Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-03-2015, 20:09   #1411
Fisha
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 04-07-2013
Skąd: Będzin
Model: Fiestka, Mondek, Insignia
Silnik: 1.6 TDCi, 2.0 TDCi, 2.0 CDTi
Rocznik: 2005, 2008, 2013
Postów: 88
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

A ja się zdecydowałem na Pirelli P7 Cinturato 235/45/17 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Fisha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2015, 22:10   #1412
piotrek2511
ford::beginner
 
Avatar piotrek2511
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 18-03-2014
Model: Mondeo MK4 Titanium S
Silnik: 2.2 TDCI 175KM->201KM/452NM
Rocznik: 2009
Postów: 22
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Cytat:
Napisał kordyl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przyglądałeś się ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam rozterki czy brać nexeny czy iść w coś znanego.
Hej,
Ja kupiłem Nexeny SU1 w rozmiarze 235/45/18 i zrobiłem w 2014 roku 25 tyś kilometrów. Oceniając subiektywnie- to naprawdę dobre opony, pięknie się prowadzą- jak po szynach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Mają rant ochronny i oznaczenie XL.
piotrek2511 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2015, 22:39   #1413
kordyl
ford::professional
 
Avatar kordyl
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: Warszawa-Sejny
Model: Mondeo TitaniumX Panther Black
Silnik: 2,5T 258KM 396Nm
Rocznik: 2007
Postów: 1,290
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

A jak na mokrym, dobrze trzymają ? Dużo Ci się zużyły?
Widzę, że silnik masz zacny i właśnie brakowało mi opinii osoby, która testowała je na takim aucie.
Ja już kupiłem inne opony, ale wiem że Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] szuka gum w takim rozmiarze. Może się skusi ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
kordyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2015, 23:01   #1414
piotrek2511
ford::beginner
 
Avatar piotrek2511
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 18-03-2014
Model: Mondeo MK4 Titanium S
Silnik: 2.2 TDCI 175KM->201KM/452NM
Rocznik: 2009
Postów: 22
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Na mokrym również się sprawdzają- z tyłu pozostaje siwy ogon wody, co świadczy o dobrym jej odprowadzeniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W zakrętach trzymają mocno i pewnie. Jeżdżę raczej agresywnie, ale zużycie w normie (przy tym rozmiarze i indeksie prędkości Y guma jest twardsza) ubyło około 1 mm. Dałem za nie 1620 PLN.

W razie pytań służę pomocą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrek2511 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2015, 07:43   #1415
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Cytat:
Napisał wildthink Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy może kupiłeś te nexeny, bo czeka mnie zakup letnich na wiosnę, która coraz bliżej i też się nad tymi oponami zastanawiam? A może kto inny się zdecydował? __________________
Kupuje na 100%, tyle że z opinią przyjdzie poczekać do czasu przetestowania.
Tak jak gdzieś już napisałem , znajomy je ma w 200 konnym acordzie i sobie chwali. Zużycie opon dosyć małe i nie ząbkują jak na razie. Poprzednio miał contisportcontact 5 więc porównanie ma do klasy premium.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2015, 18:05   #1416
edmol
ford::beginner
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 23-12-2014
Skąd: Olesno
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Cytat:
Napisał piotrek2511 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na mokrym również się sprawdzają- z tyłu pozostaje siwy ogon wody, co świadczy o dobrym jej odprowadzeniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W zakrętach trzymają mocno i pewnie. Jeżdżę raczej agresywnie, ale zużycie w normie (przy tym rozmiarze i indeksie prędkości Y guma jest twardsza) ubyło około 1 mm. Dałem za nie 1620 PLN.

W razie pytań służę pomocą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Sorry ale nie wierze że przy "raczej agresywnej" jeździe i 25 tyś km opona zużyła się 1mm, jeśli opona ma ok7 mm to by znaczło że zrobisz na niej 175 tys??...jeśli opona ma dobrze trzymać to musi zostawać na asfalcie...
edmol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2015, 09:06   #1417
YatzeK
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-11-2007
Skąd: Lublin
Model: MkIII
Silnik: 2.2TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 223
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Cytat:
Napisał piotrek2511 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na mokrym również się sprawdzają- z tyłu pozostaje siwy ogon wody, co świadczy o dobrym jej odprowadzeniu
Świadczy to wyłącznie o dużej prędkości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mój Mondi :-) Podoba się?
YatzeK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2015, 18:29   #1418
dopawcia
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-07-2012
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2007
Postów: 64
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Dzisiaj przyjechały Vredestein Ultrac Sessanta 235/45 r17, rok produkcji luty 2015 - musiałem w rękawicach nieść bo jeszcze gorące były - tak świeże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale mam ochotę już założyć, chyba w przyszłym tygodniu zmieniam na letni felunek.

Ostatnio edytowane przez dopawcia ; 06-03-2015 o 19:31
dopawcia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2015, 19:44   #1419
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Cytat:
Napisał dopawcia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj przyjechały Vredestein Ultrac Sessanta 235/45 r17, rok produkcji luty 2015 - musiałem w rękawicach nieść bo jeszcze gorące były - tak świeże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale mam ochotę już założyć, chyba w przyszłym tygodniu zmieniam na letni felunek.
Jak zmienisz to wrzuć fotki jak leżą na alufelgachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2015, 19:55   #1420
dopawcia
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-07-2012
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2007
Postów: 64
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Cytat:
Napisał dario6273 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak zmienisz to wrzuć fotki jak leżą na alufelgachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ok, porobię fotosy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dopawcia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
felgi , koła , mk4 , mondeo mk4 , opony , rozmiar , zima



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.