Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-12-2018, 11:50   #71
ByciO
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-08-2007
Skąd: Bydgoszcz
Model: mondeo mk5
Silnik: 2.0TDCI 180PS
Rocznik: 2015
Postów: 272
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Ten zewnętrzny powoduje tylko otwarcie klapy, ale klapa nie odskakuje i nie otwiera sie automatycznie, natomiast ten od spodu wewnetrzny jakby nie działa wcale, po naciśnięciu słychać tylko piknięcie. Klapa zamyka się i otwiera z pilota i przycisku z przodu na kokpicie

dodatkowo wydlubalem przycisk zamykania w klapie, styki czyste itp


Ostatnio edytowane przez ByciO ; 28-12-2018 o 13:01
ByciO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2018, 16:28   #72
lukbuc
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-09-2014
Model: mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 25
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Obstawiam problem z instalacją w samej klapie (brak masy ??)
sprawdź podając impuls z masy na piny w module klapy (chyba 22 i 23 w kostce C4174B) podeślij maila to wyśle schematy.
lukbuc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2019, 12:49   #73
kasprzak
ford::average
 
Avatar kasprzak
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5 Kombi ST-Line
Silnik: 2.0 TDCi 180KM M6
Rocznik: 2016
Postów: 91
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W mondku też jest otwieranie klapy z wnętrza.
Może warto projekt połączyć z dodaniem otwierania bezdotykowego?...
Cytat:
Napisał lukbuc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W titanium instalacja elektryczna powinna być. Potrzebna będzie wiązka klapy, siłowniki, moduł(gdzie jest?) zamek z domkiem + warto pomyśleć o kamerze. Wiązki powinny pasować. Miejsce w instalacji na moduł zakładam ze jest wiec montaz można zrobić samemu. A jak z przyciskiem otwierania ? Napewno potrzebny jest w klapie do zamykania ale w BMW miałem jeszcze przycisk w konsoli przy kierownicy do otwierania klapy - w mondku tez tak jest ?

Bump: W titanium instalacja elektryczna powinna być. Potrzebna będzie wiązka klapy, siłowniki, moduł(gdzie jest?) zamek z domkiem + warto pomyśleć o kamerze. Wiązki powinny pasować. Miejsce w instalacji na moduł zakładam ze jest wiec montaz można zrobić samemu. A jak z przyciskiem otwierania ? Napewno potrzebny jest w klapie do zamykania ale w BMW miałem jeszcze przycisk w konsoli przy kierownicy do otwierania klapy - w mondku tez tak jest ?
Jeżeli jest titanium/st-line i będą wtyczki przy nadkolu w kombi, to w okolicach włącznika świateł będzie też wtyczka do przycisku otwierania z wewnątrz od strony kierowcy?
kasprzak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2019, 15:55   #74
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Cytat:
Napisał kasprzak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to w okolicach włącznika świateł będzie też wtyczka do przycisku otwierania z wewnątrz od strony kierowcy?
U mnie ta wtyczka była,ale nie było wtyczek z tyłu na nadkolu.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2019, 15:21   #75
swierszczyk18
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 03-08-2016
Skąd: Lisowice
Model: Mondeo Liftback
Silnik: 2.0 180km
Rocznik: 2017
Postów: 6
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Chciałbym zamontować elektrycznie otwieranie klapy bagażnika razem z kamerą cofania w moim Mondeo liftback. Czy jest możliwość sprawdzenia po nr VIN czy odpowiednie wiązki kabli będą już w aucie tak żeby ich nie ciągnąć przez całe auto. Czy moglibyście podzielić się kosztami całej operacji.

Drugie pytanie odnośnie ford etos, próbuję się czegoś dowiedzieć o moim aucie jednak w odpowiedzi dostaję tylko rok, kolor, model silnika i nic więcej, w mk4 miałem całą listę wyposażenia, ktoś mógłby mi pomóc w rozkodowaniu VINu?

Ostatnio edytowane przez swierszczyk18 ; 19-01-2019 o 15:43
swierszczyk18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2019, 16:40   #76
radekrogo
ford::advanced
 
Avatar radekrogo
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 26-05-2008
Skąd: Elblag
Model: Mk4 SW Titanium Lunar Sky / Mk3 Ghia 130 Tdci 2004
Silnik: 2.0 Tdci 140 DFP/130 Tdci
Rocznik: 2011/2004
Postów: 446
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Dobre ubezpieczenie , zaufane ASO i wszystko w oryginale.
radekrogo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2019, 17:46   #77
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Cytat:
Napisał radekrogo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy odpowiednie wiązki kabli będą już w aucie
Na 99,9% nie będą.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2019, 10:28   #78
tomtom13
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 13-08-2014
Skąd: Cieszyn
Model: Focus MK4 2021
Silnik: 1.5Ecoboost 150PS A8
Rocznik: 2021
Postów: 94
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Mam następujący błąd : B12EE zwalnianie drzwi pokrywy bagażnika. Moduł BCM. Obwód zwarty do akumulatora lub otwarty.
El. klapa działa bez problemu. Nie wiem czy ten błąd był już przed wymianą wiązki do kamery cofania czy pojawił się dopiero później. W każdym razie dziwne że wszytko działa.
tomtom13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2019, 10:54   #79
Pitol321
FCP member
 
Avatar Pitol321
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 26-11-2011
Skąd: Essen
Model: VW Arteon Elegance
Silnik: 2.0TDi 200PS DSG
Rocznik: 2021
Postów: 684
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Cytat:
Napisał swierszczyk18 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Drugie pytanie odnośnie ford etos, próbuję się czegoś dowiedzieć o moim aucie jednak w odpowiedzi dostaję tylko rok, kolor, model silnika i nic więcej, w mk4 miałem całą listę wyposażenia, ktoś mógłby mi pomóc w rozkodowaniu VINu?
Od dłuższego już czasu, ETIS wymaga logowania, aby uzyskać informacje odnośnie danego VIN. Wystarczy założyć darmowe konto i wszystko działa jak kiedyś.
__________________
Były: Xsara II 2.0HDi 90PS 2000 Focus II 1.6TDCi 109PS 2007 Focus III 1.6TDCi 116PS 2012 Mondeo V 2.0TDCi 180PS 2016 Edge 2.0biTDCi 209PS 2018
Jest: 1. Arteon 2.0TDi 200PS DSG 2021 2. 207CC 1.6THP 156PS 2012.
Pitol321 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2019, 11:16   #80
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Doposażenie - elektryczna klapa

Cytat:
Napisał Pitol321 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wystarczy założyć darmowe konto i wszystko działa jak kiedyś
No nie jest to już takie proste Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.