Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-10-2018, 14:17   #1
konmos
ford::amateur
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 30-10-2018
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2005
Postów: 4
Domyślnie Podłączenie telefonu

Cześć! Jestem świeżym właścicielm Forda FOCUS MK2 2005, większość odpowiedzi na nurtujące mnie pytania już znalazałem na Forum.
Jednak z jedną sprawą mam problem. W radiu 6000CD mam funkcję PHONE, bo jej naciśnięciu pojawia się komunaikt "NO PHONE UNAVAILABLE". Czy to oznacza, że mam wbudowny moduł BT czy chodzi mu o podłączenie telefonu do tej dziwnej stacji przy hamulcu ręcznym.
Proszę o pomoc

konmos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2018, 18:31   #2
sokol1990
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-09-2015
Skąd: Piła
Model: Focus Mk2
Silnik: 2.0 TDCi 136km
Rocznik: 2005
Postów: 95
Domyślnie Odp: Podłączenie telefonu

Cytat:
Napisał konmos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć! Jestem świeżym właścicielm Forda FOCUS MK2 2005, większość odpowiedzi na nurtujące mnie pytania już znalazałem na Forum.
Jednak z jedną sprawą mam problem. W radiu 6000CD mam funkcję PHONE, bo jej naciśnięciu pojawia się komunaikt "NO PHONE UNAVAILABLE". Czy to oznacza, że mam wbudowny moduł BT czy chodzi mu o podłączenie telefonu do tej dziwnej stacji przy hamulcu ręcznym.
Proszę o pomoc
A próbowałeś łączyć się poprzez bluetooth ze swoim telefonem? Jeśli masz bluetooth, to Twój telefon powinien znaleźć takie urządzenie, jak ford audio.
Ja mam co prawda u siebie radio denso, ale też mam przy hamulcu ręcznym tą stację w której i tak nie ma wlozonego żadnego telefonu, a mimo to łącze się poprzez bluetooth że swoim smartfonem. Wydaje mi się, że gdybyś nie miał modułu bluetooth, to po naciśnięciu przycisku phone po prostu wyciszało by Ci tylko radio.
sokol1990 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2018, 18:59   #3
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,534
Domyślnie Odp: Podłączenie telefonu

Cytat:
Napisał sokol1990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi się, że gdybyś nie miał modułu bluetooth, to po naciśnięciu przycisku phone po prostu wyciszało by Ci tylko radio.
Dokładnie tak, jeśli radio jest bez BT to pojawia się MUTE
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2018, 11:02   #4
konmos
ford::amateur
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 30-10-2018
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2005
Postów: 4
Domyślnie Odp: Podłączenie telefonu

Dzięki serdeczne! Udało się połączyć przez BT, musiałem tylko dotrzeć do usunięcia zapamiętanych telefonów, usunąć je i teraz jestem połączony z Ford Audio.
konmos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
6000cd , focus mk2


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.