Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-01-2019, 14:26   #551
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał tate00 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak zawsze można na Ciebie liczyć. ...
Owszem - tak.
Pod jednym prostym warunkiem - najpierw trzeba minimum wysiłku włożyć z własnej strony.
Nie chciało się Koledze cofnąć parę stron wcześniej, jak takie problemy miał kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ile razy można w kółko każdemu powtarzać:
1) Pendrive w formacie exFAT
2) W katalogu SyncMyRide obecne WSZYSTKIE pliki wymienione w autoinstall i z takimi samymi nazwami jak w autoinstalll
3) Dyrektywa w pierwszej linii autoinstall musi wskazywać na taką wersję softu, jaką się ma aktualnie (widoczną w "Ustawienia"->"Ogólne"->"Informacje o Sync").
4) Jak się uprawia jakąś radosną twórczość w autoinstall to się to robi na własny użytek i we własnym czasie a nie zatrudnia do tego pół forum.

Wszytko co powyżej było już ładnych parę razy. A i tak co chwila kolejny "ambitny" kolega od nowa zaczyna swoje pytania. Nie podając do tego żadnych niezbędnych informacji (proszę się cofnąć do problemów kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i zobaczyć co warto załączyć do pytania by mieć szansę uzyskania odpowiedzi).

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 24-01-2019 o 15:02
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2019, 14:51   #552
1222nap
ford::amateur
 
Imię: Linas
Zarejestrowany: 14-06-2017
Model: Mustang
Silnik: 5l
Rocznik: 2016
Postów: 4
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

EN:
Hello, is there any way to connect sync3 to work on table without emulator?
I have full wiring harness from 2016 mustang with obd plug/gateway module, fcim module and start button
I have tryed to connect power and CAN by wiring diagrams, but no succces.

PL:
Witaj, czy jest jakiś sposób na połączenie sync3 do pracy na stole bez emulatora?
Posiadam pełną wiązkę przewodów od 2016 mustang z modułem plug-in / gate, modułem fcim i przyciskiem start
Próbowałem podłączyć zasilanie i CAN poprzez schematy okablowania, ale bez rezultatów.
1222nap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2019, 14:55   #553
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał 1222nap Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
I have tryed to connect power and CAN by wiring diagrams, but no succces.
...
You did not put the missing half car on the table: BCMi, PCM, IPC, GWM etc.
I think, however, that the easiest way is to use an elmulator ...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 24-01-2019 o 14:58
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2019, 15:09   #554
1222nap
ford::amateur
 
Imię: Linas
Zarejestrowany: 14-06-2017
Model: Mustang
Silnik: 5l
Rocznik: 2016
Postów: 4
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

yeah I think so too Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. just tought someone already tried this
1222nap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2019, 17:58   #555
Radek_Ranger-
ford::average
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 25-11-2018
Skąd: Słupsk
Model: Ranger
Silnik: 3.2 TDCI
Rocznik: 2018
Postów: 55
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

a ja wczoraj próbowałem zmusić swojego do aktualizacji przez wifi i ciągle wrzeszczał "brak dostępnych aktualizacji, choć zgodnie z VINem i stanem rzeczywistym mam mapy F7 , niemniejjednak zassałem z forda paczkę i jutro zaktualizuję, dziś testowo włączyłem i aktualizacja ruszyla jednak nie miałem czasu ślęczeć.

Ciekawe jak to jest z tą aktualizacją Via WIFI, mam w samochodzie zainstalowany na stałe router wifi, czy prócz aktualizacji do czegoś się przydaje wifi w SYNC3?
Radek_Ranger- jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2019, 08:05   #556
tate00
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-06-2008
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5,
Silnik: 2.0 TDCi 180KM / 209 KM,
Rocznik: 2015,
Postów: 76
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

I tu się mylisz, po pierwsze nie uprawiałem radosnej twórczości w autoinstall, wątek na forum czytany na bieżąco , pendrive w exFat, informacja o Sync 3.0. 18261
Mapa pobrana z serwera Forda, wszystkie pliki w folderze z takimi samymi nazwami i wielkością liter jak w autoinstall.

