Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Skrzynie automatyczne
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-04-2021, 10:11   #161
bulajev
FCP member
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 06-05-2008
Skąd: Rybnik
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI 189KM/401Nm by HEKO
Rocznik: 2011
Postów: 69
Domyślnie Odp: naprawa skrzyni powershift

Cytat:
Napisał Tołdi86 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć jak Wasze doświadczenia z Maktrans czy np po 1,5 roku od kompleksowej regeneracji przyznają się do błędu czy każą płacić całość? Jest jakaś rękojmia na taką usługę?
Jak czytałeś mój wątek to wiesz ze niestety nie przyznają się do błędu. Rok gwarancji i koniec. Robiłem pełna regenerację u nich 8600zl z vatem przejechałem za 1,5roku Ok
22-24tys km i w między czasie gubił się mi wsteczny i przeciągało z 4 na 5 bieg . Przedstawiłem im wszystko miałem pełno diagnostykę zrobiona i wysłałem im...oni mi na to ze wybieraki do wymiany 4000-5000zl i trzeba sprawdzić całość czy coś jeszcze nie poszło. Nie mam mowy o tym np ze się poczuwają do czegos i np robota po ich stronie a po mojej części . Tylko odp wiedział pan co podpisuje rok gwarancji i spadaj . Wiec zrobiłem przekładkę na manual w Lublinie i jestem w końcu zadowolony z jazdy moim Galaxy. Szkoda twojej kasy i nerwów na regenerację tego powershita .pozdrawiam Jacek

Bump:
Cytat:
Napisał mariusz.joanna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć wszystkim, mam zamiar nabyć maksia z 2016 roku 180 KM z uszkodzonym automatem. Moje pytanie to czy w okolicy Łodzi jest jakiś warsztat który możecie polecić. O Maktrans czytałem wasze opinie oraz jestem po wstępnej rozmowie co do kosztów. 7000 + vat. Mam kilka ofert o podobnej cenie ale tam życzą sobie samą skrzynie bez auta i trochę mnie to dziwi jak później ja zaadoptować do samochodu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Witaj, jeśli chcesz kupić 2016 rok to dobry wybór bo podobno już z poprawionym PS a jednak się psuje ...Jeśli dzięki temu ze była uszkodzona skrzynia kupisz go dużo taniej to polecam ci zamiast Maktrans przekładkę na manual w Lublinie . Zaoszczędzisz sporo kasy i weźmiesz rodzine na super wakacje . Za komfort się płaci ...ale bez przesady. Pozdrawiam Jacek

bulajev jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2021, 19:17   #162
WojtekJu
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 20-06-2019
Skąd: Ober-Olm
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2013
Postów: 40
Domyślnie Odp: naprawa skrzyni powershift

Cytat:
Napisał Tołdi86 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć jak Wasze doświadczenia z Maktrans czy np po 1,5 roku od kompleksowej regeneracji przyznają się do błędu czy każą płacić całość? Jest jakaś rękojmia na taką usługę?
Nie polecam naprawy u nich. Po 3 miesiącach od naprawy zgubiła skrzynia biegi parzyste. Naprawione na gwarancji. Niestety nie tak dokładnie jak pierwsza naprawa bo na zimnej skrzyni przeciąga i szarpie podczas zmiany na bieg 3. Mało tego , olej kapał z pod śruby. Pojechałem do nich ponownie. Ich zdaniem mam się cieszyć że nie jest tak źle z tą skrzynią. Adaptacja skrzyni w ich wykonaniu to porażka. Wystawiają samochód na zewnątrz i nierozgrzany silnik kręcą na maksa na postoju ile tylko się da by rozgrzać skrzynię i przeprowadzić adaptację.
WojtekJu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2021, 07:07   #163
mariusz.joanna
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-04-2021
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 2
Domyślnie Odp: naprawa skrzyni powershift

Wolałbym jednak zostać przy automacie. Słyszałem, że pod Poznaniem jest ktoś kto się zajmuje naprawą ale nie mam ani namiaru ani potwierdzonej opini. Może ktoś naprawiał ta swoją skrzynię?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
mariusz.joanna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2021, 10:46   #164
WojtekJu
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 20-06-2019
Skąd: Ober-Olm
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2013
Postów: 40
Domyślnie Odp: naprawa skrzyni powershift

NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW , A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM !!!!!


W miejscowości Lisie Kąty koło Grudziądza jest gościu który naprawia automaty. Nawet od Ferrari. Ma kanał na YT.

Ostatnio edytowane przez SRS ; 03-06-2021 o 15:34
WojtekJu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2021, 08:38   #165
kocurbury
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-05-2021
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TDCi 163KM
Rocznik: 2012
Postów: 4
Domyślnie Odp: naprawa skrzyni powershift

Witam, właśnie mi się skończyła roczna gwarancja w Maktransie, i zaczął się problem. Ruszam z parkingu, pierwszy bieg, drugi, obroty rosną a auto zwalnia i nie jest w stanie wrzucić kolejnego biegu. Zrobione ledwie 5 kkm.
kocurbury jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2021, 09:25   #166
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: naprawa skrzyni powershift

i czego oczekujesz? trzeba diagnoze zrobic i moze czegos sie dowiesz wiecej..
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2021, 09:45   #167
kocurbury
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-05-2021
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TDCi 163KM
Rocznik: 2012
Postów: 4
Domyślnie Odp: naprawa skrzyni powershift

Oczekiwałem że trochę dłużej pojeżdżę, nie uśmiecha mi się naprawa skrzyni co roku.
kocurbury jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2021, 10:07   #168
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: naprawa skrzyni powershift

masz 3 opcje.. naprawa, wymiana na manual lub sprzedaz.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2021, 15:17   #169
WojtekJu
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 20-06-2019
Skąd: Ober-Olm
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2013
Postów: 40
Domyślnie Odp: naprawa skrzyni powershift

Znajomy oddał teraz PS do naprawy i mechanik mówi że to co było plastikowe wymienia na metalowe i nie ma opcji że za jakiś czas znowu zepsuje.
WojtekJu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2021, 17:17   #170
RobertPol
ford::amateur
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 06-05-2021
Skąd: Siedlce
Model: Focus mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 1
Domyślnie Odp: naprawa skrzyni powershift

Czy ktoś po remoncie jeździ dłuższy czas?i może napisać ile się da przejechać po regeneracji?
RobertPol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.