Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-06-2017, 23:02   #1
pawbur84
 
Postów: n/a
Smile Mondeo MK4 2.0 benzyna rok 20 z Zakopanego - czy warto kupić?

Witajcie Panie i Panowie,

czytając różne posty na tym forum uznałem, że też spróbuję i poproszę pomoc.

Chciał bym zakupić Mondeo MK4 (jeśli trafi się opcja, to po lifcie - po prostu wydaje mi się ładniejszy, noi młodszy).

Znalazłem na otomoto takie ogłoszenie:
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...tml#e64f51449d

VIN: WF0EXXGBBEBK68266
Pierwsza rejestracja: 12 maj 2011
Tablica rejestracyjna: KTT80VF
Silnik: 2.0L Duratec-HE PFI (145PS)
Przebieg: 96 tyś.


Nie oglądałem tego samochodu osobiście, jako że do Zakopanego mam kawałek, wolał bym jechać z jakimś zestawem informacji i sugestii od Was.

Dodatkowo, słowo PILNE w tym ogłoszeniu nieco mnie odstrasza, cena też jest niższa niż inne pojazdy, które widziałem z tego rocznika. Oczywiście, będąc mniej więcej zdecydowanym chciał bym z takim pojazdem podjechać do salonu Forda (chyba jakiś jest w Nowym Targu).


Jest też dość istotna kwestia, tj. wyposażenie. Próbowałem znaleźć na własną rękę różnice w tych wersjach i czymże jest ten SilverX w całej tej grupie Trendów, Ghia, Tytanów itp. Jeśli macie więdzę w tym temacie, poproszę również o kilka słów wyjaśnienia.

Będę wdzięczny za wszelaką pomoc.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2017, 06:10   #2
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0 benzyna rok 20 z Zakopanego - czy warto kupić?

Cytat:
Napisał pawbur84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest też dość istotna kwestia, tj. wyposażenie. Próbowałem znaleźć na własną rękę różnice w tych wersjach i czymże jest ten SilverX w całej tej grupie Trendów, Ghia, Tytanów itp. Jeśli macie więdzę w tym temacie, poproszę również o kilka słów wyjaśnienia.
Silver X to Ambiente czyli najslabsza wersja z mozliwych. Ten przynajmniej grzana szybe przednia ma, ale to chyba tyle z dodatkow.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2017, 08:10   #3
szewczenko
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-04-2012
Model: Focus mk3
Silnik: 1.6 Ti-VCT 125 KM
Rocznik: 2018
Postów: 19
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0 benzyna rok 20 z Zakopanego - czy warto kupić?

chyba na plus mały przebieg i to, że w benzynie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak nie przeszkadza słabiutkie wyposażenie i stan karoserii i 5 biegów, to to jechać i oglądać
znajomy miał chyba taki silnik w Galaxy, zagazowany! chwalił.
szewczenko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2017, 08:22   #4
Jakub
ford::professional
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 14-09-2004
Skąd: Bielsko - Biała
Model: Kuga
Silnik: 1.5
Rocznik: 2020
Postów: 1,930
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0 benzyna rok 20 z Zakopanego - czy warto kupić?

SilverX 4szyby w prądzie grzana szyba przód klimatron. Całą resztę spokojnie dołożysz sam.

Wytaptane z telefonu.
Jakub jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2017, 01:04   #5
pawbur84
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0 benzyna rok 20 z Zakopanego - czy warto kupić?

Jakub, jako że dopiero zaczynam przygodę z Fordem, rozwiń proszę to co napisałeś, tj. "Całą resztę spokojnie dołożysz sam.".

Dzięki Wam za dotychczasowe opinie.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2017, 08:32   #6
Paramedyk
ford::average
 
Avatar Paramedyk
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 11-06-2014
Skąd: Kraków
Model: MK4 Titanium
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 146
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0 benzyna rok 20 z Zakopanego - czy warto kupić?

Koledze chodzi o to, że wyposażenie, którego nie ma na pokładzie a które chciałbyś mieć możesz sam dołożyć do auta. Jeśli będziesz umał to sam swoimi ręcami a jeśli nie będziesz umiał to swoimi ręcami wyciągniesz z portfela banknoty a robotę zrobi ktoś inny.
Co do wyposażenia tego konkretnego auta - nie wiem jakie masz potrzeby na codzień. Ale jeśli dołożysz tempomat i światła dzienne to zrobi Ci się autko niewiele odbiegające od tych "lepiej wypasionych" jeżdżących po drogach czy pojawiających się na forum. Do tego jakieś alufelgi na przykład i jazda... Kolorek ładny. Jeśli Ci się będzie chciało to listwy chrom czy lakierowane klamki jeszcze dodadzą uroku.
Paramedyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2017, 09:08   #7
pawbur84
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0 benzyna rok 20 z Zakopanego - czy warto kupić?

