Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-01-2022, 18:17   #11
G Jaco
ford::average
 
Imię: jacek
Zarejestrowany: 12-10-2020
Skąd: Łódź
Model: Fusion
Silnik: 1.6 Benzyna 100KM
Rocznik: 2010
Postów: 97
Domyślnie Odp: Podgrzewanie siedzeń

z tego co się orientuję to i przód i tył można odkręcić cały i przykręcić nowy po prostu. Więc o taką drogę podmiany pytam.
I cały stelaż od podłokietnika fotela kierowcy też rozbierałeś i przekładałeś do starego fotela?

ps. jak masz chęć to możesz wykonać jakieś wideo z instrukcją co i jak, jak będziesz robił drugi fotel, lub no fotorelację do działu fotorelacji. Myślę że fajnie by zagościło na forum na przyszłość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

G Jaco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2022, 20:58   #12
perhdyrol
ford::beginner
 
Avatar perhdyrol
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 11-05-2020
Skąd: Jaworzno
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2007
Postów: 22
Domyślnie Odp: Podgrzewanie siedzeń

Cytat:
Napisał G Jaco Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z tego co się orientuję to i przód i tył można odkręcić cały i przykręcić nowy po prostu. Więc o taką drogę podmiany pytam.
I cały stelaż od podłokietnika fotela kierowcy też rozbierałeś i przekładałeś do starego fotela?

ps. jak masz chęć to możesz wykonać jakieś wideo z instrukcją co i jak, jak będziesz robił drugi fotel, lub no fotorelację do działu fotorelacji. Myślę że fajnie by zagościło na forum na przyszłość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupiłem tylko fotele bez kanapy, dlatego wymieniam tapicerkę...
Na razie tylko rozebrałem "przyjezdny" fotel kierowcy na części pierwsze.. przekładać będę jak się ociepli bo mam nieogrzewany garaż Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A dwa jest plan przeniesienie przycisków z foteli na inne miejsce, ociepli się to będę działać.. fotorelację zrobię o ile nie zapomnę hehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
perhdyrol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2022, 20:27   #13
perhdyrol
ford::beginner
 
Avatar perhdyrol
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 11-05-2020
Skąd: Jaworzno
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2007
Postów: 22
Domyślnie Odp: Podgrzewanie siedzeń

Cyk, fotele sprawne grzeją aż miło.. przyciski fabryczne zmieniły miejsce na wg. mnie bardziej przystępne i widoczne..

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
perhdyrol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.