Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-07-2021, 15:03   #11
ryci38
ford::beginner
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 29-04-2021
Skąd: Wołomin
Model: escape
Silnik: 1,5
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Mówisz o sobie panie rzetelna wiedza. Jak mi się coś uwali to se sam przywrócę do żywych tylko jest taki problem że u mnie nigdy się nic nie uwala. Sam zacząłeś nie znając tematu dokładnie. Ja jak się pytam o USB z modami to znaczy że takie są a jak ty nie wiesz nic na ten temat to zamiast się nie wypowiadać odwalasz wszystko wiedzącego że i piszesz nijakie. Jak by nie było to bym się nie pytał. I tyle w temacie.

ryci38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2021, 21:58   #12
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,026
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Cytat:
Napisał ryci38 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.... Ja jak się pytam o USB z modami to znaczy że takie są a jak ty nie wiesz nic na ten temat to zamiast się nie wypowiadać odwalasz wszystko wiedzącego że i piszesz nijakie. ...
Qurche - tego się nie spodziewałem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Okazuje się, że Kolega nawet z umiejętnością czytania jest "na bakier"...

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Założymy się, że Kolega niczego nie znajdzie?...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co najwyżej znajdzie się jakiś "oferent użycia własnego USB"... Bez jakiejkolwiek szansy "oddania potrzymać na chwilę do zainteresowanych rączek"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo, że nie umie używać szukajki oraz nie umie zerknąć z kim dyskutuje, to cały czas pokazuje co chwilę... Choćby "mocując" się z opisanym na forum "doszczętnie" włączeniem wizualizacji manewrów nawigacji na liczniku... Ale żeby nawet z czytaniem mieć problemy???Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 31-07-2021 o 22:02
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2021, 10:04   #13
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,026
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Ponieważ do tego "niezbyt ogarniętego (od stanu autora...)" wątku zaglądają też inni żądni wiedzy koledzy, to przypomnę, ze wszelkie kwestie dotyczące "Sync3 jailbreak" (instalowania modów z USB bez ingerencji w urządzenie) oraz modów FMODS ("włoskich", Aurona - wymagających instalacji deamona poprzez fizyczny dostęp do pamięci flash Sync3) opisane są "do cna" "przy okazji" videoplayera dla Sync3 w wątku jego dotyczącym.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Wszystkiego raptem 6 stron - więc nawet "przy pewnym deficycie w umiejętności czytania" wszystko można spróbować ogarnąć w "chwilę"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2021, 11:24   #14
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,162
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Qurche - tego się nie spodziewałem...
daj spokój i będzie dobrze
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2021, 20:37   #15
ryci38
ford::beginner
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 29-04-2021
Skąd: Wołomin
Model: escape
Silnik: 1,5
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Ponieważ do tego "niezbyt ogarniętego (od stanu autora...)" wątku zaglądają też inni żądni wiedzy koledzy, to przypomnę, ze wszelkie kwestie dotyczące "Sync3 jailbreak" (instalowania modów z USB bez ingerencji w urządzenie) oraz modów FMODS ("włoskich", Aurona - wymagających instalacji deamona poprzez fizyczny dostęp do pamięci flash Sync3) opisane są "do cna" "przy okazji" videoplayera dla Sync3 w wątku jego dotyczącym.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Wszystkiego raptem 6 stron - więc nawet "przy pewnym deficycie w umiejętności czytania" wszystko można spróbować ogarnąć w "chwilę"

