Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-12-2013, 07:55   #71
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,548
Domyślnie Odp: Dorobienie drugiego kluczyka

Pilota nie trzeba programować w serwisie - to zbędny koszt, jedynie sam immobiliser Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Samodzielnie można sobie doprogramować do 8 pilotów (Focus mk2/Kuga itp) lub 4 (focus mk1/ Fiesta mk6 itp.) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2013, 08:36   #72
Pawełsz
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-01-2012
Skąd: Polska
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 TDDi
Rocznik: 2000
Postów: 95
Domyślnie Odp: Dorobienie drugiego kluczyka

Koledzy trochę daleko mieszkacie,bo ja w Pruszkowie dorobiłem kluczyk z immobilizerem (odpalanie,centralny zamek),a drugi dostałem tylko do otwierania drzwi i wszystko wyniosło mnie 160zł.
Pawełsz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2013, 09:57   #73
Zdzich K.
ford::average
 
Imię: Zdzich
Zarejestrowany: 23-10-2013
Skąd: Warszawa
Model: Merc 211 'Avantgarde'
Silnik: 2,6 Pb/LPG
Rocznik: 2003
Postów: 186
Domyślnie Odp: Dorobienie drugiego kluczyka

Cytat:
Napisał Pawełsz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy trochę daleko mieszkacie,bo ja w Pruszkowie dorobiłem kluczyk z immobilizerem (odpalanie,centralny zamek),a drugi dostałem tylko do otwierania drzwi i wszystko wyniosło mnie 160zł.
Pawle, podeślij mi proszę, ten namiar na Pruszków - ja na szczęście mieszkam dość blisko a w Pruszkowie bywam dwa - trzy razy w tygodniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zdzich K. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2013, 12:35   #74
lukizkrakowa
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 19-11-2013
Skąd: KR
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 22
Smile Odp: czy można dorobić drugi kluczyk?

Mam pytanie, czy jak kupię kluczyk z pilotem, przełoże imo... czy podczas programowania pilota moge cos popsuć...odkodowac kluczyki oryginalne...?
lukizkrakowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2013, 13:06   #75
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,548
Domyślnie Odp: czy można dorobić drugi kluczyk?

Cytat:
Napisał lukizkrakowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie, czy jak kupię kluczyk z pilotem, przełoże imo... czy podczas programowania pilota moge cos popsuć...odkodowac kluczyki oryginalne...?
Nie da się w ten sposób niczego popsuć i można śmiało zaprogramować pilota. Trzeba tylko uważać na pastylkę immo bo szklana fiolka może pęknąć
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2013, 22:19   #76
Zdzich K.
ford::average
 
Imię: Zdzich
Zarejestrowany: 23-10-2013
Skąd: Warszawa
Model: Merc 211 'Avantgarde'
Silnik: 2,6 Pb/LPG
Rocznik: 2003
Postów: 186
Domyślnie Odp: Dorobienie drugiego kluczyka

Tak więc, Paweł namiar podał telefonicznie, ale mi trochę zeszło, by to "dorabianie" przeprowadzić skutecznie, tym niemniej dziś je załatwiłem i mogę uszczegółowić dane. Wynik w postaci drugiego kluczyka dla Fokusa na dziś, to 220 złotych. W cenie jest kompletny kluczyk z immo, nacięcie grota, zaprogramowanie i sparowanie kompletu.
Koszt dorobienia dla Mondeo Mk3 jest również bardzo pozytywny w porównaniu do innych serwisów a mianowicie mnie wyniósł 350 złotych a w tym: drugi kompletny kluczyk z immobilizerem, nacięcie grotu, przeprogramowanie kodów w obu kluczykach, usunięcie z rejestru dwóch innych kluczy, które ciągle mogły (teoretycznie) otworzyć i uruchomić auto.
Wszystkie powyższe prace trwały ok. 30 minut, czyli mniej od czekania na swoją kolejkę w serwisie F Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Gdyby ktoś potrzebował, to podaję adres: Pruszków al. Wojska Polskiego (58, 60A) naprzeciwko LIDLa a obok Rossmanna -> Serwis Kluczy i SZEWC - dwa w jednym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Od siebie polecam ten serwis i Pawłowi dziękuję za wstępny namiar - ukłony, Zdzich.
Zdzich K. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2013, 07:37   #77
charlie1986
ford::average
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 23-11-2007
Skąd: Kłobuck
Model: Focus mk1
Silnik: 1,8 Benzin
Rocznik: 2004
Postów: 161
Domyślnie Odp: Dorobienie drugiego kluczyka

a powiedz szczerze, zaprogramowali Ci kluczy do komputera samochodu poprzez WDS czy tylko sklonowali immo ze starego kluczyka bo tak robią najczęściej i po jakimś czasie mogą wystąpić problemy. Ja zakupiłem sobie jajko - pilot i klucz surówke, dociąłem klucz w zakładzie i umówiony jestem na dopisanie klucza do komputera w aso forda, później sam mogę dopisywać ile kluczy chcę
charlie1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2013, 10:11   #78
Zdzich K.
ford::average
 
Imię: Zdzich
Zarejestrowany: 23-10-2013
Skąd: Warszawa
Model: Merc 211 'Avantgarde'
Silnik: 2,6 Pb/LPG
Rocznik: 2003
Postów: 186
Domyślnie Odp: Dorobienie drugiego kluczyka

Napisałem wyżej, że pełne zaprogramowanie z "wymianą kodów", bo miałem dopisane dwa klucze, których nigdy nie posiadałem.
Tego nie da się zrobić przez skopiowanie zapisu starego kluczyka - nie, nie da się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I dlatego uważam, że te moje trzy i pół stówki, to dobra cena, bo serwis wziąłby więcej za same zapisy a gdzie reszta?
Zdzich K. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2019, 13:20   #79
Iped
ford::average
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 19-07-2019
Model: Focus
Silnik: 1.4
Rocznik: 1998
Postów: 164
Domyślnie Koszt dorobienie kluczyka?

Witam.
Chce za jakiś czas dorobić dodatkowy klucz ponieważ mam tylko jeden kluczyk.
Jaki jest koszt dorobienia kluczyka?
Ps. Mam zwykły kluczyk bez pilota.
Iped jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2019, 13:24   #80
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,484
Domyślnie Odp: Koszt dorobienie kluczyka?

Zalezy kto robi, od 150 do 500zl.

Tym którzy zaraz beda krzyczec ze drogo,zwracam uwage ze
-rok 98 wiec moze byc roznie z PATS
-kabel tez trzeba kupic i to taki co obsłuży tak stary rocznik
-dociecie okraglego i grotu i tak trzeba dac do klucznika a dzis nie każdy to zrobi (raczej mało który)

Ostatnio edytowane przez Antej ; 15-09-2019 o 13:33
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.