Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-05-2018, 17:59   #21
mbrejecki
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-01-2011
Skąd: kujawsko-pomorskie
Model: Ford Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 TDCI/180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 34
Domyślnie Odp: Mondeo MK V sedan/hatchback brak wycieraczki

Cytat:
Napisał Ogonczyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No Chłopy, dziękuję.
Czyli da się jeździć. Muszę przyznać, że wyciszenie tego auta to bajka. Nie jeździłem Mondeo/liftbackiem i nie wiem jaka jest różnica, ale w tym Mondziaku naprawdę jest cisza (porównując do aut tej klasy).
Ja też wolałbym Liftbacka, ale na ten moment trzeba długo czekać i byłby Trend zamiast Titanium (2018 zamiast 2017).
Ale Titanium we wnętrzu robi "całą różnicę". Dla mnie w podstawowym Mondku trochę jak "nie z tej półki"- ale to żeby nikogo nie urazić, moje zdanie.
Kolega mnie straszy, że go nie odsprzedam, hmm....
Dziękuję za pomoc (chyba, że ktoś mnie jeszcze pocieszy na temat odsprzedaży sedana ;-)
Miłego weekendu
Bierz. Mam sedana który dzięki temu jest cichszy, szyba się nie brudzi, lepiej wygląda, bagażnik jest bardzo duży co prawda nie do wożenia taczek i sześcianów 1x1x1. Walizek włłożysz sporo. Gabaryty dzisiaj wożą firmy kurierskie lub przeprowadzkowe. Co do rowerów załóż sobie hak i bagażnik rowerowy na hak. Super sprawa. A co do sprzedaży na każdy samochód jest klient np wożący do pracy tylko komputer.

mbrejecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2018, 20:44   #22
jaber
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-11-2012
Model: mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 18
Domyślnie Odp: Mondeo MK V sedan/hatchback brak wycieraczki

Cytat:
Napisał mbrejecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bierz. Mam sedana który dzięki temu jest cichszy, szyba się nie brudzi, lepiej wygląda, bagażnik jest bardzo duży co prawda nie do wożenia taczek i sześcianów 1x1x1. Walizek włłożysz sporo. Gabaryty dzisiaj wożą firmy kurierskie lub przeprowadzkowe. Co do rowerów załóż sobie hak i bagażnik rowerowy na hak. Super sprawa. A co do sprzedaży na każdy samochód jest klient np wożący do pracy tylko komputer.
Witam, ja mam od 3 miesięcy sedana. Chciałem liftbacka, ale ceny sedanów w promocji były kuszące, stąd zakup. Jeden problem może być z tą klapą: przy myciu auta zbiera się woda w "rynnie", w miejscu, gdzie kończy się dolna krawędź szyby a zaczyna krawędź bagażnika. Jestem ciekaw jak długo wytrzyma uszczelka, która swoją drogą nie wygląda zbyt solidnie. Czy też to zauważyliście?
jaber jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2018, 09:25   #23
hajdzik
ford::amateur
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 09-07-2013
Skąd: Radzionków
Model: Mondeo MK IV - kombi
Silnik: 2.0 diesel, 163km
Rocznik: 2012
Postów: 1
Domyślnie Odp: Mondeo MK V sedan/hatchback brak wycieraczki

w mojej Borze sedanie też jest ten problem, a nawet większy, szczelina na tyle duża, że nawet w środku są liście patyczki i inne małe rzeczałki

PS. ja też szukam hatcha lub sedana - moim zdaniem ładniej wyglądają niż kombi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hajdzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
klapa bagażnika , wycieraczka


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.