Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-01-2018, 21:04   #541
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał hakuna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Szkoda że nikt nie pomoże linkiem ....
Jeśli nie chcesz aby Ford nasłał swoich prawników na nasze forum to nie domagaj się linków i nic nie linkuj, co objęte jest prawami autorskimi Forda.
Taka dobra rada i zwrócenie uwagi na problem adminom @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Warto sobie poczytać: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ...

Na forum Raptora jest link do standardowego CIP 3.2, nie dającego się zainstalować na normalnych Sync3.
Na prawdę proszę o roztropność w takim linkowaniu - nie zależy nam na bliższych relacjach z prawnikami z dobrze opłacanych kancelari...

Cytat:
Napisał cantaloop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Does it mean Ford will release an 3.2 update that changes partitions in old units ...
I do not think so. Such an action, I think, would cause the death of about 10% (minimum...) of devices during the repartitioning ...
Rather, I think there will be 2 tracks of update - 3.2 for "new" Sync3 and maybe some 3.1 for "old" ...
We will see...

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 21-01-2018 o 21:42
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2018, 21:19   #542
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,162
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie dającego się zainstalować na normalnych Sync3
przecież nikt myślący nie strzeli sobie w stopę i nie da tego "byle komu" . A to ,że jest soft i nie ubija to wiemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-01-2018, 21:28   #543
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... A to ,że jest soft i nie ubija to wiemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tomku, że da się "obcinać" zbyteczne fragmenty oficjalnego softu w celu zmieszczenia go w niestandardowych warunkach udowodniłem już dawno tworząc własną wersję navi EU dla amerykańskich urządzeń 32GB...
Wersja 3.2 ZMODYFIKOWANA dla partycji systemowych 1GB ma wycięte zbędne tematy graficzne.
Tu nie ma pytania "czy chodzi", tylko bardziej jest pytanie "dlaczego Ford podjął taką karkołomną decyzję i postanowił zmienić schemat partycjonowania".
Z punktu widzenia polityki zarządzania aktualizacjami to jest gigantyczny problem... I kolejne pytanie - jakie w związku z tym będą dalsze ruchy Forda...
Ja tam nie rwę się jakoś tak bezrefleksyjnie do ogrywania standardowych urządzeń wersją ZMODYFIKOWANĄ 3.2, bo moim zdaniem za chwilę powinna powstać "normalna" nowa wersja dla standardowych Sync3...

Jak wyżej - poczekamy, zobaczymy...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 21-01-2018 o 21:52
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2018, 09:45   #544
a4tech
ford::advanced
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 19-02-2014
Skąd: Kraków
Model: 3.0EB
Silnik: 1x 3.0 EB + 2x Elektryczny
Rocznik: 2021
Postów: 332
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

W nowym CIPie 3.2 byłem w szoku - changlog w j.polskim

Juz nie bawem wyjaśni się jak Ford będize aktualizował sobie dotychczasowe moduły.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:


English (US)
Continuous Software Improvement.

Spanish (Mexico)
Mejora continua del software.

