Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-08-2021, 21:59   #171
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Adaptive Cruise Control a aktualizacja

Cytat:
Napisał tombalt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aktywacja iACC...
Cytat:
Napisał RiCo1009 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli świetna informacja..
Muszę się "ogarnąć", bo zaczęło mi się wszystko już "zajączkować"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. "Zmęczenie bezurlopowe" daje znać o sobie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za dużo ostatnio robię FF4 i Escape/Kuga3 - i już mi się "samochody zlewają w jeden"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ten S-max NIE BĘDZIE MIAŁ iACC tylko "zwykłe" ACC.

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2021, 22:13   #172
RiCo1009
ford::amateur
 
Avatar RiCo1009
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 09-07-2021
Skąd: Żywiec
Model: S-max II
Silnik: 2.0 TDCI 180 PS AWD
Rocznik: 2018
Postów: 4
Domyślnie Odp: Adaptive Cruise Control a aktualizacja

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ten S-max NIE BĘDZIE MIAŁ iACC tylko "zwykłe" ACC.
i to jest informacja o ktora mi najbardziej chodziło.....iACC to byłaby wisienka na torcie ale coż... zycie.

Czy możesz sie odnieść jeszcze do cen? ewentualnie informacji kto po wymianie przyciskow mogłby mi to dokodować na śląsku ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

>>> edit <<<

znalazłem cos takiego na naszym portalu zakupowym... [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

wydaje mi się ze to dobra cena... niecale 200. czy w aso moze byc faktycznie "duzo" tanie jeszcze ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)

Ostatnio edytowane przez RiCo1009 ; 01-08-2021 o 23:08 Powód: dodatkowe info
RiCo1009 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2021, 07:11   #173
tombalt
ford::professional
 
Avatar tombalt
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 31-08-2011
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX / Focus Active
Silnik: 2.0 TDCI PS AWD / 1.5 EB
Rocznik: 2017 / 2020
Postów: 1,486
Domyślnie Odp: Adaptive Cruise Control a aktualizacja

Cytat:
Napisał RiCo1009 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"duzo"
Pojęcie względne....
Nie wiem jakie są ceny obecnie, ale rok temu poniżej 190 nowe z gwarancją, nie macanie....
__________________
S-MAX: Sync3.4 /DAB+ /ACC /PCA /HUD /BLIS /CTA /FrontCAM /AmbientLED /AntySS /TCU /BOX
FOCUS: FullAmbientLED /TSR /DAS /AHB /BLIS /CTA /iACC /PCA /AntySS /NAVI / Alarm z czujnikami /BOX /FrontCAM /hak
tombalt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2021, 11:40   #174
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Adaptive Cruise Control a aktualizacja

Cytat:
Napisał RiCo1009 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...iACC to byłaby wisienka na torcie ale coż...
Zaręczam Koledze, że tak jak jestem zwolennikiem "systemów poprawiających bezpieczeństwo", tak iACC w naszych warunkach mnie nie przekonał... Rozwiązanie jest "dedykowane" na autostrady w beneluxie czy Skandynawii - gdzie ograniczenie prędkości skutkuje natychmiast postawieniem stosownych kamer kontrolujących jego stosowanie a lewy pas nie jest zajmowany przez ciężarówki i "kusi"...

U nas ciągle za dużo jest robót drogowych na autostradach a do tego ciągle się jedzie praktycznie "za kimś" - więc ACC i tak robi za "ogranicznik"...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-08-2021, 11:29   #175
RiCo1009
ford::amateur
 
Avatar RiCo1009
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 09-07-2021
Skąd: Żywiec
Model: S-max II
Silnik: 2.0 TDCI 180 PS AWD
Rocznik: 2018
Postów: 4
Domyślnie Odp: Adaptive Cruise Control a aktualizacja

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zaręczam Koledze, że tak jak jestem zwolennikiem "systemów poprawiających bezpieczeństwo", tak iACC w naszych warunkach mnie nie przekonał
Biore na wiare Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do Przycisków do ACC... oferta z aso na 190zł brutto - wczoraj zamowiłem.

Czy kolega tedi_k podejmie sie zakodowania ACC po wymianie ? czy ewentualnie kogoś na śląsku poleci ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
RiCo1009 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-11-2021, 13:06   #176
jdkozak
ford::average
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 25-04-2010
Skąd: GOLENIÓW
Model: S-MAX MK2, EDGE
Silnik: 2,0 BiTurbo, 2,0 BiTurbo
Rocznik: 2017, 2017
Postów: 157
Domyślnie Odp: Adaptive Cruise Control a aktualizacja

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ma, ale polift z A8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może komuś udało się zaadoptować pompę z polifta do przedlifta aby uruchomić acc ze stop&go?

Pewnie nie, ale zapytać warto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moje mody w mk2: Kamera tylna i przednia, ACC + Precollision, Active Park Assist, BLIS, Sync2->Sync3, Fotele podgrzewane, SONY Premium Sound (8 -> 11 głośników + DSP + SUB), ANC - Active Noise Control, ACS - Active City Stop.

Ostatnio edytowane przez jdkozak ; 13-11-2021 o 13:19
jdkozak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2021, 09:46   #177
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,148
Domyślnie Odp: Adaptive Cruise Control a aktualizacja

Nie kojarzę aby ktoś założył poliftowy ABS
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2021, 11:52   #178
vizzerdrix
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-04-2013
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Odp: Adaptive Cruise Control a aktualizacja

Chciałbym się podczepić pod wątek. Bo mam podobną sprawę jak @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .
SMax o VIN WF0JXXWPCJJJ17001 posiada masę systemów:

BLIS - Asystent wykrywania martwego pola
Lane Alert / Sign Alert / Driver Alert / Cross Traffic Alert / Asystent ostrzegania i zapobiegania kolizjom

ale nie aktywnego tempomatu. Czy w tym aucie też jest to kwestia przeprogramowania i przycisków czy trzeba coś grubszego przerabiać?

Ostatnio edytowane przez vizzerdrix ; 02-12-2021 o 14:22
vizzerdrix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2021, 14:40   #179
tombalt
ford::professional
 
Avatar tombalt
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 31-08-2011
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX / Focus Active
Silnik: 2.0 TDCI PS AWD / 1.5 EB
Rocznik: 2017 / 2020
Postów: 1,486
Domyślnie Odp: Adaptive Cruise Control a aktualizacja

Cytat:
Napisał vizzerdrix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kwestia przeprogramowania i przycisków
TAK jest
__________________
S-MAX: Sync3.4 /DAB+ /ACC /PCA /HUD /BLIS /CTA /FrontCAM /AmbientLED /AntySS /TCU /BOX
FOCUS: FullAmbientLED /TSR /DAS /AHB /BLIS /CTA /iACC /PCA /AntySS /NAVI / Alarm z czujnikami /BOX /FrontCAM /hak
tombalt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2021, 20:49   #180
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Adaptive Cruise Control a aktualizacja

Cytat:
Napisał vizzerdrix Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...VIN WF0JXXWPCJJJ17001...
Kolejny "niemiec" z radarem a bez tempomatu aktywnego...
Trzeba wymienić przyciski na kierownicy i skonfigurować auto pod aktywny tempomat.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.