Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-08-2014, 20:29   #171
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Cytat:
Napisał jb007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myśle że po 4-5 wizytach w ASO GERMAZ we Wrocławiu mogę już coś powiedziec na ich temat. Na prawdę wszystkim odradzam to miejsce wolalbym serwis u pana zdzisia niz to miejsce
No popatrz, a ich filia w zielonej górze działa tak samo - NIKOMU NIE POLECAM, nawet największemu wrogowi. Za opóźnienie w naprawie 10 dni, przez co nie miałem czym pojechać na wczasy o czym doskonale wiedzieli, bo 30x dopytywałem się, czy zdążą oraz za spartoloną robotę po całości - bez kitu w stodole u Zdzisia lepiej robią, nie wiem czy tam zatrudniają opóźnionych czy jak, źle pomalowane, źle poskładane, popsute poniszczone itp., zaproponowali mi po skardze - UWAGA - odgrzybienie klimatyzacji gratissss. Nie skorzystałem bo na dzień dzisiejszy po dwóch naprawach (po pierwszej spartaczonej dałem im drugą i ostatnią szansę) nie dałbym im nawet grabi do prostowania...

Ale jakie ładne mają odpowiedzi, pewnie do wszystkich takie same Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg ScreenShot010.jpg (110.0 KB, 145 wyświetleń)

Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2014, 15:58   #172
jb007
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 14-08-2013
Skąd: Wrocław
Model: Titanium S
Silnik: Diesel 2.2
Rocznik: 2012
Postów: 20
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Cytat:
Napisał p.saw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli to co napisałeś jest prawdą, to powinieneś "naskrobać" parę słów do Ford Polska. Ja z powodu oczekiwania 2 tygodniowego na szybę czołową, "ugrałem" w ten sposób darmowy kolejny przegląd.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak wlasnie ten przeglad jest zwrotem za moje nieprzyjemnosci po znikajacych kluczykach ja im k.... dziekuje serdecznie za taka pomoc wole robic odplatnie w kilka godzin przeglad niz juz prawie 2 tygodnie. Nie spotkalem sie z czyms takim nigdzie. Jezeli mozecie unikajcie Germazu bo to jest jakis żart tragedia niewiem jak to miejsce jeszcze funkcjonuje z serwisem. Szlak mnie trafia w ramach rekompensaty robia mi przeglad 2 tygodni hahahaha ja juz tam chodze bo zastanawiam sie czy mi czasem samochodu nie rozkrecaja na czesci bo moze to dziupla. Sorry za wulgaryzmy ale na prawde ciezko to wytrzymac
jb007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2014, 20:38   #173
p.saw
ford::professional
 
Avatar p.saw
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 22-05-2012
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5 FL Titanium
Silnik: 2.0 A8 EcoBlue 190KM
Rocznik: 2019, I rej. 2020
Postów: 1,311
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

jb007, reklamacja na usługę realizowaną przez ASO do Ford Polska może skutkować kontrolą w tymże ASO. Ja właśnie miałem taki przypadek. To nie jest dla ASO specjalnie przyjemne. Jeśli nie wykryją nieprawidłowości po stronie ASO to w uzasadnionym przypadku przyjmują "winę na klatę" i rekompensują w ten sposób niedogodności np. w postaci darmowego przeglądu (materiały + robocizna). Oczywiście reklamacja musi być stanowcza i poparta argumentami. W ten sposób zaoszczędziłem jakieś 700-800 PLN. Z resztą to rozwiązanie podpowiedział mi sam pracownik ASO wiedząc, że to nie oni zawalili sprawę. Od czasu uruchomienia magazynu centralnego w Teresinie Ford Distribution dzieją się dziwne rzeczy, teoretycznie wszystko działa sprawniej i szybciej ale jest więcej pomyłek.
p.saw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-08-2014, 15:11   #174
jb007
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 14-08-2013
Skąd: Wrocław
Model: Titanium S
Silnik: Diesel 2.2
Rocznik: 2012
Postów: 20
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Zgłosiłem do Ford Polska a ponad to wysłałem email do tvn turbo w akcie desperacji w CC dodalem forda niewiem co z tego bedzie ale niech sie dzieje bo juz na prawde mam dosyc
jb007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2014, 22:06   #175
RSBN4N
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-06-2014
Skąd: W-wa Bemowo
Model: Mondeo MK4 / FF3 FL
Silnik: 2.5T 260 KM / 1.5 EB 150
Rocznik: 2009 / 2017
Postów: 127
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Ford Polska to też zabawni ludzie. Po "przygodzie" w ASO Lipski (przy wymianie oleju nie zlali w całości starego, nalali nowy, czego efektem było znaczące przekroczenie stanu maksymalnego no i czarny olej po zaledwie kilkudziesięciu kilometrach) paniusia z Forda odpisala mi, ze zasadniczo to wg nich się czepiam i wszystko jest w porządku.

