Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|wielkopolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-08-2016, 20:49   #91
wodzmistrz
ford::beginner
 
Avatar wodzmistrz
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 31-05-2016
Skąd: Środa Wielkopolska
Model: FORD FOCUS ST
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2005
Postów: 17
Domyślnie Odp: Spot w Kaliszu

Witajcie!

Mam pytanko, pewnie głównie do adminów / moderatorów, mianowicie: Czy mogę informację / linka do tego tematu wstawić na forum: fordtuning.pl ?

W tej chwili ja oraz kolega Darek z tamtego forum wstępnie zgłaszamy chęć żeby wpaść Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czyli dwie Foczki ST z okolic Poznania byłyby chętne również podjechać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Natomiast całkiem możliwe, że gdybym umieścił info na tamtym forum, to tych Foczek lub Mondków ST byłoby więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Prośba o odpowiedź czy bez problemu mogę tam umieścić info o tym zlocie, no i proszę mnie na razie wstępnie wpisać we wszystkie rubryczki, tj. gokarty, rejs, obiad, przejazd, zdjęcia, whatever Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z kolegą jeszcze poczekajmy zanim zrobi tutaj konto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrowienia i z góry dzięki!
Dawid (wodzmistrz)

__________________
Focus ST MK2 - 390 HP / 518 Nm: Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot RSMK2, Turbo RSMK2, aktuator + Dv Forge, wtryski 550cc, pompa paliwa Quantum, kolektor ssący AIRTEC, szpera MFactory, wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT etc
wodzmistrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2016, 23:07   #92
Litwa525
ford::average
 
Avatar Litwa525
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 09-03-2016
Skąd: Kalisz
Model: Ford Mondeo Mk 3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 23.12.2004
Postów: 86
Domyślnie Odp: Spot w Kaliszu

Kolego jak najbardziej i to działa w obie strony tak więc info z waszego forum o złotych też miło widziane na tym forum. W końcu ford to ford.
Litwa525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2016, 21:42   #93
MATRIX60MW
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-10-2013
Skąd: Kłocko
Model: Ford Focus MK1
Silnik: 1,4
Rocznik: 1999
Postów: 0
Domyślnie Odp: Spot w Kaliszu

Nie widzę problemu rozpowszechnienia informacji o spocie.Główny temat jest na forum FOCUS KLUB POLSKA gdyż tam zrodził się pomysł ze spotem łódzko-wielkopolskim. Charakter spotów trochę się zmienił w porównaniu do tego co było na edycji 1 ale zauważyłem,że ci co załapali bakcyla to z chęcią pokonują prawie 150km na spota który jest raz w miesiącu.

Na tamtym forum trzeba chyba być zarejestrowanym żeby zajrzeć do tematu ale jeśli ktoś chce to podaje bezpośredni link do tematu spotów łodzko-wielkopolskich

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez MATRIX60MW ; 25-08-2016 o 21:47
MATRIX60MW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2016, 15:37   #94
Jamszoł
ford::beginner
 
Avatar Jamszoł
 
Imię: Jurek
Zarejestrowany: 31-01-2015
Skąd: Kalisz
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2,3
Rocznik: 2008
Postów: 26
Domyślnie Odp: Spot w Kaliszu

Cytat:
Napisał MATRIX60MW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na tamtym forum trzeba chyba być zarejestrowanym żeby zajrzeć do tematu
Niestety - potwierdzam
Bez konta na tamtym forumie , nie da sie niczego oblukać
Jamszoł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2016, 16:47   #95
MATRIX60MW
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-10-2013
Skąd: Kłocko
Model: Ford Focus MK1
Silnik: 1,4
Rocznik: 1999
Postów: 0
Domyślnie Odp: Spot w Kaliszu

ja nic na to niestety nie poradzę
MATRIX60MW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2016, 22:55   #96
Litwa525
ford::average
 
Avatar Litwa525
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 09-03-2016
Skąd: Kalisz
Model: Ford Mondeo Mk 3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 23.12.2004
Postów: 86
Domyślnie Odp: Spot w Kaliszu

Najprościej tu umieszczać info o sportach i finał tu mamy forum ford Clubu nie pojedynczych modeli a wszystkich aut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ha żem rozwiązał problem
Litwa525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2016, 10:15   #97
Jamszoł
ford::beginner
 
Avatar Jamszoł
 
Imię: Jurek
Zarejestrowany: 31-01-2015
Skąd: Kalisz
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2,3
Rocznik: 2008
Postów: 26
Domyślnie Odp: Spot w Kaliszu

Cytat:
Napisał Litwa525 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ha żem rozwiązał problem
Przeczytaj tu - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jamszoł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2016, 11:30   #98
Litwa525
ford::average
 
Avatar Litwa525
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 09-03-2016
Skąd: Kalisz
Model: Ford Mondeo Mk 3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 23.12.2004
Postów: 86
Domyślnie Odp: Spot w Kaliszu

A no tak pamięć mam dobrą a krótka ta cholera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Litwa525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-09-2016, 17:49   #99
Jamszoł
ford::beginner
 
Avatar Jamszoł
 
Imię: Jurek
Zarejestrowany: 31-01-2015
Skąd: Kalisz
Model: Mondeo MK4 Titanium
Silnik: 2,3
Rocznik: 2008
Postów: 26
Domyślnie Odp: Spot w Kaliszu

tak sie zastanawiałem co to za reklama sklepu na każdej stronie foruma
W końcu sie zebrałem i kliknąłem - przeca jak wstawione na foruma to chyba się dogadali z naszymi prezesami i inszymi zawiadowcami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wchodze i ? żenada , gdzie nie kliknę , żeby zobaczyć jakąś część - nie ma ceny tylko "skontaktuj się z nami"
Mowy nie ma , żebym cokolwiek u nich kupił
Jamszoł jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-09-2016, 21:10   #100
Litwa525
ford::average
 
Avatar Litwa525
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 09-03-2016
Skąd: Kalisz
Model: Ford Mondeo Mk 3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 23.12.2004
Postów: 86
Domyślnie Odp: Spot w Kaliszu

O której reklamie mówisz tej iparts? Kolega Jacek admin coś pisał że jego firma ma tu reklamy nie wiem jaka to ta jego jest po nazwie ale może warto by się skontaktować z tą firmą i zapytać o cenę.
Litwa525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
spoty



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.