Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-12-2019, 13:27   #31
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć kombi.

Ale to z reguły nie chodzi o kasę. Potrzebuję kupić parę desek i przewieźć je do domu i nie tracic na to zbyt dużo czasu. Jeśli wchodzą do auta i ładunek nie stwarza zagrożenia, to po co tracic czas na umawianie sie z Panem Stefanem. Po prostu jadę wtedy kiedy mi pasuje, kupuje i przywożę. Czasami jest tez tak, że w pierwszym sklepie towaru nie ma i muszę jechać do następnego. Tak jest po prostu wygodniej i praktyczniej niż umawianie z Panem Stefanem. Zresztą, teraz to przed każdym marketem budowlanym stoi furgonetka na minuty i też można wziąć. Ale trzeba jechac we dwójkę - prościej jeśli się da, jechać samemu, wrzucic do auta (np. po drodze z pracy) i po problemie.

kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 14:23   #32
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,380
Domyślnie Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć kombi.

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kumpel wiózł murzyna
Mówi sie Afroamerykanin, murzyn, czy też czarnuch stał się określeniem obraźliwymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wracają do tematu chciałbym powiedzieć że po złożeniu siedzeń z tyłu mamy pełnowymiarowe łóże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 14:29   #33
Pitol321
FCP member
 
Avatar Pitol321
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 26-11-2011
Skąd: Essen
Model: VW Arteon Elegance
Silnik: 2.0TDi 200PS DSG
Rocznik: 2021
Postów: 684
Domyślnie Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć w mondeo mk5 kombi.

Cytat:
Napisał adam127777 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pomijając wszystko - czy zastanawiałeś się co by się stało gdyby z takim pakunkiem przyszło ci gwałtownie zahamować ??? Żeby doprecyzować kompletnie nie przejmuję się twoim samochodem/samochodem którym jeździsz.

Analogicznie - można 'tyle ile ładowności' buraków przewieźć ale jakoś nikt nie praktykuje ? chyba że w BMW ale to temat na inne forum....
Rozumiem, że udało się Panu (chyba nie znamy się z budki z piwem?) wzbudzić głęboko ukryty zmysł jasnowidztwa?
Wie Pan jak wpakowałem ładunek, gdzie i jak jechałem?
Rozumiem że biorąc miarę z siebie samego, z góry uznał mnie Pan za imbecyla?
Gratuluję - sezon 13 Mam Talent czeka...
__________________
Były: Xsara II 2.0HDi 90PS 2000 Focus II 1.6TDCi 109PS 2007 Focus III 1.6TDCi 116PS 2012 Mondeo V 2.0TDCi 180PS 2016 Edge 2.0biTDCi 209PS 2018
Jest: 1. Arteon 2.0TDi 200PS DSG 2021 2. 207CC 1.6THP 156PS 2012.
Pitol321 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 17:44   #34
stary1977mj
ford::average
 
Imię: max
Zarejestrowany: 03-04-2019
Model: Ford Mondeo MK5
Silnik: 2,0 Tdci 180KM
Rocznik: 2015
Postów: 85
Domyślnie Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć kombi.

Panowie po ci tyle nerwów i jadu jakim się tu obdarowujecie.Temat generalnie można zamknąc ,choć może w przyszłości się jeszcze komuś przydać w momęcie jego rozterek czy się zmieści czy nie.Ja wczoraj w paczkach przewiozłem łóżko i 2 szafy,najdłuższy element miał 210 cm.Wszedł bez problemów.Generalnie w mojej kieszeni zostało jakieś 60€,bo tyle sobie panowie życzyli za przewiezienie tych gratów.Tak więc temat nie taki z d...y jak się jednemu wydawało ,chyba że dla niego 60€ to tyle co splunąć.
stary1977mj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 19:03   #35
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć kombi.

jak można już go zamknąć to nie trzeba było go tworzyć-bo nikomu w niczym nie pomógł oprócz kolejnego śmieciowego wątku który zamiast czynić forum przejrzystym powoduje tylko bałagan, i to że ciężko potem coś znależć.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2019, 19:36   #36
stary1977mj
ford::average
 
Imię: max
Zarejestrowany: 03-04-2019
Model: Ford Mondeo MK5
Silnik: 2,0 Tdci 180KM
Rocznik: 2015
Postów: 85
Domyślnie Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć kombi.

Szczerze to śmieciowe to są twoje wypociny nic nie wnoszące do forum jak i wątków.Piszesz aby pisać i nic merytorycznego nie wnosisz.Ot taki forumowy chwast....
stary1977mj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2019, 07:52   #37
adam127777
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 02-04-2010
Model: Mondeo MK5 STL / Kuguar STL
Silnik: EcoBiust R7 3.0 365 KM ;)
Rocznik: 2017 / 2021
Postów: 248
Domyślnie Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć w mondeo mk5 kombi.

Cytat:
Napisał Pitol321 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem, że udało się Panu (chyba nie znamy się z budki z piwem?) wzbudzić głęboko ukryty zmysł jasnowidztwa?

Zwrócenie się do Pana per Ty nie wynikało z braku szacunku - użyłem takiej formy ponieważ jest stosowana na forach i w większości przypadków nikt nie ma z tym problemu łącznie ze mną. Jeśli to Pana dotknęło to przepraszam.

Z budki znać się nie możemy nie bywam.

Sens wypowiedzi był taki że niektórzy nie zdają sobie sprawy co się dzieje z niezamocowanym/źle zamocowanym ładunkiem w czasie gwałtownej zmiany prędkości samochodu - hamowanie/wypadek - stąd pytanie. Odległość i miejsce poruszania się nie ma znaczenia chyba że po własnej działce się jeździ, ponieważ zawsze się może trafić ktoś kto będzie się 'śpieszył' i będziemy mieć nieszczęście go spotkać na drodze.

Może faktycznie przykład z burakami był zbyt drastyczny - nie odnosił się jednak do Pana.
adam127777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2019, 10:06   #38
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,544
Domyślnie Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć kombi.

Temat jest (już?) w Hydeparku, więc nie ma się co spinać moim zdaniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A od siebie dopiszę, że w zeszłym roku przewiozłem w Focusie mk2 HB ponad 2m choinkę. Pień był równo z końcem bagażnika (zamkniętego!) a czubek przy lusterku co czyniło z niej największą choinkę zapachową w samochodzie jaką kiedykolwiek widziała ludzkość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2019, 17:16   #39
milander
Zablokowany
 
Imię: michał
Zarejestrowany: 30-12-2019
Skąd: katowice
Model: For Mondeo mk3
Silnik: 1800
Rocznik: 2006
Postów: 0
Domyślnie Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć kombi.

znajomy przewoził wannę ja zaś swoim przewoziłem karnisze i stelaże pod ścianki K-G
milander jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.