Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|podkarpacka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-06-2016, 15:52   #1
hoho99
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 28-05-2016
Skąd: Rzeszów
Model: MKIV
Silnik: TDCi 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 3
Domyślnie Myjnia ręczna Rzeszów

Witam
może koledzy z Rzeszowa podzielą się doświadczeniami. Które myjnie ręczne warto odwiedzać i jakie ceny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdr!

hoho99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-06-2016, 18:22   #2
cudaczek17
ford::average
 
Avatar cudaczek17
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-06-2013
Skąd: Rzeszów
Model: FOCUS C MAX
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 72
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Cytat:
Napisał hoho99 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
może koledzy z Rzeszowa podzielą się doświadczeniami. Które myjnie ręczne warto odwiedzać i jakie ceny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdr!
WitamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja od kilku lat korzystam z myjni Speedwash na ulicy przemysłowej i jestem zadowolony.Ceny są zróżnicowane w zależności od dni tygodnia.Oczywiście w weekend jest drożej ale mycie i odkurzanie mnie kosztuje ok.8 zł
cudaczek17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2016, 09:49   #3
Ananasek123
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Speedwash całkiem niezła Wypróbowałam we wtorek! Jakby ktoś się wahał to lepiej tam jechać niż się męczyć. Szczególnie na jasnym samochodzie wszystko widać.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2016, 20:58   #4
psylo_rz
ford::amateur
 
Avatar psylo_rz
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 03-09-2015
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Ja tam przestałem jeździć kiedy dowalili takim ciśnieniem, że mi zerwało w poprzednim samochodzie lakier ze zderzaka i z felgi. Poza tym mają ogromne kolejki. Jest masa myjni i tak naprawdę nie różnią się wiele między sobą - przetestowałem już prawie wszystkie w mieście bo myję auto z reguły 1-2 razy w tygodniu. Grunt to nie używać szczotki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pytanie chyba jednak było o myjnię ręczną a nie bezdotykową. Myję czasem w onyxx (chociaż są dość drodzy), z tańszych to też czasem na takiej małej myjni na strzyżowskiej ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]) lub u Zagórskiego ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ])
psylo_rz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2016, 12:48   #5
hoho99
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 28-05-2016
Skąd: Rzeszów
Model: MKIV
Silnik: TDCi 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 3
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

O dzieki, a no wlasnie myjnia ręczna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w bezdotykową nie wierze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hoho99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2016, 18:07   #6
psylo_rz
ford::amateur
 
Avatar psylo_rz
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 03-09-2015
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Bezdotykowa jest OK jeśli jej trochę "pomożesz" własnym sprzętem i potem osuszysz samochód ręcznikiem fluffy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
psylo_rz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2016, 09:26   #7
hoho99
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 28-05-2016
Skąd: Rzeszów
Model: MKIV
Silnik: TDCi 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 3
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Jaki masz patent na bezdotykową ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moze odgapie rytune i sam bede myl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hoho99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2016, 21:42   #8
psylo_rz
ford::amateur
 
Avatar psylo_rz
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 03-09-2015
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Moja procedura trwa kilka minut dłużej niż standardowe mycie, więc oczywiście nie stosuję jej kiedy do stanowiska jest kolejka. Raczej preferuję jeździć na myjnię wtedy, kiedy jest pusto. Wygląda to tak:

1) Standardowe mycie ciepłą wodą z proszkiem
2) Spłukanie
3) Spryskanie auta wodą z proszkiem raz jeszcze
4) Następnie swoją własną czystą rękawicą myję nadwozie i szczotką felgi
5) Spłukuję po raz kolejny
6) Wosk na ciepło + osmoza

Dalsze kroki mogą być wykonane poza stanowiskiem do mycia:
7) Osuszanie ręcznikiem fluffy
8 ) Jeśli czas na to pozwala (dodatkowe ~10 minut) nakładam quick detailera i dressing na opony

...i to wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
psylo_rz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2016, 05:19   #9
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Cytat:
Napisał psylo_rz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
8 ) Jeśli czas na to pozwala (dodatkowe ~10 minut) nakładam quick detailera i dressing na opony
Podziwiam szybkość. Dla mnie to nieosiągalne.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2016, 12:26   #10
cudaczek17
ford::average
 
Avatar cudaczek17
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-06-2013
Skąd: Rzeszów
Model: FOCUS C MAX
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 72
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Cytat:
Napisał psylo_rz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja procedura trwa kilka minut dłużej niż standardowe mycie, więc oczywiście nie stosuję jej kiedy do stanowiska jest kolejka. Raczej preferuję jeździć na myjnię wtedy, kiedy jest pusto. Wygląda to tak:

1) Standardowe mycie ciepłą wodą z proszkiem
2) Spłukanie
3) Spryskanie auta wodą z proszkiem raz jeszcze
4) Następnie swoją własną czystą rękawicą myję nadwozie i szczotką felgi
5) Spłukuję po raz kolejny
6) Wosk na ciepło + osmoza

Dalsze kroki mogą być wykonane poza stanowiskiem do mycia:
7) Osuszanie ręcznikiem fluffy
8 ) Jeśli czas na to pozwala (dodatkowe ~10 minut) nakładam quick detailera i dressing na opony

...i to wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nie lubię się spieszyć,ale trochę wolniej.Wtedy zrobić wolniej a dokładnie i dobrze.Żeby zrobić dokładnie całe auto z odkurzaniem,umyciem i osuszeniem oraz kosmetyką to w 10 minut tego nie zrobisz samGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cudaczek17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.