Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-01-2011, 19:34   #11
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie

Cytat:
Napisał rotor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to może i druga się już niedługo przyda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
albo i jedna z nóg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

powiem szczerze że trochę trzeba się na czytać, na klikać żeby dojść co i jak żeby zostać klubowiczem... trzeba naprawdę chcieć..
Wiem bo sam zabierałem się za to ze 3 razyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Moja propozycja może w odpowiednim dziale zrobić "Dołącz do klubu, do nas" czy coś w ten deseń niektórym ułatwiło by sprawę.
Sorry za OT

Cytat:
Wojtek ma rację, klubowiczów z mazowieckiego można by było wyliczać na palcach jednej ręki (a można by było to zmienić, gdyby ludzie mieli chęci)
Klubowicze klubowiczami ale są też forumowicze którzy nie mają naklejek ale też jeżdżą i coś piszą...
Bardziej o to mi chodziło... ładny fordzik sobie jedzie a nóż widelec to ktoś z forum... zdaje sobie też sprawę że niektóre modele to auta flotowe i bardzo popularne wiec też nie dajmy się zwariowaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 14-01-2011 o 08:54 Powód: pkt 21 regulaminu
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2011, 19:54   #12
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Naklejki klubowe czekają u mnie w gotowości do wysyłki dla nowych klubowiczów.

Sprawdzę jak z tym tematem o " zostaniu klubowiczem ".
Jak będzie taka potrzeba to się poprawi i będzie na wierzchu.
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2011, 21:42   #13
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Cytat:
Napisał pbobek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja propozycja może w odpowiednim dziale zrobić "Dołącz do klubu, do nas" czy coś w ten deseń niektórym ułatwiło by sprawę.
Wszystkimi 'ręcyma' podpisuję się pod tym. To trzeba troszkę intensywniej nagłaśniać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i uwidaczniać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 10:43   #14
szkot666
ford::average
 
Avatar szkot666
 
Zarejestrowany: 14-01-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 benzyna +lpg
Rocznik: 2002
Postów: 99
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

witam, codziennie mozna ustrzelic mondeo z naklejka klubowa na trasie w-wa wawer - Wiązowna................. codziennie go widze................bo nim jeżdżę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pzdr
szkot666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 14:22   #15
kordyl
ford::professional
 
Avatar kordyl
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: Warszawa-Sejny
Model: Mondeo TitaniumX Panther Black
Silnik: 2,5T 258KM 396Nm
Rocznik: 2007
Postów: 1,290
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Ja już 2 lata zbieram się aby przylepić tą naklejkę, ale jak tak Was czytam, to chyba w końcu zbiorę się w sobie i TO zrobię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Moje auto nie jest zarejestrowane w Wawie. Przeważnie jeżdżę po Mokotowie, nr BSE..., czarne mondeo. Pozdr, RJ
__________________
kordyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 18:39   #16
palmak
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 14-09-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2004/2005
Postów: 157
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Witam

Srebrne 5d Mondeo ST TDCI na blachach Wanda Barbara ... Najczęściej trasa Bemowo - Kabaty . zazwyczaj wisłostrada , czasami łopuszańska przez włochy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Obecnie na brzydkich czarnych stalówkach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
palmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 18:49   #17
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

No to i ja siebie opiszę , małe czerwone latające (fiesta mk4)na trasie Nadarzyn-Jagielońska(jeżdżę przez Zawiszy,Rondo Babka, Rondo Starzyńskiego), widać przeważnie długą antenę od CB oraz niebieski owal na tylnej szybie, który informuje że pochodzę z FCP oraz rejestrację WPR posiadam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., jak mnie zobaczysz wsiadaj na ogon i mrygaj oraz trąb a zjedziemy na najbliższą stację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez m_g ; 14-01-2011 o 18:54
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 18:51   #18
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Cytat:
Napisał pbobek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja propozycja może w odpowiednim dziale zrobić "Dołącz do klubu, do nas" czy coś w ten deseń niektórym ułatwiło by sprawę.
W dziale Komunikaty i Pytania o Forum/Klub już zrobiłem odpowiedni temat.

Jeżeli chodzi o mnie to granatowe Mondeo Mk2 kombi WE.... z wielkim czarnym boxem na dachu. Cała Warszawa.
Renault Master III Maxi biały WE..... , Warszawa , kraj i Europa...

Oczywiście obydwa z ramkami i naklejkami.

Cytat:
Napisał Wojtek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Naklejki i ramki klubowe czekają u mnie w gotowości do wysyłki dla nowych klubowiczów.
Cały czas jest aktualne...
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 19:52   #19
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Cytat:
na trasie Nadarzyn-Jagielońska(jeżdżę przez Zawiszy,Rondo Babka, Rondo Starzyńskiego)
no to jeździsz "pod moim oknem" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
rejestrację WPR posiadam
no no, strach się bać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. <joke>

Cytat:
jak mnie zobaczysz wsiadaj na ogon i mrygaj oraz trąb a zjedziemy na najbliższą stację
dobre!! będziemy się ganiać po mieścieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 19:56   #20
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Cytat:
Napisał Wojtek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W dziale Komunikaty i Pytania o Forum/Klub już zrobiłem odpowiedni temat.
Ok. Dzięki. Ja już jestem "po" ale następnym może będzie łatwiej.

Cytat:
Napisał Wojtek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Wojtek
Naklejki i ramki klubowe czekają u mnie w gotowości do wysyłki dla nowych klubowiczów.
Cały czas jest aktualne...
Możesz powoli pakować do wysyłkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.