Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-05-2008, 21:29   #71
MDMcapital
ford::advanced
 
Avatar MDMcapital
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 07-01-2007
Skąd: Gdańsk
Model: MONDEO MK IV
Silnik: TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 252
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Najprostszym sposobem jest sprawdzenie czy :
w otworze obok lampek oświetlenia wnętrza (nad lusterkiem, taki cylindryczny) jest mikrofon - jeśli nie ma
BT też :fcp27

__________________
Był :GHIA Tiptronik, FULL wypas CZARNY NAVI Denso Mapa EU+PL 2010
Jest MK4 kombi
MDMcapital jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2008, 19:50   #72
pike
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-05-2008
Model: MONDEO MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 201
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał MDMcapital
Najprostszym sposobem jest sprawdzenie czy :
w otworze obok lampek oświetlenia wnętrza (nad lusterkiem, taki cylindryczny) jest mikrofon - jeśli nie ma
BT też :fcp27
Witam ponownie.@ MDMcapital wydaje mi sie ze jest coś w stylu mikrofonu. Tylko nie mam pojęcia jak sie dokopać do włączenia bluetootha . Moze jest jakiś tryb serwisowy który uaktywnia opcje telefonu wszystko jest "reject all" i przekreślona słuchawka telefonu nawet nie wiem jak włączyć wyszukiwanie. Dolaczam fotke gornej lampki.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20080517520.jpg (16.7 KB, 1903 wyświetleń)
pike jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2008, 21:37   #73
MDMcapital
ford::advanced
 
Avatar MDMcapital
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 07-01-2007
Skąd: Gdańsk
Model: MONDEO MK IV
Silnik: TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 252
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

jak otworzysz schowek na okulary, palcami wyczujesz dwa zaczepy wsówane, wystarczy kazdy z nich lekko udciągnąć np płaskim wkrętakiem i wtedy wyjmiesz całą obudopwe wraz z lampką :-)
__________________
Był :GHIA Tiptronik, FULL wypas CZARNY NAVI Denso Mapa EU+PL 2010
Jest MK4 kombi
MDMcapital jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2008, 21:11   #74
Bien11
ford::average
 
Avatar Bien11
 
Zarejestrowany: 19-12-2007
Model: Mondeo Ghia HTB
Silnik: 2.0 TDCI 130/6
Rocznik: 2005
Postów: 191
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

to czy ma sie bluetooth mozna sprawdzic o ile sie nie myle w menu serwisowym (10 sekund przytrzymac menu, wpisac kod - 842520, wejść w general info) są tam dane o zmieniarce, BT, RSE itd.
Bien11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2008, 22:08   #75
pike
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-05-2008
Model: MONDEO MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 201
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Bien11
to czy ma sie bluetooth mozna sprawdzic o ile sie nie myle w menu serwisowym (10 sekund przytrzymac menu, wpisac kod - 842520, wejść w general info) są tam dane o zmieniarce, BT, RSE itd.
O swietnie jakos nie usmiechalo mi sie rozbieranie dopiero co zakupionego auta.Tymbardziej ze mam jasne tapicerki. To wersja GHIA X, wiec mogloby sie wydawac ze powinno byc wszystko. Ale okaze sie jutro. @MDMcapital zeby zadziala mapa z TOYOTY konieczna jest aktualizacja firmware z Twojej strony? Samochod jest z lutego 2005 ....niestety nie wiem jaka ma wersje softu. Pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi.
pike jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2008, 06:48   #76
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał pike
Cytat:
Napisał Bien11
to czy ma sie bluetooth mozna sprawdzic o ile sie nie myle w menu serwisowym (10 sekund przytrzymac menu, wpisac kod - 842520, wejść w general info) są tam dane o zmieniarce, BT, RSE itd.
O swietnie jakos nie usmiechalo mi sie rozbieranie dopiero co zakupionego auta.Tymbardziej ze mam jasne tapicerki. To wersja GHIA X, wiec mogloby sie wydawac ze powinno byc wszystko. Ale okaze sie jutro. @MDMcapital zeby zadziala mapa z TOYOTY konieczna jest aktualizacja firmware z Twojej strony? Samochod jest z lutego 2005 ....niestety nie wiem jaka ma wersje softu. Pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi.
Wielkiej filozofii nie ma aby zdjac i zalozyc ta plastikowa obudowe (swiatelko + schowek na okulary). Max 30s. Ubrudzic tez sie nie ubrudzisz. I w kazdym Mondziaku jest jasna podsufitówka, niezaleznie od wersji (Ghia czy Trend).

