Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-01-2011, 20:01   #21
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

No to żeby nie być gołosłownym przyszła pora i na mnie.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ford S-max na WS-ach głównie na trasach. Kolor Chill.

Najczęściej jednak można mnie spotkać na mieście w srebrnej Hondzie Civic na WI xxxxK

pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 23:32   #22
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Takie 'wyznania' zobowiązują!!!
MK3 kombi w kolorze... nazywa się to white grape i jest czymś między złotym, platynowym a srebrnym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (szczególnie ciekawie to wygląda na tle śniegu). Znaki - WB....E. Bemowo - Mokotów; Częstochowa - Warszawa - Białystok (i okolice) - Ustrzyki Górne (co roku, wręcz tradycyjnie, gościnnie w strefie podkarpaskiej).

Wojtek - dla mnie również już możesz zacząć organizować paczkę powitalną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Patrzcie, a mówią, że styczeń-marzec to takie niemrawe miesiące, a mazowiecka grupa jednak się aktywizuje. Co to będzie na wiosnę? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2011, 02:08   #23
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Cytat:
Napisał rotor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wojtek - dla mnie również już możesz zacząć organizować paczkę powitalną
Daj tylko znać kiedy.

Cytat:
Napisał rotor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Patrzcie, a mówią, że styczeń-marzec to takie niemrawe miesiące, a mazowiecka grupa jednak się aktywizuje. Co to będzie na wiosnę?
Mam taka nadzieję. Oczywiście jak tylko zrobi się cieplej to będzie grill , różne wyjazdy itp.
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2011, 09:34   #24
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Cytat:
Napisał Wojtek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj tylko znać kiedy.
To chyba już, bo... w piątek poszedł już przelew składkowy ze skromnym (na razie) wsparciem, więc mam nadzieję, że teraz to już tylko kwestia weryfikacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez rotor ; 15-01-2011 o 09:35 Powód: Rano robię więcej literówek ;)
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2011, 12:05   #25
zelazowy
ford::average
 
Avatar zelazowy
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 15-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Focus mk1
Silnik: 1.6 Zetec
Rocznik: 2002
Postów: 71
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Mnie po owalu nie poznacie, ale za to możecie poznać po pięknie pękniętym z lewej strony tylnym zderzaku w essim mk7 (to nie ja to zrobiłem!), kombi, śliwkowy metalik, lub oryginalnie - Dark Aubergine Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. stalowe felgi, bez kołpaków.

Głównie można zobaczyć na parkingu na Chomiczówce, nieco rzadziej Chomiczówka-Centrum, Chomiczówka-Centrum-Góra Kalwaria (przez Konstancin), Chomiczówka-Sielce (niedaleko Puław, szosa lubelska, 106,2 km od Zakrętu)

Owalu na razie brak, jest w planach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zelazowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2011, 15:26   #26
m_g
ford::advanced
 
Avatar m_g
 
Zarejestrowany: 08-07-2009
Skąd: Piaseczno(Wa-wa)/Ostrołęka
Model: PASSAT B8 + VOLVO V40
Silnik: Klekoty po dwa litra
Rocznik: XXI w.
Postów: 461
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Dzisiaj ustrzelia mnie biała furgonetka , Renault Master. Wojtek mnie spotkał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez m_g ; 20-01-2011 o 15:32
m_g jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2011, 13:37   #27
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Dzisiaj na Żwirki i Wigury, godzina ok 8.45, Biały S-max po FL, nr rej WD 6xxxA.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jest tu? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2011, 20:16   #28
PitersonCK
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-09-2010
Skąd: Kielce
Model: Focus
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 9
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Dziś czyli 24/01, na parkingu przy ulicy Konstruktorskiej, ok godziny 13:30 zaparkowany Focus MKI 5d, w takim samym kolorze jak i mój Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., naklejki klubowe na drzwiach, blachy WWL....
PitersonCK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2011, 14:25   #29
kolokolo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-12-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondziak
Silnik: 2.0 TdCI, 116 KM
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Wczoraj na światłach w al. Jerozolimskich stałem równo z czarną nową Fiestą w fabrycznej wersji usportowionej i chyba dodatkowo podrasowanej bo wystartowała aż się kurzyło. Pozdrawiam właścicielkę : )
kolokolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2011, 11:25   #30
Misiecki
ford::average
 
Avatar Misiecki
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 19-03-2010
Skąd: Ostrów Mazowiecka
Model: Mondeo MkIV Silver X Panther Black
Silnik: 1,8 TDCI 125 KM
Rocznik: 2008
Postów: 110
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

moim zdaniem dobrym posmysłem jest strzelić po prostu fotke auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Misiecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.