Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-11-2009, 12:09   #21
esco
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-07-2009
Skąd: Poznań
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCi 140km
Rocznik: 2009
Postów: 91
Domyślnie Odp: radio sony i bluetooth

Dzięki za pomoc golsze, to było dosyć oczywiste. A tak na marginesie to samo radio sony 6cd raczej mnie rozczarowało. Spodziewałem się, że dźwięk z seryjnych głośników to będzie kupa ale radio niestety też nie powala. Bardzo wolna reakcja na naciśniecie zmiany piosenki lub wybranie kolejnej płyty w zmieniarce... ale to wrzucę do wątku co mnie rozczarowało....

esco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2009, 21:59   #22
golsze
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-04-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 31
Domyślnie Odp: radio sony i bluetooth

Cytat:
Napisał esco Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za pomoc golsze, to było dosyć oczywiste. A tak na marginesie to samo radio sony 6cd raczej mnie rozczarowało. Spodziewałem się, że dźwięk z seryjnych głośników to będzie kupa ale radio niestety też nie powala. Bardzo wolna reakcja na naciśniecie zmiany piosenki lub wybranie kolejnej płyty w zmieniarce... ale to wrzucę do wątku co mnie rozczarowało....
Mnie też nieco irytował czas wyboru kolejnej płyty w zmieniarce dlatego praktycznie już z niej nie korzystam. Słucham głównie radia, a jak chcę posłuchać własnej muzy to korzystam z pendrive połączonego przez USB w schowku. IMHO działa to dużo lepiej niż zmieniarka.
golsze jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2010, 11:10   #23
wit007
ford::advanced
 
Avatar wit007
 
Zarejestrowany: 13-11-2008
Skąd: Gdynia/Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 358
Domyślnie Odp: radio sony i bluetooth

Odgrzewam temat. Ze względu na fakt, że przymierzam się do zmiany auta nie ma sensu, bym do "starego" montował BT. Nie chce ktoś zestawu gratów? Kody Finis są w moim poście na str. 2 tego tematu. Dla równego rachunku oddam za 1000 zł. Dałem 1200-1300 zł.
wit007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2013, 14:55   #24
kubachylewski
ford::amateur
 
Imię: kuba
Zarejestrowany: 23-12-2012
Model: s-max
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 7
Domyślnie Odp: radio sony i bluetooth

Witam

Nie wiem czy ktoś jeszcze śledzi ten wątek ale:
- kupiłem s-maxa w ver Titanium PlatinumX i mam sony 1 cd/mp3
- chciałbym zamontować w serwisie blutootha+rozpoznawanie mowy (już teraz w wersji polskiej)+ usb.
- zwróciłem się z tym do OMC Motros w Warszawie no i powiedzieli mi, że aby stwierdzić jakie graty trzeba dokupić to muszą wyjąć radio za co mam zapłacić 260 zł. Chodzi o to, że nie wiadomo czy są kości do blutootha bo jeśli są to koszt upgradu to może być ok 1 500 zł a jeśli kości nie ma to może być nawet 3 000 zł.
- czy macie dla mnie jakąś radę w tym temacie ? czy serwis tak powienien działać, że nie wie co jest w nowym aucie i klient musi zapłacić ?
Pozdrawiam
kubachylewski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2013, 15:06   #25
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: radio sony i bluetooth

Cytat:
Napisał kubachylewski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy macie dla mnie jakąś radę w tym temacie ?
tak, dwie rady:
1. nie jeździj tam
2. przeczytaj to: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i załóż samemu, można zamknąć się w 500zł
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2013, 22:37   #26
kubachylewski
ford::amateur
 
Imię: kuba
Zarejestrowany: 23-12-2012
Model: s-max
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 7
Domyślnie Odp: radio sony i bluetooth

Witam

Ten opis czytałem wcześniej - fajna robota - ale po pierwsze to ja się nie specjalnie na tym znam a po drugie jeśli będzie jakiś problem a oni mi udowodnią, że sam ten upgrade zrobiłem to problem z gwarancją a to jest nowe auto. Ja naprawdę chętnie zapłacę za robotę ale jeśli ktoś chce to zrobić uczciwie a nie wciska mi kit, że mam zapłacić prawie 300 zł żeby on mógł zrobić kosztorys w samochodzie który sam wyprodukował, sprowadził i sprzedał (w sumie wszystko to ford). A poza tym się dowiedziałem, że może być taka sytuacja, że w ogóle się nie da (tego też rozumiem). Poza tym dziwi mnie rozpiętość od 1500 do ponad 3000 zł w zależności od jakiejś kości - kość chyba nie kosztuje 1 500 zł. Myślałem, że ktoś może podpowie jakiś sympatyczny, fachowy serwis forda w Wawie, który wie co robi.