French (Canada)
Amélioration logicielle continue

Portuguese (Brazil)
Aperfeiçoamento contínuo de Software

English (UK)
Continuous software improvement

German
Fortlaufende Softwareverbesserung

Italian
Miglioramento costante del software

French (France)
Amélioration continue du logiciel

Spanish (Spain)
Mejora continua del software

Turkish
Sürekli yazılım geliştirme

Russian
Постоянное совершенствование ПО

Dutch
Voortdurende softwareverbetering

Polish
Stałe udoskonalanie oprogramowania

Swedish
Fortlöpande förbättring av programvaran

Portuguese (Portugal)
Aperfeiçoamento contínuo de Software

Czech
Trvalé vylepšování softwaru

Danish
Fortsat softwareforbedring

Norwegian
Kontinuerlig programvareforbedring

Finnish
Jatkuva ohjelmiston parantaminen

Arabic
تحسين مستمر للبرنامج

Chinese (Simplified - CN)
持续软件改进

Chinese (Traditional - TW)
持續軟體改善

Thai
การปรับปรุงซอฟต์แวร์อย่างต่อเนื่อง

Korean
지속적인 소프트웨어 개선
__________________
SYNC 4 --- TEL: 692 47 04 92

Ostatnio edytowane przez a4tech ; 22-01-2018 o 14:48
a4tech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2018, 08:50   #545
hakuna
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2009
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 120
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał hakuna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie może mi ktoś jest w stanie pomóc mam co prawda focusa z 17 ale z Sync3 Non-Navi. Oryginalnie zainstalowana była wersja 2.3, zainstalowałem 3.0 wer. 267 z linku znalezionego na innym forum, wszystko ładnie działa ale straciłem polskiego lektora, co utrudnia wybieranie głosowe kontaktów.
1. Czy jest możliwość zainstalowania 3.0 z polskim lektorem?
Już sobie poradzilem z problemem i mam w focusie Synca 3.0 ver. 276 z polskim lektorem oczywiście, jest to oprogramowanie oficjalne instalowane w mustangach z 2018r. Gdyby ktoś miał podobne problemy to pisać, chętnie pomogę, instalacja jest banalna.

Ostatnio edytowane przez hakuna ; 23-01-2018 o 09:14
hakuna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2018, 21:14   #546
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał a4tech Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W nowym CIPie 3.2 ...
Przyznam, że zaczynam patrzeć (jako w końcu profesjonalista z obszaru wytwarzania SW) z coraz większym zdziwieniem co się dzieje w obszarze wersji 3.2...
Nowy CIP -AK ma datę wytworzenia 5 styczeń 2018!!!
Jak oni (deweloperzy...) w 2 tygodnie od wytworzenia do udostępnienia przeprowadzili pełne testy nowej wersji to dla mnie spora zagadka...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2018, 20:52   #547
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,162
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rozwiązanie absolutnie przełomowe:
Na pewno takie było "wtedy" jak na Polskie realia . Jednak czasy sie zmieniły i taka maszyneria może iść w kąt zapomniana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2018, 21:04   #548
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,015
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...taka maszyneria może iść w kąt zapomniana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Zaręczam Ci Tomku, że robię przy jej pomocy takie rzeczy, o jakich Tobie się nie śniło i tylko pomarzyć możesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na razie Twój wkład Tomku w "Sync3 cracked" jest dokładnie równy zero więc myślę, że nie powinieneś pisać takich sądów bo się najnormalniej na tym nie znasz...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zdjęcie jest z dzisiejszego wieczora i co się w maszynce dzieje to wiem ja!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2018, 11:15   #549
a4tech
ford::advanced
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 19-02-2014
Skąd: Kraków
Model: 3.0EB
Silnik: 1x 3.0 EB + 2x Elektryczny
Rocznik: 2021
Postów: 332
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Z cyklu: "Mam Sync3 USA / PL bez nawigacji, jest szansa na nawi ?"

Dla osób które mają Sync3 z USA bez nawigacji i niektóre sztuki z Polski bez nawigacji, uruchamiam mapy z USB Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dla dociekliwych - wydajność, szybkość jest 1:1 jak z pamięci wewnętrznej. Nie do rozróżnienia.
__________________
SYNC 4 --- TEL: 692 47 04 92

Ostatnio edytowane przez a4tech ; 27-01-2018 o 11:18
a4tech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2018, 13:12   #550
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,162
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał a4tech Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bez nawigacji i niektóre sztuki z Polski bez nawigacji
czyli te z kompasem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i min 2Gb RAM na pokładzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał a4tech Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
szybkość jest 1:1 jak z pamięci wewnętrznej. Nie do rozróżnienia
to jest przełomowa wiadomość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 27-01-2018 o 15:00
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.