Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-12-2010, 08:02   #41
drinks
ford::average
 
Avatar drinks
 
Imię: drinks
Zarejestrowany: 27-12-2008
Skąd: Wrocław
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 175
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Gdyby ktoś szukał warsztatuw centrum Wro, to mogę polecić blisko byłego dworca PKSu-, ul. Dąbrowskiego, skręcając z Piłsudskiego w lewo zaraz po prawej jest parking przy banku chyba PKO, z tyłu ostatnia brama z prawej to właśnie ten warsztat, serwisowałem tam poprzedniego Forda po gwarancji, w sumie nic wielkiego, przeglądy, oleje+filtry, wymiany tarcz i klocków, ale wszystko tanio i solidnie, uczciwy człowiek. Robił też sporo przy aucie mojej żonki, paru znajomym też, więc mogę spokojnie polecić. Nie ma niestety komputera (chyba), więc to odpada.
Ma na imię Rysiu, trzeba się umawiać bo zawsze ma sporo roboty, gdyby ktoś był zainteresowany podeślę tel.

__________________
one good cigar can change your day!
http://forum.cigaraficionado.com.pl/...936f4d2283.gif
drinks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2010, 17:53   #42
michra
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-03-2008
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta
Silnik: 1,25 16V Zetec
Rocznik: 1999
Postów: 47
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Ostatnio zapiekł mi się hamulec. Zadzwoniłem do człowieka i za 30 zrobił mi. A byłem umówiony ze znajomym, że zrobi mi kilka rzeczy tydzień później i 200 km dalej. Gdy ten znajomy usłyszał, że 30 dałem to przy wymianie klocków zajrzał w zacisk. No i był mocno zaskoczony, że za 30 koleś taką dobrą robotę zrobił. Mogę więc polecić:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Wjazd jak na myjnie.
Polecam
michra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2010, 19:43   #43
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

no nareszcie coś pod domemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam do nich 300metrów
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2010, 05:48   #44
Sz4mciO
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 115KM
Rocznik: 2004
Postów: 103
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Na wiosne poszukuje mechanika który zna się dobrze na silnikach Diesla w Ford Mondeo MK3 (TDCI 115KM) - chodzi mi o wtryski oraz sprzęgło (dwumasa, wysprzęglik) ocenił by w jakim sa stanie i w przypadku potrzeby wymiany/naprawy dokonał jej kompleksowo.
Prosze o porady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sz4mciO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-12-2010, 20:36   #45
mrc
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-12-2010
Skąd: Wrocław
Model: Focus
Silnik: szukam
Rocznik: 2010
Postów: 2
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Osobiście mogę polecić

Zakład Mechaniki Pojazdowej "Ossowski"
Ul. Komandorska 7-11 ( przy nasypie kolejowym, przy galerii Arkady Wr. )

Chłopaki znają się na rzeczy i wiedzą co robią.
Wielu znajomych tam moich serwisuje samochody między innymi ja.
Zawsze fachowo i solidnie. Polecam robić tam raczej poważniejsze rzeczy.
Wymiana klocków jest nieco droższa niż u "Pana Stacha w stodole" ;-)
mrc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-12-2010, 09:49   #46
bambucza
ford::average
 
Avatar bambucza
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2,2 TDCI 175KM
Rocznik: 2008
Postów: 200
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

A czy ktoś serwisował mondka w tym warsztacie ????? Auto "RAP" Serwis, Naprawa samochodów Ford, Andrzej Pacuła ul. Terenowa 72a
52-231 Wrocław
71 364 44 02
Raz jak zadzwoniłem to facet chciał mnie umawiać dopiero na luty bo do tej pory nie ma miejsc... Ma ktoś opinię na temat tego warsztatu ??? To jest podobno warsztat gdzie naprawiają GŁÓWNIE Fordy. Ale czy w ogóle warto sie tam dobijać ??
bambucza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-12-2010, 09:56   #47
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

mój znajomy tam transity firmowe naprawia i do niedawna fokusa.trzyma się Andrzeja kilka dobrych lat i nie przypominam sobie żeby się na niego skarżył.

czy warto się dobijać to nie wiem.Jak miałem problem z autem to pojechałem do słynnego P.Tomka i zajął się autem praktycznie od ręki.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2010, 13:16   #48
Wojtas7272
ford::average
 
Avatar Wojtas7272
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 14-12-2010
Skąd: Wrocław
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2003
Postów: 55
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Osobiście mogę polecić !!!
Warsztat Automagmar we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 233 ( wjazd przy stacji CPN , obok DPD )
Fachowa solidna obsługa , naprawiają praktycznie wszystkie auta
Na miejscu jest również bardzo dobry serwis opon !
Wojtas7272 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2010, 16:54   #49
Artur86
ford::beginner
 
Avatar Artur86
 
Zarejestrowany: 17-10-2009
Skąd: wrocław/sobótka
Model: Ford Focus mk1 Kombi
Silnik: 1.8 TDDi
Rocznik: 2002
Postów: 48
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam.Ja osobiście mogę polecić warsztat na Muchoborze Małym koło kościoła na ulicy szkockiej gość który go prowadzi spoko.Jest ich tam 2 autko dobrze naprawiają robiłem tam Ibizę teraz od czasu do czasu robię Fokę.
Jeszcze jeden warsztacik który mogę polecić to gość trasa na Świdnicę miejscowość Chwałków - warsztat koło rozlewni wód Bonart.Gość na fordach zna się bardzo dobrze.Robiłem u niego dużo rzeczy i tych mniej poważnych jak i kilka poważnych.Jestem zadowolony i wiadomo cena za robotę mniejsza niż we Wrocku
Artur86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2011, 11:32   #50
artur33
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał fx25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
artur33, nie ładnie tak ludzi na minę prowadzić.
Pierwszy post i od razu wtopa, dla mnie to ewidentnie wygląda na reklamę złomiarzy z radwanickiej ...

czyżbyś założył konto tylko po to żeby robić tu reklamę ???
Nie ukrywał, że jestem nowy na forum niestety nie udzielam się tutaj społecznie tak jakby Pan FX25 (z ilością postów 2szt na koncie), by sobie tego życzył. Po prostu nie mam aż tyle czasu. Sam mam Forda i czasami przegladam na forum jak czegoś szukam. Śmiać mi się chce jaki tacy jegomoście witają nowych. Ciężko zacząć na forum bez jakiegokolwiek posądzenia o krypto reklamę.

Nie wiem czego by Pan Fx25 życzyłby sobie:

- Może wrzucę instrukcję pt "zrób to sam" jak naprawić silnik Forda używając dwóch śrubokrętów ??? To byłby dobry pierwszy post co????.

Trochę poza tematem, ale lekko nawiązując.: Kiedyś przeglądałem forum elektrody i też szukałem jakieś informacji. Jakiś jegomość napisał bardzo długi post na temat zużycia prądu przez urządzenia domowe bardzo ciekawy i informujący. Oczywiście znalazł się jakiś osmarkaniec, który zaczął wymyślać jaki to on nie jest mądrzejszy i co on to za głupoty napisał, nic nie wnosząc do tematu.

Kończąc. Przez takich jegomości jak PAN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. FX25 czasami nawet nie chce się pisać na forum. Pozdrowienia dla wytrwałych...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.