Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-01-2022, 10:25   #11
vincent
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-11-2018
Skąd: WARSZAWA
Model: S-max
Silnik: 190KM
Rocznik: 2019
Postów: 28
Domyślnie Odp: Podłoga bagażnika z dodatkowym schowkiem

Dokładnie, to coś przy pokrywie bagażnika ciężko nazwać schowkiem. Jak dałem tam trójkąt, to się nie domykał, co najwyżej ściereczkę można tam dać. Natomiast schowek od strony foteli jest ciut głębszy, ale mało praktyczny, niewygodnie się do niego na codzień dostać. Ja mam jeszcze gumowa matę na podłodze bagażnika i praktycznie schowki są bezużyteczne.

vincent jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2022, 10:43   #12
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: Podłoga bagażnika z dodatkowym schowkiem

Dzięki panowie. Czyli ta otwierana część przy klapie występowała tylko w pierwszych rocznikach w wersjach z kołem zapasowym? Później Ford zrezygnował z koła to i pewnie podłogę zaczął robic bez otwierania?

Mimo wszystko jakby ktoś z was dał radę wrzucić jak to wygląda po otwarciu tej pokrywki byłoby fajnie
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2022, 11:24   #13
vincent
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-11-2018
Skąd: WARSZAWA
Model: S-max
Silnik: 190KM
Rocznik: 2019
Postów: 28
Domyślnie Odp: Podłoga bagażnika z dodatkowym schowkiem

Chyba potem oszczędzać zaczęli. U siebie nie mam niestety już koła, a pseudoschowki mam.
vincent jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2022, 13:08   #14
AstraC
FCP member
 
Avatar AstraC
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: Vectra B / S-Max II
Silnik: 2.2 DTI / 2.5 ale turbo nie ma
Rocznik: 2001
Postów: 280
Domyślnie Odp: Podłoga bagażnika z dodatkowym schowkiem

Cytat:
Napisał lukast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zobacz moje zdjęcie z pierwszego postu tego wątku oraz dodatkowe zdjęcia zapożyczone z posta na grupie FB s-max mk2 - gdzie ktoś sprzedawał taką podłogę - to jest podłoga to wersji 5os mk2:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Otwierana z obu stron - zarówno od strony oparć tylnych foteli - gdzie widac schowek, oraz od strony klapy, gdzie wg komentarzy do wspomnianego posta - tez jest mały schowek.
Nie twierdze że tam jest duży schowek - być może jak to nazywasz "dziadowstwo" - ale ponoć taka wersja podłogi tez była stąd moje pytanie
Coś czuję, że to jak w 7 osobowym Grand C-MAX. Ja miałem schowek, i to całkiem spory, który wyrównywał podłogę do klapy z fotelami, bo inaczej był by schodek.
A hybryda to już w ogóle, dobrze, że upchnęli z grubsza bez wpływu na samochód. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zaawansowany fanatyk Opla, delegatura w Fordzie
Vectra Zender Sport - sportowy lecz powolny sadzomiot
AstraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2022, 15:35   #15
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: Podłoga bagażnika z dodatkowym schowkiem

Cytat:
Napisał vincent Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba potem oszczędzać zaczęli. U siebie nie mam niestety już koła, a pseudoschowki mam.
Bo mk2 w przeciwieństwie do mk1 był projektowany pod koło zapasowe. Dlatego zamiast fajnego głębokiego schowka jak w mk1 zrobili miejsce na koło. A potem z tego koła zaczęli się wycofywać, a podłoga została już płaska. Teraz w miejscu na koło montują baterie w hybrydzie.

Ale schowka w podłodze bagaznika z mk1 żal - parę 4pakow wchodziło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2022, 22:22   #16
Michał_s-max
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-02-2021
Skąd: Warszawa
Model: S-max MK2
Silnik: 2.0 ecoblue
Rocznik: 2018
Postów: 22
Domyślnie Odp: Podłoga bagażnika z dodatkowym schowkiem

Szanowni, taka podpowiedź dla potrzebujących.
Ja w swoim MK2 5os zrobiłem drewniany stelaż pod wykładzinę podłogi. Uzyskałem w ten sposób schowek o wysokości prawie 10cm na całej powierzchni bagażnika.
Może prowizorka, ale mieści się sporo gratów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Michał_s-max jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.