Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-01-2022, 12:05   #1
egonp
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 05-06-2021
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 6
Domyślnie błedy P2187 P0771

Jakiś czas temu chciałem włączyć w swym aucie tempomat, jednak przy próbie aktywacji go albo nie działo się nic albo wyskakiwała informacja "ACC niedostępny", raz się załączało raz nie.
Dwa dni temu zauważyłem iż podczas normalnej jazdy obroty silnika nagle wzrastają dwukrotnie, samochód nie przyśpiesza, prędkość się utrzymuje jednak obroty skaczą. W tym samym dniu po wybraniu biegu wstecznego auto nie jechało do tyłu pomogło zgaszenie auta i uruchomienie go na nowo. Korzystając z tego iż mam ‘zabawkę’ pt ELM327 iCar2 Vgate OBD2 Interfejs Bluetooth Polski zainstalowałem program Torque a ten wykrył dwa błędy :
P2187 uklad napędowy system to lean at idle bank
P0771 układ napędowy shift solenoid 'E' performance or stuck off.

Nie znam się na tym i nie wiem co to może być, nawet jeśli jest to coś małego nie poradzę sobie, jestem niepełnosprawny ruchowo i z moimi ruchami nie wymienię nic niestety. .Mieszkam w Warszawie, może wie ktoś gdzie powinienem podjechać, może coś co nie będzie ASO ?


Ford Galaxy 2010r, benzyna, automat

egonp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.