Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-09-2011, 00:20   #31
Agnesqa
M.O.D.
 
Avatar Agnesqa
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Żywiec
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 145
Domyślnie Odp: większe turbo, wytrzymałość silnika i jaka wersja?

Cytat:
Napisał majsterus_nt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hondę koniecznie V-tec
albo forda pumę 1,7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to również silnik ze zmiennymi fazami rozrządu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Agnesqa jest offline  
Stary 06-09-2011, 15:44   #32
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: większe turbo, wytrzymałość silnika i jaka wersja?

Ford ma tez dobre silniki tylko , tak samo auta , moj ma 360 tys i jezdzi na pelnym syntetyku i wszystko z nim ok. Tyle ze to scorpio.

jakbys chcial focusa to polecam foczke 1 z benzynowym 2.0 130 KM black top. Silnik mega tuningowalny. Do tego nie trzeba brac kretydu mieszkaniowego na ten tuning.

Turbo kocha i nie trzeba ruszac glowic itp itd . A juz takie lekkie dmuchniecie na 180-200 koni to zupelnie zaden problem.

Na innym forum gosc upala takiego focusa na 300 koni ponad 400 niuta i seryjna skrzynia to znosi.

Takich osob jak majsterus nt nie ma co czytac bo gosc fanzoli juz totalnie bezsensu , ale ma do tego prawo.
tomiscorpio jest offline  
Stary 06-09-2011, 20:31   #33
Filkan
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-06-2010
Skąd: Wrocław
Model: MK1 kombi
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 34
Domyślnie Odp: większe turbo, wytrzymałość silnika i jaka wersja?

Szach muszę Ci powiedzieć,że akurat całkiem niedawno miałem przyjemność jechać(jako pasażer) Leonem 1.9 TDi zrobionym właśnie na 200 kucy.Wrażenia bardzo bardzo fajne i na pewno kusi i korci człowieka.Jednak w pewny wieku zaczyna się myśleć o ważniejszych rzeczach,poza tym w mieście ta moc już się tak nie przydaje.Polecam MK1 RS-auto piękne i kultowe-bardzo mi się podoba.
Filkan jest offline  
Stary 07-09-2011, 09:09   #34
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: większe turbo, wytrzymałość silnika i jaka wersja?

Cytat:
Napisał Filkan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szach muszę Ci powiedzieć,że akurat całkiem niedawno miałem przyjemność jechać(jako pasażer) Leonem 1.9 TDi zrobionym właśnie na 200 kucy.Wrażenia bardzo bardzo fajne i na pewno kusi i korci człowieka.Jednak w pewny wieku zaczyna się myśleć o ważniejszych rzeczach,poza tym w mieście ta moc już się tak nie przydaje.Polecam MK1 RS-auto piękne i kultowe-bardzo mi się podoba.
gaadasz bezsensu , to ze dla Ciebie inne rzeczy sa wazniejsze ok.

Tylko po co pisac takie komety "Przy 180 postanowiłem odpuścić choć dalej ochoczo przyśpieszała.Ktoś pisze,że 90 to muł a ja widzę coś innego"

Jak powyzej 180 focus tddi OCHOCZO przyspieszal to faktycznie niczym nie jechales mocniejszym niz swoj focus. Albo ktos CI nie powiedzial i masz focusa rsa.
tomiscorpio jest offline  
Stary 07-09-2011, 17:41   #35
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,646
Domyślnie Odp: większe turbo, wytrzymałość silnika i jaka wersja?

Nie najeżdżajcie na siebie... Każdy ma swoje priorytety: jedni chcą mieć 200 km w dieslu inni w benzynie, a jeszcze innym wystarczy 90 i spalanie 5/100 (tylko nie piszcie zaraz ile wam focusy palą...).

Jak auto w miarę sprawnie się porusza po drodze to każdemu z nas wydaje się że świetnie zapiernicza... Dopiero po przesiadce na samochód o większej mocy o przykladowe 30 km okazuje się że tamten stal w mejscu a ten jeździ. Po następnej przesiadce to samo wrażenie. I tak w kólko.

Myślę że temat wyczrpaliśmy, bo teraz zaczyna się robić bezsensowna dyskusja.

Kolega Szachi uznal że wie już wszystko czego chcial się dowiedzieć.

Pozdrawiam
cezarg1410 jest offline  
Stary 07-09-2011, 19:32   #36
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: większe turbo, wytrzymałość silnika i jaka wersja?

cezarq owszem priorytety swoje odczucia swoje , no ale pisac takie rzeczy ze 1.8 tddi jezdzi tak samo jak nie lepiej niz 1.8 tdci 115 ..... potem ktos poczyta na forum takie cyrki i wtedy ja mam ubaw jak ktos przyjezdza i mi taki makaron na uszy nawija.
tomiscorpio jest offline  
Stary 07-09-2011, 20:51   #37
Filkan
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-06-2010
Skąd: Wrocław
Model: MK1 kombi
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 34
Domyślnie Odp: większe turbo, wytrzymałość silnika i jaka wersja?

Ok.Poniosło mnie.115-nastka TDCi to istny potwór i demon prędości,a moje 90 kucy to muł i w ogóle przesiądę się na rower..Kolega cezarg1410 oświecił mnie i przypomniał do czego służy to forum.
Proponuje zamknąć ten temat.
Filkan jest offline  
Stary 07-09-2011, 20:54   #38
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: większe turbo, wytrzymałość silnika i jaka wersja?

Cytat:
Napisał Filkan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proponuje zamknąć ten temat.
Propozycja przyjęta i rozpatrzona pozytywnie.
Kolejny temat , który zszedł w złą stronę...
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
intercooler , turbo


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.