Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-11-2019, 06:08   #11
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Podłaczenie chińskiego radia po zapłonie 2din android

Wrzuć schemat ten z góry radia, i canbusa z naklejką. No i oczywiście zdjęcia wtyczek białej i czarnej.
Zdjęcie radia bo nie wiem co to za radio że sterować klimą chcesz z radia


Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 30-11-2019 o 06:12
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2020, 09:14   #12
gipadam86
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 06-08-2017
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 10
Domyślnie Odp: Podłaczenie chińskiego radia po zapłonie 2din android

Witam,



Kupiłem radio stację multimedialną do Ford Focus MK2 bez odtwarzacza płyt.

Radio zawiera pełne okablowanie plus Canbus.

Są trzy problemy:

1. Gdy jest podłączony Canbus to stacja się nie wyłączy nawet po zgłaszaniu silnika (Canbus w oprogramowaniu jest wyłączony)

2. Gdy jest odłączony fizycznie Canbus to radio wyłącza się po zgłaszaniu silnika, czy ten adapter Canbus jest wymagany?

3. Głównym i najbardziej rażący problemem jest to, że jak zaprogramuje przyciski przy kierownicy to wszystko działa do momentu gdy włączę Youtube. Po włączeniu Youtube po nieokreślonym czasie przestawiają się przyciski tzn to co ustawiłem +/- i kolejny/poprzedni utwór. Ta usterka ustępuje po zgłaszaniu silnika i ponownym odpaleniu...

Też mam problem z RX z Canbus...

Czy rozwiązanie z kablem ILL pomoże?
gipadam86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2020, 10:15   #13
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Podłaczenie chińskiego radia po zapłonie 2din android

Cytat:
Napisał gipadam86 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,



Kupiłem radio stację multimedialną do Ford Focus MK2 bez odtwarzacza płyt.

Radio zawiera pełne okablowanie plus Canbus.

Są trzy problemy:

1. Gdy jest podłączony Canbus to stacja się nie wyłączy nawet po zgłaszaniu silnika (Canbus w oprogramowaniu jest wyłączony)

2. Gdy jest odłączony fizycznie Canbus to radio wyłącza się po zgłaszaniu silnika, czy ten adapter Canbus jest wymagany?

3. Głównym i najbardziej rażący problemem jest to, że jak zaprogramuje przyciski przy kierownicy to wszystko działa do momentu gdy włączę Youtube. Po włączeniu Youtube po nieokreślonym czasie przestawiają się przyciski tzn to co ustawiłem +/- i kolejny/poprzedni utwór. Ta usterka ustępuje po zgłaszaniu silnika i ponownym odpaleniu...

Też mam problem z RX z Canbus...

Czy rozwiązanie z kablem ILL pomoże?
Wyślij zdjęcie wiązki
Prawdopodobnie masz podłączony canbus i 2pin wtyczkę z czerwonym i pomarańczowym kablem
W ustawieniach ustaw ford może być mondeo rozłącz dwupinowa wtyczkę idącą z radia do wtyczki forda podłącz canbus podepnij zasilanie i gotowe. A jaki masz problem z RX?
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2021, 00:21   #14
LordŁonoGrzmot
ford::beginner
 
Avatar LordŁonoGrzmot
 
Zarejestrowany: 21-02-2016
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Model: Fokus Mk2
Silnik: 1.6 TDCI 131 KM
Rocznik: 2011
Postów: 34
Domyślnie Odp: Podłaczenie chińskiego radia po zapłonie 2din android

Jestem posiadaczem radio Android z ali... Generalnie wszystko jest okej, tylko nie zawsze działa dotyk..... włączam zapłon sprawdzam ,czy działa dotykowy ekran ,oczywiście nie działa wyłączam zapłon, włączam go ponownie i ekran dotykowy działa.... ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi ??? Na samym początku musiałem poczynić modyfikacje z kabelkami gdyż radio sie kompletnie nie wyłączało i rozładowywało akumulator Jestem posiadaczem radio Android z ali... Generalnie wszystko jest okej, tylko nie zawsze działa dotyk..... włączam zapłon sprawdzam ,czy działa dotykowy ekran ,oczywiście nie działa wyłączam zapłon, włączam go ponownie i ekran dotykowy działa.... ktoś mi wyjaśni o co tu chodzi ??? Na samym początku musiałem poczynić modyfikacje ze strony hhttps://marsdev.pl/blog/usuwamy-usterki/dlaczego-moje-radio-2din-rozladowuje-mi-akumulator?confirmation=2 gdyż radio się nie wyłączało i rozładowywało akumulator ;( Po przeprowadzeniu modyfikacji objawy takie jak napisałem wyżej
LordŁonoGrzmot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2022, 17:37   #15
Jacek07focus
ford::average
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 24-06-2021
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2007
Postów: 108
Domyślnie Odp: Podłaczenie chińskiego radia po zapłonie 2din android

da się kupić dobre radio z androidem za 550 zł?
szukam czegoś w tej cenie .
Jacek07focus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2022, 14:21   #16
LordŁonoGrzmot
ford::beginner
 
Avatar LordŁonoGrzmot
 
Zarejestrowany: 21-02-2016
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Model: Fokus Mk2
Silnik: 1.6 TDCI 131 KM
Rocznik: 2011
Postów: 34
Domyślnie Odp: Podłaczenie chińskiego radia po zapłonie 2din android

Ja kupiłem dobre za jakieś 400 , ale to było jakiś czas temu, generalnie szukaj radia z jak największą ilością ramu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
LordŁonoGrzmot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2022, 15:22   #17
BlueCat
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-02-2022
Model: Focus MK2 HB, LF
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 139
Domyślnie Odp: Podłaczenie chińskiego radia po zapłonie 2din android

Pozwólcie, że i jak podłącze się pod temat. Kupiłem to oto radio: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

I wszystko pięknie ładnie, tylko tyle, że po podłączeniu kostki o nazwie "Low-Use" wystarczy dzień, aby mi się zupełnie rozładował akumulator. Natomiast, gdy ją odepnę i wyjmę kluczyk ze stacyjki, to zasilanie radia jest zupełnie odcinane i nie mogę go włączyć. Jest, jakiej na to remedium? Może już ktoś pisał, ale przeoczyłem. Ogólnie chciałbym, aby po wyjęciu kluczyka radio mi się wyłączało zupełnie i nie żarło akumulatora, ale mógłbym je uruchomić po wciśnięciu na nim przycisku. Da się tak zrobić?

Ostatnio edytowane przez BlueCat ; 05-03-2022 o 15:24
BlueCat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.