Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-01-2020, 12:21   #61
sewerynr
ford::amateur
 
Avatar sewerynr
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 13-02-2014
Skąd: Ełk
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 tdci dpf 115 kucy
Rocznik: 2014
Postów: 1
Domyślnie Odp: Awaria adaptaci w bi xenon

Witam. Od trzech dni mam ten sam problem z prawa lampa, możesz napisać szczegóły naprawy i jaki wyniósł koszt?

sewerynr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2020, 23:59   #62
tkaczu151
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 09-05-2019
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 5
Domyślnie Odp: Awaria adaptaci w bi xenon

W moim wypadku były to odwiedziny u znajomego elektryka, który naprawiał mi kiedyś radio do samochodu czy telewizor.
Odkręciłem lampę, porównałem ze zdjęciami wrzuconymi w poście kila stron wcześniej i okazało się, że to ta sama usterka. Pojechałem do niego, aby mi to zlutował (zalał jeszcze gorącym klejem stwierdził, że nie puści) - czas trwania to jakieś 3 minuty, koszt 0 zł w moim wypadku - do tej pory, odpukać jest OK
tkaczu151 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2020, 14:15   #63
josik4ke
ford::amateur
 
Imię: Igor
Zarejestrowany: 24-02-2020
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus MK3 Restyle
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: Awaria adaptaci w bi xenon

a może macie namiar na dobrego elektromechanika w Krakowie czy okolicach? popsuł mi się lewy reflektor na MK3 Restyle i teraz od czasu do czasu samodzielnie reguluje się, nawet kiedy samochód się*nie rusza. Dziś byłem w ASO, powiedzieli że lewy reflektor do wymiany, a cena jest 6200 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
josik4ke jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2020, 02:26   #64
fajex
ford::average
 
Avatar fajex
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 12-12-2019
Skąd: Hannover
Model: Focus Mk3 Rs, Puma
Silnik: 2.3 350KM, 1.0 155KM
Rocznik: 2016, 2021
Postów: 62
Domyślnie Odp: Awaria adaptaci w bi xenon

Witam u mnie w ciągu ośmiu miesięcy jak mam auto stało się to cztery razy to znaczy w czasie jazdy prawa lampa zjechała w dół i prawo na kompie żadnych błędów, po zatrzymaniu auta wróciła z powrotem. Wczoraj z ciekawości odkręciłem tą lampę i te nieszczęsne kabelki (zdjęcie z postu 4) są w bardzo dobrym stanie żadnych oznak zużycia.
Co może być przyczyną? Czy po prostu czasem mu odbija (elektronika)?

Ostatnio edytowane przez fajex ; 10-04-2020 o 08:26
fajex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2020, 17:50   #65
biosofnet
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 25-05-2020
Skąd: Puławy
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 9
Domyślnie Odp: Awaria adaptaci w bi xenon

Cytat:
Napisał TalRash Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupiłem rozbitą lampę za 90zł.
Przełożyłem wtyczkę kabla.
Reflektor sprawny, poziomuje skręca wszystko jak przed awarią.
Mimimimimi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mógłbyś napisać coś więcej jak dostać się do tej wtyczki z kablem?
biosofnet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2020, 06:58   #66
fajex
ford::average
 
Avatar fajex
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 12-12-2019
Skąd: Hannover
Model: Focus Mk3 Rs, Puma
Silnik: 2.3 350KM, 1.0 155KM
Rocznik: 2016, 2021
Postów: 62
Domyślnie Odp: Awaria adaptaci w bi xenon

Wtyczkę widać po zdemontowaniu lampy gołym okiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
znalazłem nawet na ebay taką, w linku masz zdjęcie o którą wtyczkę chodzi pozdro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez fajex ; 17-03-2021 o 04:13
fajex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2020, 09:28   #67
kicaj73
ford::average
 
Avatar kicaj73
 
Zarejestrowany: 19-03-2011
Skąd: Łódź
Model: Focus mk3,5
Silnik: 2.0 TDCI/180KM
Rocznik: 2015
Postów: 90
Domyślnie Odp: Awaria adaptaci w bi xenon

Witam,na poczatku przepraszam za jezyk polski ale pisze z innej klawiatury. Jako ze dopadla mnie ta sama usterka, prawa lampa podczas jazdy ustawia sie na prawo, moje pytanie jest takie, czy da sie w BCMii zaprogramowac je tak aby nie bylo doswietlania zakretow, tylko gora dol?
Kod bledu jaki mam u siebie to B14DA silownik dystrybucji swiatla prawego, ogolna usterka elektryczna.
Lampe otworzylem zaden kabel nie jest urwany, wtyczki cale.
kicaj73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2020, 20:31   #68
Aresik
ford::amateur
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 06-01-2018
Skąd: Warszawa
Model: Ford focus mk3
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: Awaria adaptaci w bi xenon

Cześć,

U mnie tematy podobny. Prawa lampa nagle zaczęła ustawiać się na lewy dolny róg i wywaliło błąd „serwis awaria żarówek/światła”. Dodam iz lampa była 4 miesiące temu wymieniana na nowa w ASO w Warszawie ponieważ wtedy było to związane z przycięła parkingowa i tak samo wariowała wiec diagnoza była ze padł sterownik i należy wymienić na nowa. Czy wiecie czy w ASO jest jakaś gwarancja skoro 4 miesiące temu u nich została zamontowana nowa lampa (naprawa z AC). Czy ktoś wie czy standardowa reklamacja wchodzi w grę? Wkoncu wzięli kupę kasy za wymianę na nowa lampe która padła po 4 miesiącach bez przyczyny. Jeśli jednak nie ma szans na walkę to pytanie czy ktoś zna magika z Warszawy który może na to spojrzeć i naprawić jeśli okaże się ze to kabelek/ wtyczka itp? Będę wdzięczny za info bo ta lampa to miliony monet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aresik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2020, 21:01   #69
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Awaria adaptaci w bi xenon

2 lata gwarancji masz.. jedz i wymienia
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-09-2020, 21:10   #70
yasiu.brzeg
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 17-09-2016
Skąd: Brzeg
Model: MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 122
Domyślnie Odp: Awaria adaptaci w bi xenon

Cytat:
Napisał fajex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wtyczkę widać po zdemontowaniu lampy gołym okiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
znalazłem nawet na ebay taką, w linku masz zdjęcie o którą wtyczkę chodzi pozdro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nie masz może nazwy tych wtyczek? Poszukuję dla siebie a link wygasł.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
__________________
§23
yasiu.brzeg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.