Tak to wygląda:
; SYNC3 Consumer Appplication Upgrade - Release 3.0.13 - Only for Nav/EU assemblies
[SYNCGen3.0_3.0.18261_PRODUCT]
Item1 = HB5T-14G386-TJB
Open1 = SyncMyRide\HB5T-14G386-TJB.tar.gz
Item2 = JR3T-14G424-BD
Open2 = SyncMyRide\JR3T-14G424-BD.tar.gz
Item3 = JR3T-14G421-BD
Open3 = SyncMyRide\JR3T-14G421-BD.tar.gz
Options = Delay
[SYNCGen3.0_ALL]
Item1 = JR3T-14G421-BD
Open1 = SyncMyRide\JR3T-14G421-BD.tar.gz
Item2 = JR3T-14G423-AA
Open2 = SyncMyRide\JR3T-14G423-AA.tar.gz
Item3 = JR3T-14G422-BD
Open3 = SyncMyRide\JR3T-14G422-BD.tar.gz
Options = Delay,Include,Transaction

a tak w folderze SyncMyRide:
HB5T-14G386-TJB.tar.gz
JR3T-14G421-BD.tar.gz
JR3T-14G422-BD.tar.gz
JR3T-14G423-AA.tar.gz
JR3T-14G424-BD.tar.gz

Pierwsza część się instaluje, druga wywala błąd LST_ERR05.

I na koniec nie należę do osób które z każdą pierdołą zaraz wypisują post z prośbą o pomoc.
Pozdrawiam,
Marcin

Ostatnio edytowane przez SRS ; 25-01-2019 o 15:50
tate00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2019, 08:41   #557
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał tate00 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Pierwsza część się instaluje, druga wywala błąd LST_ERR05.
...
Po pierwsze - nie cytujemy całych postów bez wyraźnej potrzeby.
Po drugie - sprawdzamy, czy post poprawnie się wyświetla.
Po trzecie - LST_ERR to błąd struktury autoinstalla, więc albo zapewnienie "wszystkie pliki w folderze z takimi samymi nazwami i wielkością liter jak w autoinstall" życie weryfikuje po swojemu, albo zrobiony jest inny trywialny błąd składniowy. Czyli podbijam ten mój poprzedni post z jednym słowem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2019, 09:13   #558
tate00
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-06-2008
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5,
Silnik: 2.0 TDCi 180KM / 209 KM,
Rocznik: 2015,
Postów: 76
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Lepiej zamiast się popisywać, zabaw się ; w znajdź błąd w autoinstall.
W tedy jeszcze Ci za to bardzo a bardzo będę wdzięczny.
tate00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2019, 10:38   #559
reeverend
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 21-01-2013
Skąd: Nowy Sącz
Model: Kuga MK3 Vignale
Silnik: 2.5 FHEV FWD
Rocznik: 2021
Postów: 20
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

No i tym razem Ford zaklasyfikował mnie jako "hakera" gdyż w drugiej części instalacji map F8 wyświetla mi PKG_ERR03. Według informacji z Sieci wykryto zhackowaną wersję i instalacja nie może być kontynuowana. Tylko niestety nie wskazał który pakiet jest niby nieautoryzowany. A mam wszystko "po Bożemu" z oficjalnego źródła - bez żadnej własnej radosnej twórczości. Zwykła wersja 18261 z mapami F7. Wszystkie instalacje od 2.0 zawsze z tego forum i wszystkie zawsze zakończone sukcesem. Jak tak dalej pójdzie to nie wyrobię na paliwo bo każda próba to godzina jazdy - error - następna próba itd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
reeverend jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2019, 10:39   #560
zdzichu500
ford::average
 
Imię: Zdzich
Zarejestrowany: 28-08-2017
Skąd: Kraków
Model: S-Max
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2017
Postów: 79
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał Radek_Ranger- Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ja wczoraj próbowałem zmusić swojego do aktualizacji przez wifi i ciągle wrzeszczał "brak dostępnych aktualizacji, choć
Nie słyszałem, żeby komuś się zaktualizował europejski sync3 z Navi przez WiFi.

Cytat:
Napisał Radek_Ranger- Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawe jak to jest z tą aktualizacją Via WIFI, mam w samochodzie zainstalowany na stałe router wifi, czy prócz aktualizacji do czegoś się przydaje wifi w SYNC3?
Serwer Forda sobie ciągnie przez WiFi informacje jaka wersja Sync3 jest a w aucie i później po wpisaniu VINu na stronie Forda dostajesz odpowiednie paczki.
zdzichu500 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.