Wersja softu mozna podejrzec rowniez w trybie serwisowym :fcp2
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2008, 20:59   #77
pike
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-05-2008
Model: MONDEO MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 201
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Dzisiaj sprawdzilem czy moja nawigacja posiada BT. I z tego co widze faktycznie jest. Panowie wielka prosba do Was jako znawcow tematu. Ciagle mam w menu telefonu "reject all" czyli "odrzucaj wszystko". Jak pozbyc sie tej opcji i jak zsynchronizowac telefon z moim "fordzikiem". W N70 wlaczylem BT i wyszukuje aktywne urzadzenia BT . niestety telefon nic nie znajduje. Nie mam juz pomyslow,a jak pojade do Forda to za sama porade policza mi 100 zł. Jesli znajdzie sie jakas dobra duszyczka prosze o pomoc.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20080519521.jpg (39.6 KB, 2006 wyświetleń)
pike jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2008, 21:20   #78
MDMcapital
ford::advanced
 
Avatar MDMcapital
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 07-01-2007
Skąd: Gdańsk
Model: MONDEO MK IV
Silnik: TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 252
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Alez leniuszek z Ciebie
[...link...]
plik bloototh.pdf
__________________
Był :GHIA Tiptronik, FULL wypas CZARNY NAVI Denso Mapa EU+PL 2010
Jest MK4 kombi
MDMcapital jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2008, 11:35   #79
pike
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-05-2008
Model: MONDEO MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 201
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

@MDMcapital...oczywiscie pierwsze co zrobilem to przejrzalem wszystkie twoje pliki. Dzieki za udostepnienie i twoja ciezka prace z przygotowaniem opisu do nawigacji. Jak najbardziej skupilem sie rownierz na pliku z opisem BT. Zgodnie z opisem ustawilem telefon na tryb publiczny i wlaczylem wyszukiwanie nowego sprzetu. Jednakze telefon nie znalazl zadnego sprzetu o nazwie "FORD AUDIO" W pierwszym punkcie uruchomienia BT jest wpis ze musze aktywowac BT w telefonie i jednostce audio....I tu problem....gdzie to aktywowac ????? Na kierownicy po prawej stronie mam da guziki ON i OFF , ale one nic nie daja.Na ekranie nawigacji w opcjach menu tez nie ma wlaczania i wylaczania BT pomimo, iz GENERAL INFO pokazuje BT PHONE:YES. @MDMcapital wiem ze jestes osoba jak najbardziej kompetentna w tym temacie. Moze spotkales sie kiedys z podobnym problemem , a moze ktorys z szanownych uzytkownikow ma podobna nawigacje i wie jak uruchomic na tym telefon. Bede bardzo wdzieczny za kazda wskazowke..

Czy aby zadzialal BT musi byc zamontowana ta przystawka do telefonu???
pike jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2008, 14:28   #80
Bien11
ford::average
 
Avatar Bien11
 
Zarejestrowany: 19-12-2007
Model: Mondeo Ghia HTB
Silnik: 2.0 TDCI 130/6
Rocznik: 2005
Postów: 191
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

a ile kosztuje założenie bluetootha? bo w moim nie ma i troche lipa że sam przycisk phone i miejsce na mikrofon....... tylko modulłu zapomnieli wsadzić (niby taki drogi system i jeszcze chcieli kasy)
Bien11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.