Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-10-2021, 16:24   #3441
kln1920
ford::expert
 
Avatar kln1920
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-10-2017
Skąd: Świętochłowice
Model: Focus MK3.5/Fiesta MK7.5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM/1.25 82KM
Rocznik: 2016/2013
Postów: 2,006
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Tak, próbowałem, działa. W tym temacie na forum fmods jest dodany filmik, wytłumaczone tak, że prościej się nie da. Polecam reset apim robić forscanem czy tam ucdsem, bo dobry timing resetem kombinacji klawiszy jest moim zdaniem niewykonalny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

kln1920 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2021, 18:42   #3442
wowo213
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 19-01-2018
Model: fiesta mk8
Silnik: 1.0
Rocznik: 2017
Postów: 191
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał kln1920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, próbowałem, działa. W tym temacie na forum fmods jest dodany filmik, wytłumaczone tak, że prościej się nie da. Polecam reset apim robić forscanem czy tam ucdsem, bo dobry timing resetem kombinacji klawiszy jest moim zdaniem niewykonalny

Wystarczy nacisnąć klawisze i w tym samym momencie włożyć pendrive za 1 podejściem się udało....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. O wiele szybsza metoda niż zabawa z interfejsem i dodatkowym klikaniem

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez wowo213 ; 01-11-2021 o 18:47
wowo213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2021, 17:14   #3443
bartmen
ford::amateur
 
Imię: Bartmen
Zarejestrowany: 05-01-2019
Model: Ford kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2019
Postów: 9
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW , A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM !!!!! , MASZ JESZCZE "CYT.SELEKTYWNY" (część tekstu zaznaczonego ) jeżeli już tak...

Potwierdzam działanie metody z przyciskami.
Zainstalowałem videoplaer i możliwość dodawania własnych tapet.
Na Sync 3.4.21194 śmiga elegancko.

Ostatnio edytowane przez SRS ; 02-11-2021 o 17:27
bartmen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2021, 08:39   #3444
smokeh
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 03-12-2012
Skąd: Kielce
Model: Kuga MK3 Titanium X
Silnik: 1.5L 3cyl.
Rocznik: 2020
Postów: 118
Domyślnie SYNC3 i Motorola One Vision - Problem z Bluetooth.

Witam,

Może się komuś przyda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Z własnego doświadczenia...
Dla posiadaczy Foczki MK3 i telefonu od Moto.
Model One Vision po aktualizacji do Androida 11 nie może nawiązać stabilnego połączenia z SYNC3 po Bluetooth. Aktualizacja SYNC3 nie pomaga, reset telefonu nie pomaga. Były już ze dwie aktualizacje miesięczne na Androida. Nadal bez zmian. Zagraniczne fora potwierdzają problem i dodają info również o Volvo i Maździe.

Ten sam telefon nie ma problemu z SYNC3 w Kudze MK3.
__________________
Odjechały - Fusion 1.4 LPG / Puma 1.6 LPG / Fiesta 1.25 / Focus MK3.5 1.6 125 kucy
Ino Kuga MK3 Titanium X się ostała
smokeh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-11-2021, 08:20   #3445
misieklodz
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 11-04-2021
Skąd: Kalino
Model: EDGE
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 4
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał misieklodz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w Edge SEL w Synch3 coś jest nie tak a GPS - pokazuje bardzo niedokładnie pozycje samochodu ,ale nie piszę o 200mb tylko np 2 -3 km
Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym i mógłby pomóc?
Temat u nas ogarniety ,u nas pomogła podmiana anteny ,stara była w takim razie uszkodzona .
misieklodz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2021, 17:20   #3446
Jarri S-max
ford::average
 