Pozdrawiam
kubachylewski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2013, 07:59   #27
aerde
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-11-2012
Model: Focus MkIII
Silnik: 1.6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2012
Postów: 22
Domyślnie Odp: radio sony i bluetooth

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak, dwie rady:
1. nie jeździj tam
2. ...
Oj tak tak... Niekompetencja (serwisu, sprzedawców i pozostałych pracowników) oraz totalna olewka klienta (m.in. "Pan przyjedzie po Nowym Roku, bo teraz mamy dużo pracy"). Ale to już raczej inny wątek...
aerde jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2013, 15:05   #28
wojtekzwojkowic2
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-11-2011
Skąd: wojkowice
Model: s-max
Silnik: powershift 2,0 163km
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: radio sony i bluetooth

witam
jestem też zainteresowany dołożeniem modułu vc/bt do auta, tylko czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy kości do radia 6000 są takie same jek do sony1 cd bo takie mam.w elaboracie zrobionym przez kolegęZdzisław22 jest wszystko fajnie pokazane tylko z radiem 6000 i w mondeo. jakie kable świadczą o instalacji bt w s-maxie z radiem sony? czy to będzi to samo? czy ktoś coś może podpowiedzieć lub ma jakąś fotkę jeśli jest inaczej.

Ostatnio edytowane przez wojtekzwojkowic2 ; 06-12-2013 o 16:10
wojtekzwojkowic2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2013, 17:16   #29
buk07
ford::advanced
 
Avatar buk07
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 27-10-2008
Skąd: Gdańsk
Model: S-Max Trend
Silnik: 1.6 EcoBoost
Rocznik: 2011
Postów: 326
Domyślnie Odp: radio sony i bluetooth

Ja skorzystałem z tej oferty: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Zastosowałem te wiązki w dwóch fordach: swoim S-Maxie i C-Maxie żony. W C-Maxie mam moduł BT/VC bez USB, podłączony do fabrycznego radia 6000 CD i pięknie działa z tą wiązką. W S-Maxie założyłem moduł z USB, ale ta funkcja niestety nie działa ze zwykłym radiem 6000 CD, dlatego teraz poluję na Sony z firmware'em przynajmniej 05-04-xx lub wyższym, bo tylko takie obsłuży USB. Oczywiście BT/VC działa bez problemu ze zwykłym radiem.
U Ciebie, z radiem Sony, ta wiązka się nada. W razie wątpliwości wyślij maila do sprzedawcy. Sprawia wrażenie, że się dobrze na tym zna i chętnie odpowiada na pytania, przysyłając liczne zdjęcia i elaboraty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
buk07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2014, 20:38   #30
wojtekzwojkowic2
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-11-2011
Skąd: wojkowice
Model: s-max
Silnik: powershift 2,0 163km
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: radio sony i bluetooth

witam
wraca temat bt/vc, trochę to trwało bo nie miałem za dużo czasu ale mam już manetkę,kable od komorowskich i dalej nie jestem pewien co do modułu. chciałbym aby gadał do mnie po polsku skoro tu mieszkam(jakoś tak mam) w tej chwili są na alledrogo moduły (chyba z polskim głosem) o symbolach FORD FOCUS FIESTA MK7 MODUŁ CS7T-14D212-AD i FORD FIESTA MK7 FOCUS MODUŁ CS7T-14D212-AB dalej nie jestem pewien(przestudiowałem mnóstwo postów i jest tego za dużo)czym na przykład się te moduły różnią i czy będą kompatybilne z s-maxem 2011 conwers 1302+. ewentualnie jakie jeszcze moduły gadają po polsku, jaki mają symbol, czego mam szukać lub unikać. interesuje mnie jeszcze usb więc który moduł go posiada i czy da się wgrać nowy soft do sony cd1 bo ja mam 05-03-08 i z tego co wiem to za stare radio. proszę o podpowiedź kogoś kto ma to obczajone, bo nie chciałbym wywalić kasy a potem żałować.pozdrawiam
wojtekzwojkowic2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.