Samochody mają fajne, ale i ASO i centrala to jakiś ponury żart.
RSBN4N jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2014, 23:05   #176
Wodnik
ford::average
 
Avatar Wodnik
 
Zarejestrowany: 14-06-2011
Skąd: Szczecin
Model: S-Max Titanium
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 131
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

uuuu, dziwni ludzie.
__________________
FORD S-Max Tytanium 2.0 TDCI 140 KM
Detykacja dla AdamJ, MlekoLowickie i innych !
Nigdy nie jest za późno,
żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno,
by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.
(JP II)
Wodnik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2014, 13:29   #177
chuliganus
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-12-2012
Skąd: .
Model: Obecnie brak
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 17
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Napiszę tutaj czysto informacyjnie.
ASO Kielce. Poddane było w stan upadłości, obecnie zmienili nazwę i NIE posiadają historii serwisowania aut zakupionych nawet u nich w salonie. Wszystko zabrał syndyk masy upadłościowej.
Wiem bo wydałem ponad 200 zł i... nic się nie dowiedziałem o aucie przed zakupem - oczywiście mówię tu o jego historii. W pakiecie miałem podłączenie do komputera, ścieżkę zdrowia i sprawdzenie powłoki lakierniczej.
Gdybym wiedział wcześniej, że nie wyciągnę historii auta to pojechałbym na inną stację diagnostyczną celem sprawdzenia auta przed zakupem i stówę byłbym do przodu.
chuliganus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2014, 12:12   #178
StaryKłos
ford::amateur
 
Imię: Roman
Zarejestrowany: 08-10-2014
Model: Ford Focus 1.8TDCi SilverX
Silnik: 115 KM
Rocznik: 2010
Postów: 2
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Ja z kolei mam bardzo dobre wspomnienia z serwisu na Bielanach. Jestem spod Warszawy, a byłem akurat w mieście i usłyszałem charakterystyczny huk z przedniego prawego koła. Najbliżej było ASO na Sokratesa. Pomocy udzielili sprawnie i szybko wymienili łożysko.
StaryKłos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2014, 07:45   #179
baras
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 11-12-2008
Skąd: Wojkowice
Model: C-Max
Silnik: 1,6 TDCi 136 KM 320Nm Powered by Heko
Rocznik: 2014
Postów: 1
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

W zeszłym tygodniu byłem na przeglądzie w Auto Boss Chorzów i z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis. Po raz pierwszy zostałem obsłużony należycie bez żadnych uwag czy niedociągnięć a i cenowo są konkurencyjni.
baras jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2014, 20:52   #180
adek.p 67
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 12-11-2009
Skąd: MAZOWIECKIE
Model: fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2004
Postów: 2
Angry Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Jeśli chcecie żeby wasze auto działało bezawaryjnie to UNIKAJCIE JAK OGNIA SERWISU FORDA /SUZUKI NA AL.KRAKOWSKIEJ W WARSZAWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamiast zrobić przegląd nie dość że urwali linkę otwierania maski jeszcze coś popieprzyli ze jedzie jak wół jeszcze skasowali jak za zboże ,jadę jutro zobaczymy co powiedzą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
adek.p 67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.