average
 
Imię: tomek
Zarejestrowany: 24-08-2017
Skąd: polska
Model: focus
Silnik: 1800
Rocznik: 2004
Postów: 97
Domyślnie Odp: Focus to katastrofa

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie krytykuję wszystkiego, tylko fokusa mk2 po liftingu. Takiego miałem 4 lata.


No i trzeba takich jak ty unikać, bo komplet rozrządu kupiłem za 1150 zł.
No a sprzęgiełko ile nowe??

tak z ciekawości ten kpl co kupiłeś uwzględniał już też wymiane ?

bo ja podałem za jedno i drugie z wymianą.

DOHC16v jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2019, 19:41   #72
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: Focus to katastrofa

Cytat:
Napisał Nienawidzę forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W internecie można poczytać o focusie cuda:o genialnym zawieszeniu-sam jedzie normalnie,prowadzi się wprost bajecznie -tak samo prowadził się stary opel bez cudownego zawieszenia,komfort i przestrzeń dla rodziny-przestrzeń jest, ale o komforcie nikt w fordzie nie słyszał




A właśnie że zawieszenie fokusa to jego główny atut, co do wymiany żarówek to nigdy nie potrzebowałem żadnego śrubokręta żeby podważać zatrzask trzymający żarówkę , ale tak to jest jak ktoś ma dwie lewe ręce ..............
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2019, 19:54   #73
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Focus to katastrofa

Siedzę, wciągam popcorn i czekam na więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2019, 20:18   #74
Nienawidzę forda
ford::amateur
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 17-05-2019
Skąd: Poznań
Model: focus
Silnik: tdci
Rocznik: 2010
Postów: 0
Domyślnie Odp: Focus to katastrofa

Cytat:
Napisał marlon7676 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A właśnie że zawieszenie fokusa to jego główny atut, co do wymiany żarówek to nigdy nie potrzebowałem żadnego śrubokręta żeby podważać zatrzask trzymający żarówkę , ale tak to jest jak ktoś ma dwie lewe ręce ..............
Złącze kabli a nie żarówki ,no ale trzeba umieć pomyśleć.
Nienawidzę forda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2019, 21:29   #75
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: Focus to katastrofa

Ja to nazwałem zatrzask ty złącze kabli bez znaczenia , co nie zmienia faktu że masz dwie lewe ręce skoro takie rzeczy cię przerastają , czym prędzej sprzedaj tego złoma i kup sobie skodę .................
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2019, 22:00   #76
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Focus to katastrofa

W octavii z okresu produkcji fokusa mk2 reflektor znacznie łatwiej wyjąc i nie potrzeba żadnych narzędzi. I nie przelewa się pod nim woda (na pompę wspomagania i światła p-mgłowe).
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2019, 22:12   #77
Nienawidzę forda
ford::amateur
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 17-05-2019
Skąd: Poznań
Model: focus
Silnik: tdci
Rocznik: 2010
Postów: 0
Domyślnie Odp: Focus to katastrofa

Cytat:
Napisał marlon7676 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja to nazwałem zatrzask ty złącze kabli bez znaczenia , co nie zmienia faktu że masz dwie lewe ręce skoro takie rzeczy cię przerastają , czym prędzej sprzedaj tego złoma i kup sobie skodę .................
Pajączek się odezwał .Osiem rączek .4 prawe? i wszystko zrobi.No tak typowy właściciel focusa musi być mechanikiem hobbystą bo nie ma wyjścia.
Odpisz szybko i leć do okna foczki pilnować bo zazdrośnicy nie śpią.
Nienawidzę forda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2019, 22:15   #78
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Focus to katastrofa

Gość tu przyszedł obrażać forumowiczów. Od początku ma straszne nastawienie na auto i na ludzi . Można go jakoś wywalić stąd ? To forum i tak mu w niczym nie pomoże

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 25-05-2019 o 22:18
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2019, 22:19   #79
DOHC16v
ford::average
 
Imię: tomek
Zarejestrowany: 24-08-2017
Skąd: polska
Model: focus
Silnik: 1800
Rocznik: 2004
Postów: 97
Domyślnie Odp: Focus to katastrofa

smęcisz już równo, pewnie żarówki kupowałeś z marketu najtańsze i przepalały się co 2 tyg to nadmieniałeś się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mieliśmy w pracy octavie II kilkanaście sztuk, spoko autko lecz lista rzeczy irytujących tam też była spora
Od radia które żyło swoim życiem ,lakier ogólnie słaby, szyb otwieranie to norma że padło. Chociaż przyjemne autko całkiem

Weż sobie pojezdzij rapidem tak z 3 tyg to docenisz focusa. Bo tam jest dopiero paranoja... podłokietnik blokuje ręczny, utrudnia dostęp do gniazdka zapalniczki. Dwa jej umiejscowienie takie że jak chcesz podłączyc navi albo tel , potrzebujesz 5 metrowy kabel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tandeta syf i ubustwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Więc Twoja cudowna marka ma pełno niedoróbek

a tak z rankingów które mnie lotto akurat.
W przedziale aut 2 i 3-letnich Octavia II uplasowała się dopiero na 71. miejscu. Pozostając daleko w tyle za VW Golfem i Fordem Focusem
DOHC16v jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2019, 22:19   #80
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Focus to katastrofa

Mało kumaty ten mechanik. Taka norma. Dlatego unikam mechaników, jak tylko mogę. Strach auto zostawić, bo nawet felgi uszkodzą. A potem zdjąć je trudno.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ale zanim kolegę wywalisz, to wysil się na chwile refleksji. Bo inaczej skończysz na wyznaniowym kupowaniu kolejnych wyrobów spod znaku spontanicznej twórczości.

Ostatnio edytowane przez weuek ; 25-05-2019 o 22:23
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.