Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-04-2006, 12:07   #11
Pavlis83
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-03-2006
Model: Ford Fiesta
Silnik: TDCi
Rocznik: 05
Postów: 181
Domyślnie

myslisz ze to urzadzonko za bodaj 19 pln ma taka opcje? Niby wszystko fajnie ale musisz uwazac kiedy otwierasz drzwi... np zima na parkingu... odpalasz auto ustawiasz nawiemy itd i idziesz skrobac szyby wiec chcesz wyjsc z auta wiec otwierasz drzwi wychodzisz zamykasz... masz otwarcie drzwi przy wlaczonym silniku a to urzadzenie przy calej jego skutecznosci i zaletach nie odroznia czy drzwi otwiera zlodziej czy kierowca... wiec po 30 sec odepnie zaplon

poza tym ja w miescie jezdze z zamknietymi drzwiami od srodka

__________________
http://forum.fordclubpolska.org/viewtop ... 794#194794
Zapraszam do oglądania i komentowania tych dwoch filmów o wyścigach
Pavlis83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2006, 12:29   #12
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie

Czasami to rzeczywiście przeszkadza, ale z drugiej strony całkowicie jest wyeliminowana
czynność włączenia, które następuje automatycznie po otwarciu drzwi lub wyłączeniu zapłonu.

Nazakładałem się już trochę i tych blokad elektronicznych i Bear-Lock'ów
i jak ktoś nie chce założyć obu (co jest najlepsze),
to pojedyńczo lepiej chroni ta pierwsza.
Co do tego nie mam wątpliwości.
__________________
Tylko floty!
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2006, 12:34   #13
blue333
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-03-2006
Skąd: Front Wschodni
Postów: 270
Domyślnie

sluchajcie koledzy, a sam autoalarm plus immobil. nie wystarczy? Jak dla mnie, to przecież i tak na kazde zabezpieczenie znajdzie się obejscie, tylko kwestia potrzeby zlodzieja lub zleceniodawcy. Majac alarm (jakis nowy model) chyba mozna spac spokojnie, no i ubezpiecznie pomoze (choc nie wiem jak to jest w przypadku kradziezy, do tej pory mialem tylko stluczki :fcp8 na szczescie). no chyba ze sie auta nie ubezpiecza. A mówią przezorny ubezpieczony/ :fcp23
__________________
--------------------------------------
Pozdrawiam
Krzysztof
--------------------------------------
330 Nm to jest to !!! Mój apetyt rośnie w miarę jeżdżenia !!!
blue333 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2006, 12:50   #14
Pavlis83
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-03-2006
Model: Ford Fiesta
Silnik: TDCi
Rocznik: 05
Postów: 181
Domyślnie

Wg mnie choc moge sie mylic alarm to zbedny wydatek.

Zalózmy ze nie macie alarmu w samochodzie. Wyje cos na zewnatrz <autoalarm jakis> I powiedzcie tak z reka na sercu ile razy na np 10 wyć alarmu zainteresowaliscie sie tamatem na tyle zeby bodaj podejsc do okna i zobaczyc czy to nie sasiada fure kroja. napewno nie 10/10 wiec skad zalozenie ze ktos inny zwroci uwage na wasze wyjace auto pod wasza nieobecnosc. hmm?

Przy zadnym zabezpieczeniu nie mozna spac spokojnie. Choc ostatnio czytalem ze juz mozna coraz bardziej spokojnie spac bo spadla liczba kradziezy aut bo jest rynek przesycony autami zza granicy wiec ciezko fure uplynnic a podejrzana to juz wogole no i czesci tez jest dosc sporo bo tych aut niektorych nie ma juz jak zarejestrowac to ida na blache

a tak juz na koniec mojego wywodu to uwazam ze mechaniczne zabezpieczenia i wewntualnie cos takiego jak owawiany tutaj "tajny ukryty guzik" sa najlepsze Elektroniczne zabezpieczenia mozna obejsc byle palmtopem i podpinka z oprogramowaniem a do mechanicznych to juz trzeba chodzic zpilka do metalu albo z wiertarka albo z nozycami itp
__________________
http://forum.fordclubpolska.org/viewtop ... 794#194794
Zapraszam do oglądania i komentowania tych dwoch filmów o wyścigach
Pavlis83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-05-2006, 06:35   #15
xavi
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-03-2006
Skąd: Bełchatów
Postów: 269
Domyślnie

Blokada podłączona :fcp3

Zeszło mi przy tym prawie 3 godziny - ale pierwszy raz grzebałem w instalacji auta :fcp12

Kłopoty to zlokalizowanie odpowiednich przewodów oraz fatalny dostęp do miejsca pracy.

Ale ogólnie Działa :fcp7 :fcp7 :fcp7

Mało tego - myślę, że trudno będzie teraz odpalić auto, bo miejsce przerwania instalacji jest bardzo nietypowe :fcp14
__________________
Do pracy MKII 2.0 Zetec + BLOS
Do zabawy ( o przepraszam - do naprawy) MKIII 2.0 TDCI 130 KM 330 Nm
xavi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2006, 14:39   #16
ewenement39
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-01-2006
Skąd: Olsztyn
Postów: 345
Domyślnie

A ja napiszę coś zupełnie innego. Wątpię abyś padł ofiarą kradzieży, ale w przypadku nowego auta (prawie nowego) warto wykupić AC. Bo fury może i nikt ci nieukładnie, ale niech tylko ktoś szybę Ci wybije to pewnie AC się zwróci czy inne podobne sytuacje.
__________________
Martwisz się, że ja nie mam pieniędzy? Nie martw się też kiedyś nie będziesz miał! :-)
ewenement39 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2006, 18:18   #17
misoch
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-04-2005
Skąd: lubelskie
Model: brak
Silnik: n/d
Rocznik: 1900
Postów: 78
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pavlis83
Ja mam bolec w skrzyni biegów taki ktory sie wklada i wyjmuje w calosci.
A czy taka blokada jest z reguły montowana fabrycznie czy można ją łatwo potem założyć?
misoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2006, 14:13   #18
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie

Cytat:
A czy taka blokada jest z reguły montowana fabrycznie czy można ją łatwo potem założyć?
Bez problemu w 2 godzinki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Tylko floty!
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.