Avatar Jarri S-max
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 18-10-2018
Skąd: Toruń
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI EcoBlue
Rocznik: 2018
Postów: 96
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Kto wie w czym rzecz?
Panowie, nie jestem tak biegły w ulepszaniu systemów SYNC 3 jak Wy pod kątem audio i stąd moje pytanie: co zrobić, żeby odtwarzacz wyświetlał okładki płyt podczas odtwarzania muzyki ze sprzętu Apple (głównie iPhone`a) po podłączeniu bluetooth? W części okładki wyświetla, w części nie i to niezależnie czy Gracenote jest włączony czy wyłączony.
Od nowa wgrałem do smartfona całą bibliotekę z moją muzyką, gdzie do każdego albumu, a nawet do każdego utworu wgrałem jpg-i z oryginalnymi okładkami albumów. Podczas odtwarzania playlisty mój Sync 3 raz wyświetla okładki, a raz jakieś okładki, których ja w swoich utworach, ani też w albumach nie mam. Załączam fotki z danych po ostatniej aktualizacji (we wcześniejszych aktualizacjach też tak było, dlatego całą bibliotekę moich utworów z okładkami zrobiłem od nowa).

Czy wiecie jak to wreszcie zmienić? co zrobić żeby system zaciągał moje okładki do każdego utworu, a nie tylko do części?
Czy może tu chodzić o np. rozdzielczość okładek, że np. jest różna? czy raczej coś jest nie tak z samym systemem? Czy lepiej włączyć Gracenote czy nie?

Z góry dzięki za pomoc!!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_0106.jpg (91.4 KB, 103 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_0107.jpg (99.1 KB, 87 wyświetleń)
__________________
Henry Ford powiedział: Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej

Ostatnio edytowane przez Jarri S-max ; 08-11-2021 o 17:23
Jarri S-max jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2021, 18:53   #3447
domekrap
ford::average
 
Imię: Zdzisław
Zarejestrowany: 01-02-2021
Skąd: Suwałki
Model: Kuga Vignale
Silnik: 2.0 202 KM
Rocznik: 2018
Postów: 61
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

.......Wystarczy nacisnąć klawisze i w tym samym momencie włożyć pendrive....
Potwierdzam, działa. Bawiłem się forscanem ale metoda ręcznego startu synca jest lepsza.
domekrap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2021, 06:51   #3448
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,685
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

@ Jarri S-max . Spróbuj zmienić rozdzielczość okładek w jpeg. Jeżeli okładka jest zaszyta w mp3,flac itp . to należy od nowa zakodować obrazek w utworze np. za pomocą mp3tag . Mozolna robota , bo trzeba sprawdzić po kolei każda płytę lub utwór..
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2021, 19:55   #3449
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,517
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Jarri S-max Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kto wie w czym rzecz?
Panowie, nie jestem tak biegły w ulepszaniu systemów SYNC 3 jak Wy pod kątem audio i stąd moje pytanie: co zrobić, żeby odtwarzacz wyświetlał okładki płyt podczas odtwarzania muzyki ze sprzętu Apple (głównie iPhone`a) po podłączeniu bluetooth? W części okładki wyświetla, w części nie i to niezależnie czy Gracenote jest włączony czy wyłączony[…]
Witam
Zanim poświecisz długie, zimowe wieczory na sprawdzanie wszystkich utworów,
proponuję: wgrać utwory na pendriva i sprawdzić jak się utwory zachowują podczas odtwarzania z USB

- Może problemem jest produkt Apple
- może problem z obsługą bluetooth w Twoim telefonie

pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2021, 23:54   #3450
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,685
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Najczęściej problemem jest totalna rozpierducha w plikach i brak jakichkolwiek w nich reguł. Nie ma dobrej rady na to tylko mozolna praca oraz szukanie zmian w poszczególnych plikach i ich nazewnictwie. Mam 1Tb Flac-ów w aucie i żadnych problemów z wyświetlaniem nazw i okładek. Te same pliki "śmigają " w domu na serwerze Logitech Squeezebox i też nie robią żadnych problemów. Najczęstszą przyczyną problemu wyświetlania lub nie okładki z płytą , jest sprawdzenie prawidłowego osadzenia pliku jpeg lub jpg w pliku muzycznym.

Ostatnio edytowane przez sabaciontko ; 10-11-2021 o 23:57
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.