Jeżeli to ja nie umiem czytać to o Tobie trzeba napisać że jesteś ślepy bo nie czytasz co do Ciebie piszę albo tego nie rozumiesz. Przyjmij w końcu do wiadomości że są USB z modami do których nie potrzeba żadnych wymagających instalacji deamona poprzez fizyczny dostęp do pamięci flash Sync3. To o czym ty opisujesz i podajesz tu cytując jest już nie aktualne czas nie stoi w miejscu a twoja wiedza jak widać się zatrzymała na tej metodzie z przed lat i nie dopuszczasz myśli że są inne sposoby na ulepszenie wizualizacji radia w fordach. Widziałem twoje posty o lampach tylnich w Escape z 19roku też się zatrzymałeś na wymianie lamp z Kuga czy Europejskie, ale to żecz gustu więc się nie będę wypowiadał. Ja kupiłem nie po to auto z USA żeby robić z niego Europejczyka, ale to Ja. Kim jesteś też mnie mało interesuje "ford eksper" też nie wie jak widać wszystkiego, tylko jest tak zadufany w sobie że nie jesteś w stanie zaakceptować czegoś że ktoś może ma rację może ktoś coś takiego zrobił. Tomi ma rację daję spokój.
ryci38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2021, 20:45   #16
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,026
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Cytat:
Napisał ryci38 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Jeżeli to ja nie umiem czytać ...
Jednak Kolega ZUPEŁNIE nie umie czytać. Trzeba sobie poczytać co to jest "jailbreak Sync3" i dopiero wtedy pisać, ze inni "czegoś nie wiedzą"... Link podałem - tylko trzeba użyć "deficytowej" umiejętności... "Rewelacyjna wiedza (choć mocno powierzchowna)" Kolegi znana jest nam i jest przez nas stosowana od 3 lat mniej więcej - tylko Kolegi "rączki i umysł" dużo za "malutkie" by do niej siegnąć...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic innego nie piszę od pierwszego postu w tym wątku.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 04-08-2021 o 20:47
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2021, 21:12   #17
ryci38
ford::beginner
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 29-04-2021
Skąd: Wołomin
Model: escape
Silnik: 1,5
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jednak Kolega ZUPEŁNIE nie umie czytać. Trzeba sobie poczytać co to jest "jailbreak Sync3" i dopiero wtedy pisać, ze inni "czegoś nie wiedzą"... Link podałem - tylko trzeba użyć "deficytowej" umiejętności... "Rewelacyjna wiedza (choć mocno powierzchowna)" Kolegi znana jest nam i jest przez nas stosowana od 3 lat mniej więcej - tylko Kolegi "rączki i umysł" dużo za "malutkie" by do niej siegnąć...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic innego nie piszę od pierwszego postu w tym wątku.
A ja nic innego nie piszę że ta wiedza to przeszłość , jak chcesz to tkwij w tej przeszłości a innym daj iść dalej. Mody na USB bez eMMC istnieją czy chcesz tego czy nie twoja sprawa, ale nie wmawiaj innym że nie istnieją bo na 100% tego nie wiesz. Jak tego nie wiesz lub nie chcesz wiedzieć twoja sprawa.
ryci38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2021, 22:51   #18
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,026
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Cytat:
Napisał ryci38 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja nic innego nie piszę że ta wiedza to przeszłość , ...
Kolego - weź rzesz się choć trochę się ogarnij i zacznij czytać zanim coś zaczniesz pisać.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Całe forum ma 'niezły ubaw" z tego wątku...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE TAKIE MODY ISTNIEJĄ. OD LAT! To jest właśnie ów "jailbreak Sync3". Robią to Ci, co "powinni". I nikt więcej - dla innych ta metoda jest "tajna".
Czyli Kolega ich sobie nie zrobi - TO JEST NAPISANE WYRAŹNIE W 2 POŚCIE.
"Za małe rączki za mały umysł".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W kolejnym poście napisane, że "jedyna opcja to skorzystanie z oferty, jak ktoś się "skusi""...
Tu przykład takich co nic nie zrobili, ale udało im się "wejść w posiadanie" - i oferują: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Goście podani pod filmem za pomocą adresów mailowych zrobią i wezmą pieniądze. Nie oni to opracowali, ale "niezbyt elegancką metodą zdobyli"... Nie ma na szczęście zbyt wielu takich i do tego we własnym - finansowym - interesie tego dalej nie rozpowszechniają...

