Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-08-2017, 17:46   #1
bury787
ford::amateur
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 04-01-2016
Skąd: Wronki
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 Ti-vct
Rocznik: 2007
Postów: 8
Domyślnie Szarpanie, przygasanie silnika.

Witam wszystkich!

Ford Focus 1.6 TiVCT 115km 2007

Od wczoraj mam problem z moim autem. Auto odpala normalnie, chodzi równo, jednak podczas ruszenia lub przy najechaniu na jakąś nierówność nagle przygasa i zaczyna szarpać, po czym gaśnie. Żadna kontrolka informująca o błędzie się nie zapaliła. Zauważyłem że przy małym trzaśnięciu (np. maską, lub drzwiami) auto również przygasa. Jeden mechanik stwierdził że może być gdzieś wiązka "nadgryziona" lub przetarta, drugi natomiast stwierdził że to problem z alternatorem.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dzisiaj już przy próbie odpalenia auto nie ma żadnej reakcji na przekręcenie kluczykiem. Nie słychać nawet rozrusznika. Pojawił się błąd "awaria układu silnika".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodam tylko że przewód masowy oraz klemy sprawdziłem. Nie ma żadnych luzów.

Proszę o opinie, może ktoś przechodził przez podobny problem.

bury787 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
alternator , elektryka , focus mk2 , szarpanie


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.