Paramedyk, dzięki za odpowiedź, sarkazm dodał jej uroku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Nie wiem co można dołożyć, stąd zapytałem. Jak, pewnie ogarnę, są internetu i.. ręce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Część, w której piszesz, że nie będzie to odbiegać wiele od tego co jest na rynku jest też wartościową, dzięki. Widać, że masz doświadczenie, więc powiedz mi czy cena jest OK, widzę te modele też w niższych cenach, no 36k.

Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2017, 09:23   #8
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0 benzyna rok 20 z Zakopanego - czy warto kupić?

cena jest OK, ten o którego mnie pytałeś ma ciut więcej na wyposażeniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. np tempomat, podgrzewane przednie siedzenia,, czujniki parkowania przód i tył, składane lusterka, zestaw głośnomówiący Parrot. i rocznik 2012
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 10-06-2017 o 09:27
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2017, 12:15   #9
Paramedyk
ford::average
 
Avatar Paramedyk
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 11-06-2014
Skąd: Kraków
Model: MK4 Titanium
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 146
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0 benzyna rok 20 z Zakopanego - czy warto kupić?

Cytat:
Napisał pawbur84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Paramedyk, dzięki za odpowiedź, sarkazm dodał jej uroku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Nie wiem co można dołożyć, stąd zapytałem. Jak, pewnie ogarnę, są internetu i.. ręce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Część, w której piszesz, że nie będzie to odbiegać wiele od tego co jest na rynku jest też wartościową, dzięki. Widać, że masz doświadczenie, więc powiedz mi czy cena jest OK, widzę te modele też w niższych cenach, no 36k.

Pozdrawiam.
Co do cen to zawsze dyskusyjny temat i raczej lepiej jak wypowiedzą się koledzy, którzy mają szersze spojrzenie na rynek. Ja za swojego dałem 4,5 tys. chyba więcej, podobny przebieg, rok młodszy był i titanium. Więc postrzegam to co masz jako całkiem normalną cenę (w sensie nie "okazję"). Może z tysiąc jeszcze do utargowania, co? Na te niby rysy na nadwoziu. Jak położysz kasę na stole może się uda.
Musisz go zobaczyć. Dla mnie rysa to ślad po gałązce widoczny o jednej godzinie pod jednym kątem o zachodzie słońca. Dla innego "rysą" będzie ślad po widłach na drzwiach.
Jeśli byłoby z nim ok to ja bym się przymierzał.
Paramedyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2017, 15:53   #10
-Mariolka
ford::amateur
 
Imię: Karolina
Zarejestrowany: 10-06-2017
Skąd: Kraków
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0 benzyna rok 20 z Zakopanego - czy warto kupić?

Cytat:
Napisał pawbur84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie Panie i Panowie,

czytając różne posty na tym forum uznałem, że też spróbuję i poproszę pomoc.

Chciał bym zakupić Mondeo MK4 (jeśli trafi się opcja, to po lifcie - po prostu wydaje mi się ładniejszy, noi młodszy).

Znalazłem na otomoto takie ogłoszenie:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

VIN: WF0EXXGBBEBK68266
Pierwsza rejestracja: 12 maj 2011
Tablica rejestracyjna: KTT80VF
Silnik: 2.0L Duratec-HE PFI (145PS)
Przebieg: 96 tyś.


Nie oglądałem tego samochodu osobiście, jako że do Zakopanego mam kawałek, wolał bym jechać z jakimś zestawem informacji i sugestii od Was.

Dodatkowo, słowo PILNE w tym ogłoszeniu nieco mnie odstrasza, cena też jest niższa niż inne pojazdy, które widziałem z tego rocznika. Oczywiście, będąc mniej więcej zdecydowanym chciał bym z takim pojazdem podjechać do salonu Forda (chyba jakiś jest w Nowym Targu).


Jest też dość istotna kwestia, tj. wyposażenie. Próbowałem znaleźć na własną rękę różnice w tych wersjach i czymże jest ten SilverX w całej tej grupie Trendów, Ghia, Tytanów itp. Jeśli macie więdzę w tym temacie, poproszę również o kilka słów wyjaśnienia.

Będę wdzięczny za wszelaką pomoc.

Cześć,
Byłeś oglądać?
My nie dawno wróciliśmy.
Samochód niby ok, ale byliśmy z kolegą lakiernikiem i doszukał się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. trzech zlewek lakieru na tylnym lewym błotniku po otwarciu drzwi, po otwarciu bagażnika ewidentnie nie domalowany kawałek zderzaka z lewej strony, jakieś drobniutkie śmieci na dachu pod lakierem, przednia szyba się rozkleja, kolega jest bardzo skrupulatny, ale cóż coś jest na rzeczy.
Przegląd robiony był w maju, a nikt nie zauważył rozwalonego mieszka przy przekładni kierownicy z prawej strony.
Właściciel trochę się zdenerwował, że nic nie było robione na pewno, ale kto wie może poprzedni właściciel coś robił.
Szukamy dalej.
Pozdrawiam
-Mariolka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.