Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|kujawsko-pomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-06-2010, 08:46   #11
Hetfield
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Na Jaskółczej też jest sklep z częściami do forda, ceny maja przystępne i można się potargować.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2010, 19:39   #12
byq84
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-06-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 14
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Panowie, dzwoniłem do Erzetu na Grunwaldzkiej w temacie wymiany filtrów (paliwa - oryginał,powietrza) i oleju (5w30) koszt 400-450zł (W poprzedniym aucie pyrtku Citroenie Saxo - 250zł) Dużo, mało? Carman w Fordonie ceny ma podobne. U Pana Łobody trzeba samemu kupić i przynieść części.

Ostatnio edytowane przez byq84 ; 18-06-2010 o 19:42
byq84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2010, 21:21   #13
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Licząc ceny części (a skoro filtr oleju to rozumiem że olej też) to za robotę biorą niewiele.Chyba że to cena tylko za robotę.Jak tak to zacznę to robć kolegom za pół ceny i będę bardzoooo bogatym człowiekiem.
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2010, 15:28   #14
byq84
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-06-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 14
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Cena oczywiście jest razem z częściami. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
byq84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2010, 16:07   #15
Mariann
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

byq84, no to raczej nienajgorsza cena chyba, ja coś takiego jak Ty robiłem ok. 1,5 roku temu (do tego co chcesz wymieniać wymieniałem jeszcze filtr kabinowy - zwykły, bez węgla) - razem mi to wyszło trochę ponad 300 zł, nie pamiętam już dokładnie.. no nie więcej niż 350 w każdym razie.
Z tym, że wszystkie części kupowałem faktycznie sam w sklepie na Inowrocławskiej (tylko olej fordowski z netu).

Ogólnie z takimi pierdołami jak filtry itp to może nie warto się bawić w ściąganie przez internet, ale w między czasie wymieniałem jeszcze tarcze (oryginalne Forda) + klocki hamulcowe (EBC GreenStuff) z przodu i ostatnio tylne łożyska w kołach (które są zintegrowane z piastą, na marginesie - marki SKF), no i tutaj - przy nieco droższych elementach - naprawdę opłacało się kupić w necie, porównując z cenami, jakie oferowali w warsztacie za dokładnie te same części, tzn ta sama firma itd. NAPRAWDĘ się opłacało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To tak ku rozważeniu na przyszłość, jeśli przyjdzie Ci coś wymieniać itp. (odpukać !!)

powodzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2010, 15:38   #16
byq84
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-06-2010
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 14
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Mariaan w jakim warsztacie to robiłeś? Możesz coś śmiało polecić?
byq84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2010, 23:21   #17
Mariann
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Jesli chodzi o wymiane filtrow i oleju, robilem to w warsztacie feuvert przy stacji statoil na wojska polskiego na Kapusciskach - mam tam blisko.
W tym serwisie rowniez wymienialem ostatnio lozyska w tylnych kolach i sfatygowane juz nieco tuleje tylnej belki.

Moge smialo polecic ten warsztat, obsluga i usluga jak najbardziej ok. Ale zbyt tanio raczej nie maja. Tzn nie chodzi mi o to, zeby bylo jak najtaniej, bo tak bym pojechal do "garazu pana Zenka", chodzi mi o to, zeby stosunek ceny do (dobrej) jakosci byl jakos rozsadnie wywazony.
Dlatego pytalem tutaj innych uzytkownikow Forda o ich doswiadczenia z serwisowaniem aut - poki co polecony zostal warsztat p. Lobody, wiec pewnie tam udam sie nastepnym razem..

Ostatnio edytowane przez Mariann ; 24-06-2010 o 00:34
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-08-2010, 14:54   #18
luk7
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-02-2009
Skąd: kuj-pom
Model: Focus mk1 mk3
Silnik: 1.6 1.6
Rocznik: 1999 2012
Postów: 32
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Witam mam pytanie co sadzicie o warsztacie FORDA na Wojska Polskiego "MRUK"? zastanawiam sie czy tam pojechac ze swoim autem.
luk7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-08-2010, 17:49   #19
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Cytat:
Napisał luk7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"MRUK"
O tym już było.Jak dobrze pamiętam to warsztat niezły ale właściciel dokładnie taki jak nazwa warsztatu.
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2010, 17:59   #20
paka
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-09-2010
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK2 kombi
Silnik: 2.0 16V + LPG
Rocznik: 1999
Postów: 65
Thumbs up Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Ja mogę śmiało polecić mechanika na ulicy Hetmańskiej - p. Mirek (to samo podwórko co mechanicy Renault - nie pamiętam niestety numeru). Mi robił oba fordy, ceny na usługi miał suuuuper, części sam załatwiałem. Co prawda już dawno tam nie byłem, bo przeniosłem się do Wrocławia (i tutaj już szóstego przerabiam), ale kuzyn serwisuje aktualnie u niego swoją astrę i też jest zadowolony. Robi też gaz (zakładałem u niego instalację AG w escorcie). Jak będzie potrzeba to mogę zdobyć do niego aktualny nr telefonu.
paka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.