BTW - że można być aż tak "słabo kumatym", to ręce opadają... Pisane wszystko jak dla kogoś "ze sporym deficytem", a i tak nic nie rozumie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 04-08-2021 o 23:19
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2021, 15:19   #19
ryci38
ford::beginner
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 29-04-2021
Skąd: Wołomin
Model: escape
Silnik: 1,5
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego - weź rzesz się choć trochę się ogarnij i zacznij czytać zanim coś zaczniesz pisać.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Całe forum ma 'niezły ubaw" z tego wątku...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE TAKIE MODY ISTNIEJĄ. OD LAT! To jest właśnie ów "jailbreak Sync3". Robią to Ci, co "powinni". I nikt więcej - dla innych ta metoda jest "tajna".
Czyli Kolega ich sobie nie zrobi - TO JEST NAPISANE WYRAŹNIE W 2 POŚCIE.
"Za małe rączki za mały umysł".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W kolejnym poście napisane, że "jedyna opcja to skorzystanie z oferty, jak ktoś się "skusi""...
Tu przykład takich co nic nie zrobili, ale udało im się "wejść w posiadanie" - i oferują: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Goście podani pod filmem za pomocą adresów mailowych zrobią i wezmą pieniądze.... Nie ma na szczęście zbyt wielu takich i do tego we własnym - finansowym - interesie tego dalej nie rozpowszechniają...

BTW - że można być aż tak "słabo kumatym", to ręce opadają... Pisane wszystko jak dla kogoś "ze sporym deficytem", a i tak nic nie rozumie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja pitolę ale jesteś upierdliwy. Uważasz wszystkich za głupszych od siebie. Metoda tajna - ale jaja, ale jaja ale jaja , kolega ich sobie nie zrobi - kolejne jaja. " Nie oni to opracowali, ale "niezbyt elegancką metodą zdobyli"" - powiedz wprost ukradli i z tej kradzieży czerpią zyski. Tkwij w tej świadomości że jesteś geniuszem i nikt poza tobą nic nie wie nic nie umie. Żegnam pana omnibusa. Powodzenia A Ja i tak wiem że takie USB z modami są na sprzedaż , A twoje zdanie już mnie nie interesuje i proszę nie męcz mnie swoimi mądrościami. Przez Ciebie nikt nawet jak chciał coś napisać na ten temat to zrezygnował i tak jest i na innych postach w których się wypowiadasz każdy kto jest innego zdania jest głupi lub nie kumaty lub po prostu durny. Dziękuję za rady . Temat zamykam . Już nie będę odpisywał - nie chce mi się z Tobą gadać. Żegnam.
ryci38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2021, 15:42   #20
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,026
Domyślnie Odp: Jakie mody z USB mogę zainstalować

Cytat:
Napisał ryci38 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...A Ja i tak wiem że takie USB z modami są na sprzedaż...
Moje zdanie o Koledze - Kolega "precyzyjnie odczytał"... Jak się nie wie o czym pisze - to lepiej jest nie pisać...
Nie da się kupić "USB z modami" bez "USB pozwalającego na zainstalowanie modów z USB". Bo to NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ. A kupienie "USB pozwalającego na instalowanie modów z USB" oznacza KUPIENIE TECHNOLOGII - czyli "bycie kolejnym na liście magików"...

NIE MA TAKIEJ OFERTY...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A na pewno nie ma poniżej 1.000$
Kolega "może sobie wiedzieć"...
Ja już napisałem wyraźnie - "rączki i rozumek za mały".
Tyle w temacie. Po to by inni czytający "nie mieli zamętu zrobionego przez pewnego niezorientowanego "mądralę"...".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - nie radzę już Koledze odpisywać - robienie z siebie "pośmiewiska na forum" wymaga jakiejś formy masochizmu...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 05-08-2021 o 15:50
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.