Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-06-2015, 06:42   #1
b0rn2bewild
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-03-2015
Model: S-MAX
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 4
Domyślnie Ford S-MAX Opinia

Cześć, od dłuższego czasu szukam S-Maxa, początkowo chciałem zakupić auto do 40 tys, ale jest to niemożliwe, więc zdecydowałem się*wziąć leasing.

Szukam aut w okolicach 65k, poniżej auto które wpadło mi w oko, numer VIN podam jak wrócę z oględzin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Co sądzicie ?

A może macie inne propozycje ?
W sumie zależy mi na conversie (nie lubię pomarańczowego podświetlenia) i manualnej skrzyni, fajnym dodatkiem jest panorama, ale to nie jest aż tak istotne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

b0rn2bewild jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2015, 07:17   #2
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Ford S-MAX Opinia

Vin jest w aukcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Numer VIN: WF0SXXGBWSBS51405
Numer rejestracyjny: 66RZJ3


Przebieg się zgadza bo jest na stronie Holenderskiej, ale trzeba sprawdzić papiery czy nie ma wałeku na vacie, wiadomo pewnie chce zarobić na BPM.
Lecz czy czasem przy okazji na vacie tez. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W Holandii kosztował 18 500 tys. euro licząc razy 4 daje 74 tys. a cudownie w Polsce 67 900 tys. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tu masz link do aukcji:

http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=pl

lub tu:

http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=pl

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 13-06-2015 o 08:10
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2015, 11:03   #3
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: Ford S-MAX Opinia

Niestety potwierdzam powyższe. Radzę tego handlowca omijać szeroki łukiem, bo lubuje się w dwóch scenariuszach: przebieg i vacik lub kombinacja jednego z drugim.

Kurcze moje miasto rodzinne budzi postrach u kupujących. Tylko ja dzinie niekombinowanym jeżdzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2015, 15:03   #4
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Ford S-MAX Opinia

BPM odzyskać mogli ok 4000-4300€
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2015, 21:01   #5
b0rn2bewild
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-03-2015
Model: S-MAX
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 4
Domyślnie Odp: Ford S-MAX Opinia

Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przebieg się zgadza bo jest na stronie Holenderskiej, ale trzeba sprawdzić papiery czy nie ma wałeku na vacie, wiadomo pewnie chce zarobić na BPM.
Lecz czy czasem przy okazji na vacie tez.
No cóż... auto biore w leasing na fakturę VAT, więc nie powinienem mieć z tego tytułu żadnego problemu ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo powiem szczerze, poza dwoma mankamentami (drzwi od kierowcy lekko odstają ok 1-2mm - nie wygląda jak dzwon, raczej jak by ktoś się opierał, no rozerwana kieszonka w fotelu pasażera), auto jest w ogólnym dobrym stanie, jutro chciałem je wysłać na przegląd do ASO, no ale nie wiem, czy powinienem się martwić VAT-em. Bo w związku ze zwroten z BPM, to raczej nie mój problem ?

Nie ukrywam że trochę pooglądałem s-maxów i ten należy do jednych z lepszych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez b0rn2bewild ; 14-06-2015 o 21:09
b0rn2bewild jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2015, 21:28   #6
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Ford S-MAX Opinia

BPM to podatek od luksusu w NL i każda osoba wywożąca auto z NL może go odzyskać, tutaj wałka nie ma, czy był na VAT ? nie wiem choć auto pofirmowe więc gdzieś ten VAT się pojawił, warto wiedzieć kto był nabywcą w PL ale kto pokaże fakturę zakupu.....
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 14-06-2015 o 21:34
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2015, 20:51   #7
b0rn2bewild
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-03-2015
Model: S-MAX
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 4
Domyślnie Odp: Ford S-MAX Opinia

Odpuściłem sobie tego S-Maxa ze względu na to iż na początku się umawiałem na FV 23%, a na końcu niestety stwierdził że mi fv nie wystawi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Myślę nad S-MAXem ze sosnowca:
Co o nim sądzicie ?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
b0rn2bewild jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2015, 10:29   #8
b0rn2bewild
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-03-2015
Model: S-MAX
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 4
Domyślnie Odp: Ford S-MAX Opinia

Widział ktoś tego s-maxa ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

VIN: WF0SXXGBWSCR54113
b0rn2bewild jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2015, 11:18   #9
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Ford S-MAX Opinia

jak zawsze poszukaj opinii o sprzedawcy, cena też i w tym przypadku mocno okazjonalna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. choć plus za VAT 23%
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
kupię , s-max



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.